Meniu
Krepšelis

Metalo detektoriai

Čia rasite metalo detektorius, kurie yra tvirtos konstrukcijos, patikimi ir kompaktiški, tinkantys ir darbui, ir asmeniniam naudojimui. Aukštos kokybės medžiagos užtikrina patikimą ir ilgaamžį prietaisų naudojimą, tvirtas korpusas atsparus aplinkos veiksniams, gali būti naudojamas sudėtingomis sąlygomis. VS sistemos siūlo profesionalius metalo detektorius su pažangia metalų atskyrimo funkcija, kuri leidžia aptikti norimus metalus ir ignoruoti tuos, kurie yra nepageidaujami. Metalo detektoriai, turintys vandeniui nepralaidžią galvą, gali būti naudojami sekliame vandenyje. Metalo detektorius gali aptikti visus metalus arba ieškoti konkretaus metalo, atskirti priešingus arba artimus metalus ir kt., viskas priklauso nuo tam tikro metalo detektoriaus modelio. Daugelis detektorių yra reguliuojamo ilgio, turi paminkštintas rankų atramas, tokiu būdu yra norima užtikrinti metalo detektoriaus naudojimo patogumą.'

Gamintojas: XP metalo detektoriai
XP DEUS II - naujiena. Hermetizuotas iki 20m,  belaidis, multidažnis metalo detektoriusKomplektacija: valdymo pultas, 22cm ritė su apsauga, WS6 belaidės ausinės, povandeninė antena, LT instrukcija.Pirmasis pasaulyje visiškai belaidis,  multidažnis (FMF technologija) ir hermetiškas iki 20m ..
Kaina: Be PVM
1,321.49€
Kaina: Su PVM 1,599.00€
Gamintojas: XP metalo detektoriai
https://www.xpmetaldetectors.com/uploads/files/document/xp-wireless-compatibility-copie-en-compressed_139.pdfXP DEUS II - naujiena. Hermetizuotas iki 20m,  belaidis, multidažnis metalo detektoriusKomplektacija: pultas, 28cm ritė su apsauga, WS6 belaidės ausinėsPirmasis pasaulyje visiškai belaid..
Kaina: Be PVM
1,321.49€
Kaina: Su PVM 1,599.00€
Gamintojas: Nokta Makro
Daugelį metų naujokai buvo priversti pirkti senamadiškus, klibančius, keistų spalvų metalo detektorius, iš kurių juokėsi bent kiek prakutę ieškotojai. Pradedantieji su pavydu galėjo stebėti, kaip kolegos braido vandenyje ir renka įvairiausius papuošalus, tarp kurių dažnai sublizgą ir aukso dirbiniai..
Kaina: Be PVM
271.90€
Kaina: Su PVM 329.00€
Gamintojas: Nokta Makro
Mini ir Midi Hoard – pirmoji pasaulyje vandeniui atspari detektorių serija vaikams. Rimtas ir nežaislinis.,,Mini ir Midi Hoard" - pirmoji pasaulyje vandeniui atsparių detektorių serija pagaminta būtent mūsų mylimiausiems vaikams! Šiuolaikiniai vaikai ,,nesiskiria su išmaniaisiais telefonais" ir yra ..
Kaina: Be PVM
123.93€
Kaina: Su PVM 149.95€
Gamintojas: Nokta Makro
Perkate Simplex WHP ir gaunate dovanų - PINPOINTERĮ "NOKTA".Daugelį metų naujokai buvo priversti pirkti senamadiškus, klibančius, keistų spalvų metalo detektorius, iš kurių juokėsi bent kiek prakutę ieškotojai. Pradedantieji su pavydu galėjo stebėti, kaip kolegos braido vandenyje ir renka įvair..
Kaina: Be PVM
362.81€
Kaina: Su PVM 439.00€
Gamintojas: XP metalo detektoriai
DEUS 2 WSAII belaidės ausinėsKompaktinės sulankstomos atviros ausinės su apsaugine dėžute, kuriose reguliuojamas tik garsas (vizualiai panašios į ORX ausines, bet nesuderinamos). Šios ausinės negali dirbti tiesiogiai su rite, būtinai reikalingas arba pultas arba WS6 ausinės kaip masteris.Deus2 garso..
Kaina: Be PVM
123.14€
Kaina: Su PVM 149.00€
Kaina komplekto su kotu. Lengvas ir patogus, greitai išardomas transportavimui kastuvas skirtas paieškai po vandeniu ar pajūrio smėlyje, dar kitaip liaudyje vadinamas "Skūpu", nuo angliško žodžio sand scoop.Pagamintas iš aukštos kokybės net 2mm nerūdijančio plieno, markė 304, su nuožulniu kampu, kas..
