Meniu
Krepšelis

Analoginės slaptos kameros

Apiplėšimo, vandalizmo atveju, yra svarbu turėti reikiamus video įrodymus. Todėl siekiant pasijusti saugiau ir visuomet žinoti, kas vyksta Jums svarbiose erdvėse, galima įsigyti analogines stebėjimo kameras. Analoginių kamerų išgaunama vaizdo raiška paprastai yra mažesnė nei IP kamerų, tačiau tiems, kuriems nereikia aukštos video kokybės, šie prietaisai puikiai tiks. Vienos iš jų – analoginės slaptos kameros – yra itin naudinga norint apsaugoti savo erdvę kitiems apie tai nežinant.

Šios kameros paprastai montuojamos arba namuose arba nuosavuose automobiliuose, norint apsidrausti nuo kitų padaromos žalos bei siekiant visuomet turėti nusikalstamos veikos įrodymus. Prireikus tokių kamerų, jas galite rasti vssistemos.lt internetinėje parduotuvėje.

Techninė specifikacija:Gamintojo pavadinimas: REVOTECH Palaikomos operacinės sistemos: „Windows 10“, „Windows Vista“, „Windows 8“, „Windows 7“, „Windows 98“, „Windows XP“Raiška: 1080P (Full-HD)Matmenys (L x W x D) (mm): 10,2 x 6 x 2,7 cmIR atstumas (m): 5-10 mTinklo sąsaja: RJ-45 10 / 100Mb Eth..
Kaina: Be PVM
129.00€
Kaina: Su PVM 156.09€
Modelis SpyPirRaiška HD (1280x720), D1, VGA (pasirinktinai)Video formatas AVI, HD / D1 / VGA 30kps su garsuTV sistema NTSC / PALĮrašymo režimas Rankinis, judesio detekcijaAtmintis Micro SD kortelė iki 32GBUSB jungtis USB 2.0Įrašymas prieš judesį 3sĮrašymas po judesio 15sAutomatinis failų perrašymas ..
Kaina: Be PVM
99.17€
Kaina: Su PVM 120.00€
AN99-2 endoskopinė kamera AN99-2 endoskopinė kamera
Neturime sandelyje
Universalios paskirties endoskopinė kamera AN99-2Tinka vamzdžiams, įrangai, baldams, montavimui, povandeniniam stebėjimui, dalių surinkimui, statybvietėse, dirbtuvėse, laboratorijose, švietimui, laukinės gamtos stebėjimui, automobilių techninei priežiūrai ir remontui, patikrinti sunkiai prieinamas v..
Kaina: Be PVM
28.00€
Kaina: Su PVM 33.88€
Privalumai: Kamera niekuo nesiskiria nuo judesio daviklio Dirba belaidžiame tinkle 802.11 b/g su WEP ir WPA apsaugos technologija Vienu metu prie kameros gali prisjungti iki 20 vartotojų Vaizdo stebėjimas per belaidį tinklą arba Ethernet tinklą Judesio aptikimas ir nuotraukos siuntimas į ..
Kaina: Be PVM
136.36€
Kaina: Su PVM 165.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Analoginės slaptos kameros itin puikiai tinka filmuoti ne tik saugomas namų erdves, bet gali būti pritaisomos ir šalia automobilio priekinio lango, siekiant fiksuoti, kas vyksta lauke. Atsitikus autoįvykiui ar vandalizmo aktui tokia kamera bus galima lengviau susekti kaltininkus. Renkantis slaptas kameras, yra svarbios jų turimos savybės, tokios kaip nenutrūkstamo filmavimo galimybė, darbinė temperatūra, video formatas, kadrų skaičius, baterijos budėjimo laikas, skiriamoji geba.

Jei planuojate kameras montuoti lauke, patikrinkite, kad perkamos analoginės slaptos kameros galėtų veikti ir itin aukštomis ar žemomis temperatūromis. Jų darbinė temperatūra turėtų būti diapazone nuo   -20ºC iki +30ºC. Jei kameros yra montuojamos viduje, tuomet diapazonas gali būti mažesnis jos gali veikti ir nuo -10ºC. Jei kamerą montuojate lauke, taip pat pasitikslinkite, ar Jums labiau tinka stacionari ar judanti kamera. Parduodamos stacionarios kameros paprastai mato iki 120º kampu.

Baterijų budėjimo laikas reikalingas norint palaikyti nenutrūkstamą filmavimą. Jei kamera nėra prijungta laidu, nenutrūkstamo filmavimo metu gali neturėti pasikrovimo galimybės, todėl išnaudos turimą energiją. Nedidelio dydžio slaptos kameros gali būti nepakrautos iki 2 valandų. Filmuojama paprastai naudojant 30 kadrų per sekundę – tai leidžia matyti nenutrūkstantį vaizdą, užtikrinama, kad nebus trūkčiojimų filmuotoje medžiagoje.

Skiriamosios gebos dydis parodo filmuotos medžiagos vaizdo ryškumo kokybę. Kuo mažesnė skiriamoji geba, tuo kamerų nufilmuotas vaizdas bus labiau išplaukęs, bus sunkiau pamatyti detales. Kuo didesnė – tuomet vaizdas bus itin lygus, aiškus. Kai kurios slaptos kameros gali palaikyti netgi HD raišką (1280 x 720), todėl su tokiomis kameromis galite tikėtis itin geros vaizdo kokybės. Video formatas paprastai būna AVI.

Kai kurios analoginės slaptos kameros gali būti nustatytos, kad suveiktų tik užfiksavus tam tikrą judesį. Tokias kameras galima nustatyti ir taip, kad jos neįsijungtų, jei namuose yra gyvūnai, sveriantys mažiau nei 25kg. Pajudėjus sunkesniam objektui, kamera įsijungtų ir pradėtų filmuoti. Jei neturite gyvūnų, galite įsigyti kamerą su judesio jutikliu, kuris reaguoja į bet kokį judesį.

Paslepiamos kameros yra itin naudingos ir jei, pavyzdžiui, paliekate vaiką su aukle, bet nesate tikri ar ji tikrai sąžininga. Taip pat jei Jūsų namuose yra darbininkai, kurių negalite nuolatos stebėti. Šios kameros leis matyti, kas vyksta Jūsų namuose, ir visuomet turėti veiklos video įrodymus.