Meniu
Krepšelis

ALKOTESTERIAI

Alkotesteriai skirti nustatyti alkoholio koncentracijai iškvėptame ore.

Antgaliukai skirti alkotesteriui Drager 4000. Pakuotėje 5 vnt...
Kaina: Be PVM
10.00€
Kaina: Su PVM 12.10€
Prekės aprašymas:Inovatyvus alkotesteris, kurio veikimas pagrįstas tiksliu ir labai stabiliu naujos kartos elektrocheminiu jutikliu. Prietaise taip pat yra integruotas temperatūros jutiklis, kuris fiksuoja, ar nėra viršijamas temperatūros diapazonas, kuris gali turėti įtakos matavimų rezultatui ar n..
Kaina: Be PVM
133.96€
Kaina: Su PVM 162.09€
Alkotesteris specialiai sukurtas Lietuvos rinkai ir pristatytas 2016 metais. Šis modelis naudoja labai pažangų platinos elektrocheminį jutiklį, kurio techninė charakteristika nenusileidžia profesionaliems alkotesteriams. Prietaisas turi pneumatinę oro srauto fiksavimo technologiją, kuri užtikrina, k..
Kaina: Be PVM
82.60€
Kaina: Su PVM 99.95€
Alkotesterio antgaliukai skirti "CA-9000 LT Professional", "AlcoFind Elite" ir "Alcoway", "BACWAY F-40", "BACscan" modeliams. Antgaliukai supakuoti atskirai higieniškose pakuotėse, todėl galite rinktis bet kokį reikalingą kiekį...
Kaina: Be PVM
0.41€
Kaina: Su PVM 0.50€
Alkotesteris Dräger 4000 sukurtas atsakingiems vairuotojams, kuris užtikrina patikimą būdą patikrinti alkoholio kvapą ir garantuoja leistiną transporto priemonės vairavimą. Tai užtikrina tiksli matavimo technologija, kurią naudoja policija: per metus patikrinama daugiau nei 30 milijonų alkoholio kva..
Kaina: Be PVM
360.00€
Kaina: Su PVM 435.60€
Prekės aprašymas:Matavimo prietaiso paskirtis yra:• matuoti alkoholio koncentraciją iškvepiamame ore, panaudojus prietaisui skirtą vienkartinį oro įpūtimo vamzdelį;• matuoti alkoholio koncentraciją iškvepiamame ore bekontakčiu būdu, parodant ar rastas alkoholis, ar ne;• saugoti blaivumo testų inform..
Kaina: Be PVM
1,180.00€
Kaina: Su PVM 1,427.80€
Prekės aprašymas:Alkotesteris pristatytas 2016 metais, pagamintas pagal specialų užsakymą Lietuvos rinkai. Turi elektrocheminį jutiklį, yra tinkamas tiek darbdaviams, tiek asmeniniam naudojimui. Alkotesteris turi klaidų aptikimo ir savidiagnostikos funkcijas. Primena apie poreikį atlikti kalibravimą..
Kaina: Be PVM
84.63€
Kaina: Su PVM 102.40€
Vienkartiniai antgaliukai skirti Alcovisor Pluto, Mars ir Satellite alkotesteriams. Pakuotėje 20 vnt...
Kaina: Be PVM
8.00€
Kaina: Su PVM 9.68€