Kaina: Be PVM
70.25€
Kaina: Su PVM 85.00€
Gamintojas: MINELAB
VANQUISH 340 yra puikus pasirinkimas tiems, kurie žengia pirmuosius žingsnius į šį nuostabų pomėgį. Nors „Vanquish 340“ turi mažiau funkcijų nei kiti „Vanquish“ serijos detektoriai, tačiau jame yra viskas ko gali prireikti pradedančiajam. „Vanquish 340“ aprūpinta „Multi-IQ®“ technologija, 10 "x 7" D..
Kaina: Be PVM
205.79€
Kaina: Su PVM 249.00€
Gamintojas: MINELAB
Komplektacija su laidinėmis ausinėmis,  ritės bei pulto apsaugomis, LT instrukcija.VANQUISH 440 - metalo detektorius naudojantis pažangią Minelab gamintojo patentuotą „Multi-IQ“ technologiją, turintis vandeniui atsparią DD tipo V10 ritę, 12 diskriminacijos segmentų, 10 garsumo reguliavimo lygių..
Kaina: Be PVM
296.69€
Kaina: Su PVM 359.00€
Gamintojas: MINELAB
Komplektacija su laidinėmis ausinėmis,  ritės bei pulto apsaugomis, pakraunamomis baterijomis bei jų įkrovikliu, LT instrukcija.VANQUISH 540 - ieškotojui, norinčiam kontroliuoti viską. Jei manote, kad Multi IQ, garso reguliavimas ir pinpoint funkcija yra per mažai, 540 modelyje galima reguliuot..
Kaina: Be PVM
387.60€
Kaina: Su PVM 469.00€
Gamintojas: MINELAB
Komplektacija su belaidėmis ausinėmis, papildoma 8" rite, ritės bei pulto apsaugomis, pakraunamomis baterijomis bei jų įkrovikliu, LT instrukcija.VANQUISH 540 Pro- Pack: ieškotojui, norinčiam kontroliuoti viską. Jei manote, kad Multi IQ, garso reguliavimas ir pinpoint funkcija yra per mažai, 540 mod..
Kaina: Be PVM
478.51€
Kaina: Su PVM 579.00€
Gamintojas: Nokta Makro
Metalo detektorius NOKTA MAKRO LEGEND WHPNemokėk daugiau už tą patį - LEGEND gali tiek pat ar dar daugiau už mažiau pinigų!GARANTIJA - net 3 metai!SMF - Vienu metu dirbantis plačiame dažnių ruože2 MULTI ir 5 pavieniai dažniai (4/10/15/20/40KhZ)Negirdėtos naujos savybės! FERROCHECK - kask mažiau šiuo..
Kaina: Be PVM
660.33€
Kaina: Su PVM 799.00€
Gamintojas: Nokta Makro
Metalo detektorius NOKTA MAKRO LEGEND WHP PRONemokėk daugiau už tą patį - LEGEND gali tiek pat ar dar daugiau už mažiau pinigų!GARANTIJA - net 3 metai!SMF - Vienu metu dirbantis plačiame dažnių ruože2 MULTI ir 5 pavieniai dažniai (4/10/15/20/40KhZ)Negirdėtos naujos savybės! FERROCHECK - kask mažiau ..
Kaina: Be PVM
784.30€
Kaina: Su PVM 949.00€
Gamintojas: Nokta Makro
Mini ir Midi Hoard – pirmoji pasaulyje vandeniui atsparių detektorių serija vaikams. Rimtas ir nežaislinis.Pristatome ,,Mini ir Midi Hoard" - pirmąją pasaulyje vandeniui atsparių detektorių seriją pagamintų būtent mūsų mylimiausiems vaikams! Šiuolaikiniai vaikai ,,nesiskiria su išmaniaisiais telefon..
Kaina: Be PVM
107.40€
Kaina: Su PVM 129.95€
Gamintojas: Nokta Makro
NOKTA MAKRO MINI HOARD SU EKRANO IR RĖMO LIPDUKAIS BEI KASTUVĖLIU IR INDELIU SMĖLIO SIJOJIMUI.Mini ir Midi Hoard – pirmoji pasaulyje vandeniui atspari detektorių serija vaikams. Rimtas ir nežaislinis.MINI HOARD su ekrano ir rėmo lipdukais bei kastuvėliu ir indeliu smėlio sijojimui.Pristatome Jums ,,..
Kaina: Be PVM
123.93€
Kaina: Su PVM 149.95€
Gamintojas: XP metalo detektoriai
Metalo detektorius XP ORX su belaidėmis ausinėmis ir dovana MI-6 pinpointeris.Detektoriaus komplektacija:pasirinkta viena ritė (su apsauga ir savo varžtais),valdymo pultas,belaidės ausinės,MI-6 pinpointerisLT instrukcija,kabeliai reikalingi įkrovimui.XP Deus pasiekus sėkmės aukštumas, Prancūzijos ga..
Kaina: Be PVM
577.69€ 685.12€
Kaina: Su PVM 699.00€
Gamintojas: Nokta Makro
Jautrus, greitas, lengvas bei ergonomiškas rankinis metalo ieškiklis apsaugai.360º aptikimo jutiklisAudio arba vibracijos,šviesos signalasReguliuojamas jautrumasTiesioginių trukdžių pašalinimasBaterijos indikatoriusDarbinis dažnis: 50 KHzGarso dažnis: 2 KHzĮtampa: 6V - 10,5 VMatmenys (L x W x CD) : ..
Kaina: Be PVM
123.14€
Kaina: Su PVM 149.00€
Gamintojas: Nokta Makro
Jautrus, greitas, lengvas bei ergonomiškas rankinis metalo ieškiklis apsaugai.360º aptikimo jutiklisAudio arba vibracijos pavojaus signalasReguliuojamas jautrumasTiesioginių trukdžių pašalinimasBaterijos indikatoriusDarbinis dažnis: 50 KHzGarso dažnis: 2 KHzĮtampa: 6V - 10,5 VMatmenys (L x W x CD) :..
Kaina: Be PVM
98.35€
Kaina: Su PVM 119.00€
Gamintojas: MINELAB
Originalus prietaisas iš oficalaus atstovo - ne Kinija!Vienodai tinkamas visokių metalų paieškai, visiems dirvožemių tipams!Puikiai tinka didelio užterštumo šiukšlėmis vietose.Puikiai tinka darbui arimuose ir istorinėse vietose  plačiam radinių spektrui.Optimizuotas druskingam jūros pliažui – s..
Kaina: Be PVM
660.33€
Kaina: Su PVM 799.00€
Gamintojas: MINELAB
Prekės aprašymas:Vienas pažangiausių prietaisų rinkoje, galintis dirbti tiek multidažniu režimu, tiek pavieniais dažniais - vienintelis PRO prietaisas turintis tokią savybęDėka NAUJOS multidažnės technologijos, EQUINOX Serijos prietaisai pasirengę iš naujo perbraižyti standartus rimtų ieškotojų tarp..
Kaina: Be PVM
825.62€
Kaina: Su PVM 999.00€
Gamintojas: Nokta Makro
Unikalys gaminys - povandeninis metalo detektorius  ir pinpointeris vienoje pakuotėje! Kam mokėti už 2 prietaisus, kada abi funkcijas gali atlikti vienas?Nesvarbu ar esate profesionalus nardytojas ar atostogų braidytojas ar tiesiog ieškiklininkas, ieškantis tiek sausumoje, tiek vandenyje, Pulse..
Kaina: Be PVM
172.73€
Kaina: Su PVM 209.00€
Gamintojas: Nokta Makro
Prekės aprašymas:Unikalys gaminys - povandeninis metalo detektorius  ir pinpointeris vienoje pakuotėje! Kam mokėti už 2 prietaisus, kada abi funkcijas gali atlikti vienas?Nesvarbu ar esate profesionalus nardytojas ar atostogų braidytojas ar tiesiog ieškiklininkas, ieškantis tiek sausumoje, tiek..
Kaina: Be PVM
172.73€
Kaina: Su PVM 209.00€
Gamintojas: Nokta Makro
IP68 apsauga nuo vandens iki 60mImpulsinė technologija užtikrina labai stabilų prietaiso darbą sūriame vandenyje ir bet kokiomis grunto sąlygomiIntegruotas belaidžių ausinių modulis suderinamas su  Nokta Makro 2.4 GHz Green Edition belaidėmis ausinėmis.Detekcijos režimai ir indikacija:1. Tik ga..
Kaina: Be PVM
106.61€
Kaina: Su PVM 129.00€
Gamintojas: XP metalo detektoriai
XP DEUS detektoriui skirtos belaidės sulankstomos ausinės. Tai labai kompaktiškos, sulankstomos pusiau atviros ausinės. Vien ausinėmis jų vadinti negalima, nes viduje yra sudėtas visas metalo detektorius, todėl paiešką galima vykdyti turint vien šias belaides ausines, rėma ir ritę. Šios ausinės turi..