Techninė specifikacija:KategorijaProfesionalus alkotesterisŠalis gamintojaPietų KorėjaJutiklisPlatinos elektrocheminis (Pro)Garantija12 mėnesių, aptarnavimas Lietuvoje.Pasyvus testasPrietaisas naudojamas be vienkartinių antgaliųKalibravimasKalibravimas arba jutiklio keitimasKalibravimo dažnumasRekom..
Kaina: Be PVM
536.78€
Kaina: Su PVM 649.50€
KategorijaAsmeninis alkotesteris su elektrocheminiu jutikliuŠalis gamintojaPietų KorėjaJutiklisPlatinos elektrocheminisGarantija24 mėnesiai, aptarnavimas LietuvojeTestų skaitiklisYraKalibravimaselektroninis kalibravimas (automatinis priminimas)Kalibravimo dažnumasRekomenduojama patikrinti tikslumą k..
Kaina: Be PVM
81.82€
Kaina: Su PVM 99.00€
Techninė specifikacija:KategorijaAsmeninis alkotesteris su elektrocheminiu jutikliuŠalis gamintojaPietų KorėjaJutiklisPlatinos elektrocheminisGarantija24 mėnesiai, aptarnavimas LietuvojePūtimo srauto kontrolėKontroliuojamas pūtimo srautas ir laikasTestų skaitiklisYraMatavimo vienetaiPromilėsKalibrav..
Kaina: Be PVM
73.55€
Kaina: Su PVM 89.00€
Techninė specifikacija:KategorijaAsmeninis alkotesteris su elektrocheminiu jutikliuŠalis gamintojaKinijaJutiklisPlatinos elektrocheminisGarantija24 mėnesiai, aptarnavimas LietuvojePūtimo srauto kontrolėKontroliuojamas pūtimo srautas ir laikasTestų skaitiklisYraMatavimo vienetaiPromilėsKalibravimasYr..
Kaina: Be PVM
78.51€
Kaina: Su PVM 95.00€
Techninė specifikacija:KategorijaAsmeninis alkotesteris su elektrocheminiu jutikliuŠalis gamintojaPietų KorėjaJutiklisPlatinos elektrocheminis (Premium)Garantija24 mėnesiai, aptarnavimas LietuvojePūtimo srauto kontrolėKontroliuojamas pūtimo srautas ir laikasTestų skaitiklisYraTemperatūros jutiklisEs..
Kaina: Be PVM
95.04€
Kaina: Su PVM 115.00€
Techninė specifikacija:KategorijaAsmeninis alkotesteris su elektrocheminiu jutikliuŠalis gamintojaPietų KorėjaJutiklisPlatinos elektrocheminis (Pro)Garantija24 mėnesiai, aptarnavimas LietuvojePūtimo srauto kontrolėKontroliuojamas pūtimo srautas ir laikasTestų skaitiklisDu skaitikliai, atskirai rodom..
Kaina: Be PVM
123.14€
Kaina: Su PVM 149.00€
Alkotesteris Drager 6000Dräger Alcotest 6000 leidžia lengvai patikrinti alkoholio kiekį iškvėptame ore.Alkotesteris turi platų matavimo diapazoną nuo 0,00 ~ 2,50 mg/L (0,00 ~ 5,25‰) ir yra paruoštas naudoti beveik iš karto po paleidimo. Matavimai gali būti atliekami temperatūros diapazone nuo -5 iki..
Kaina: Be PVM
426.00€
Kaina: Su PVM 515.46€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 15 (1 puslapių)

Pusiau profesionalūs elektrocheminiai alkotesteriai.

Alkotesteriai pasižymintys paprastu naudojimu ir aukštu technologiniu lygiu. Šie alkotesteriai turi elektrocheminį jutiklį, yra tikslesni, patikimesni, bei tarnauja ilgiau negu puslaidininkį jutiklį turintys alkotesteriai. Visi šie alkotesteriai pasižymi dideliu veikimo greičiu, ekonomiškumu bei puikiu dizainu. Elektrocheminiai alkotesteriai yra pritaikyti didesniam (lyginant su puslaidininkį jutiklį turinčiais alkotesteriais) patikrinimų kiekiui vienu metu atlikti, todėl puikiai tiks tiek darbuotojų tikrinimui, tiek asmeniniam naudojimui.

Jeigu nežinote, koks elektrocheminis alkotesteris jums labiausiai tiktų – susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime. Supažindinsime su visais alkotesterių modeliais ir jų skirtumais, patarsime ir padėsime išsirinkti labiausiai Jums tinkamą variantą.

Profesionalūs alkotesteriai.

Šie alkotesteriai yra sukurti taikant naujausias, pažangiausias technologijas. Profesionalūs alkotesteriai, kurie turi pažangias funkcijas, leidžia greičiau ir tiksliau atlikti matavimus. Priklausomai nuo alkotesterio modelio, galite išsirinkti prietaisą, kuris spausdina matavimo rezultatus kvite, turi pūtimo greičio ir laiko reguliavimo galimybes bei kitas funkcijas, užtikrinančias tikslius rezultatus bei patogų naudojimąsi alkotesteriu.

Šiuo alkotesterius rekomenduojame klientams, kurie ieško griežto tikslumo ir ilgaamžiškumo.

Profesionalūs alkotesteriai taip pat skirti darbuotojų patikrinimui. Šie alkotesteriai pasižymi aukšta kokybe bei greitai atsistato nuo prieš tai atlikto testo. Dažniausiai profesionalūs alkotesteriai būna naudojami vidutinėse ir stambiose įmonėse.

Jeigu nežinote, koks tiksliai profesionalus alkotesteris jums labiausiai tiktų – susisiekite su mumis. Suteiksime informacijos apie alkotesterių modelius, supažindinsime su jų skirtumais, patarsime ką geriausia pasirinkti.

Alkotesteriai su metrologine patikra

Mūsų ir daugumos klientų pamėgtas modelis – Drager, su metrologine patikra. Šio tipo alkotesteriai skirti intensyviai tikrinant darbuotojus įmonėse. Šie alkotesteriai išsiskiria savo tikslumu, puikiomis darbinėmis savybėmis, turi daug įvairių papildomų funkcijų, kurios palengvina duomenų administravimą ir archyvavimą.

Jeigu nesate tikri, kuris alkotesteris su metrologine patikra jums labiausiai tiktų – susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime. Supažindinsime su visais alkotesterių modeliais bei jų skirtumais, patarsime ką geriausia pasirinkti, kad pateisintų lūkesčius.

Priedai alkotesteriams

Vienkartiniai antgaliukai alkotesteriams, programinė įranga, kalibravimo įranga dėklai, popierius alkotesterių spausdintuvams, bei kiti priedai alkotesteriams. Jei nerandate reikiamo priedo savo alkotesteriui - susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime.

  •         Po gėrimo, valgio, rūkymo turi praeiti mažiausiai 20 minučių kad galėtumėte atlikti testavimą. Tiek  maždaug laiko užtrunka kol alkoholis iš virškinimo organų patenka į kraują. Taip pat per 20 minučių nuo alkoholio  vartojimo burnos ertmėje esantys koncentruoti alkoholio garai, galintys sugadinti alkotesterio jutiklį, yra išskaidomi.
  •          Testo nerekomenduojama atlikti nevėdinamoje arba vėjuotoje aplinkoje.
  •          Nepūskite cigaretės dūmų į alkotesterį, nes tai gali sugadinti alkotesterio jutiklį.
  •          Naudokite ir laikykite alkotesterį techninėje specifikacijoje nurodytų temperatūrų ribose. Kitu atveju gali būti netiklūs rezultatai.
  •          Pagal sąlygas nurodytas instrukcijoje, alkotesterį rekomenduojama kalibruoti ne rečiau nei kas 6 – 12 mėnesių.
  •          Nepalikite įjungto į tinklą nenaudojamo įrenginio.
  •          Venkite atlikti testą jeigu šalia jaučiate bet kokios rūšies alkoholio ar acetono kvapo – tai gali turėti įtakos rezultatui tikslumui.
  •       Sąlygos, kurios turi įtakos ketonų kiekio padidėjimui iškvėptame ore (debetu sergantys žmonės, mažo kaloringumo dietos), gali parodyti teigiamą testą, nors alkoholis ir nevartojote.
  •       Testo rezultatai gali didėti ar mažėti priklausomai nuo daug faktorių. Atlikus testą ir pakartojus jį po kelių minučių nereiškia, nebūtinai pamatysite tą patį rezultatą.
  •         Neleiskite kitiems vairuoti ir patys nevairuokite jeigu vartojote alkoholį.


Taip pat informuojame, jog atliekame alkotesterių kalibravimą, techninį aptarnavimą.