Kaina: Be PVM
206.61€
Kaina: Su PVM 250.00€
Gamintojas: XP metalo detektoriai
XP DEUS 2 FMF 34X28cm ritėKomplektacija:su ritės apsauga, varžtų komplektu ir apatiniu rėmu (kad būtų lengvas ir greitas ritės pakeitimas)FMF 34x28 cm padidinto gylio paieškos ritė veikianti tik su DEUS 2 (valdymo pultu ir/arba WS6 belaidėmis ausinėmis).FMF technologija - vienu metu greitai dirba da..
Kaina: Be PVM
329.75€
Kaina: Su PVM 399.00€
Gamintojas: XP metalo detektoriai
XP DEUS 2 WS6 MASTER metalo detektorius su 22cm riteKomplektacija:WS6 ausinės,blokelio laikiklis ant rėmo,22cm ritė su apsauga,lite rėmas,trišakis krovimo kabelis, klipsas,perėjimas laidinėms ausinėms,LT instrukcija.Turėdami valdymo blokelio laikiklį ant rėmo turėsite ekraną prieš akis + įsigiję pap..
Kaina: Be PVM
742.98€ 825.62€
Kaina: Su PVM 899.00€
Gamintojas: XP metalo detektoriai
XP DEUS 2 WS6 MASTER metalo detektorius su 28cm riteKomplektacija:WS6 ausinės,blokelio laikiklis ant rėmo,28cm ritė su apsauga,lite rėmas,trišakis krovimo kabelis, klipsas,perėjimas laidinėms ausinėms,LT instrukcija.Turėdami valdymo blokelio laikiklį ant rėmo turėsite ekraną prieš akis + įsigiję pap..
Kaina: Be PVM
742.98€ 825.62€
Kaina: Su PVM 899.00€
Gamintojas: XP metalo detektoriai
Sumažinta XP DEUS komplektacijasu standartine rite, kuriame nėra belaidžių ausinių, Kadangi prietaisas gali dirbti tiek su ausinėmis, tiek su valdymo pultu, tai funkcionalumo nė kiek nesumažina. Norint klausyti garso per ausines, reikia naudoti laidines ausines su 3.25mm antgaliu, ausinės nuo daugum..
Kaina: Be PVM
801.65€
Kaina: Su PVM 970.00€
Gamintojas: XP metalo detektoriai
Vienas ekonomiškiausių XP DEUS komplektų, kuriame nėra valdymo pulto, detektoriaus funkciją atlieka  belaidės ausinės. Ausinėmis galima reguliuoti diskriminaciją, jautrumą, dažnį, tonų skaičių, garsą, pasirinkti ritę (jei turima daugiau nei viena), keisti programas, naujausiose versijose papild..
Kaina: Be PVM
652.07€
Kaina: Su PVM 789.00€
Gamintojas: XP metalo detektoriai
DEUS 28 X35 + RC + WS4Pilnoje komplektacijoje: odinis dėkliukas pultui, programinės įrangos atnaujinimo laidas, pakrovimo laidas, klipsas, ritės apsauga, LT instrukcijaPilna DEUS komplektacija, kurioje yra valdymo pultas - vartotojas turi visas valdymo galimybes, kompaktiškos belaidės ausinės, kurio..
Kaina: Be PVM
950.41€
Kaina: Su PVM 1,150.00€
Rodoma nuo 1 iki 30 iš 35 (2 puslapių)


Metalo detektorių lyderis yra prancūzijos gamintojas XP. XP yra garsus savo pažangiais ir šiuolaikiškais sprendimais. Visi šiuo metu parduodami XP metalo detektoriai  turi labai didelį privalumą -  siųstuvą belaidėms ausinėms - tai visiška laisvė. Revoliucija metalo detektorių pasaulyje, tai XP Deus. Šis ieškiklis yra visiškai belaidis, ir yra galimybė pasirinkti įvairias komplektacijas. 

Minelab sukurė prietaisus, kurie geba dirbti ypatingai sunkiuose dirvožemiuose, vėliau jie pradėjo gaminti ir mėgėjiškus metalo detektorius. Metalo detektoriai, kurie dirba daugadažniu režimu (FBS ir BBS technologijos). Ilgiausiai gaminamas buvo Explorer, vėliau pradėti gaminti Quatro, Excalibur (BBS) ir t.t. Šie prietaisai gali pasiekti didesnį gylį ir geriau diskriminiuoti metalus, nes dirba plačiame dažnių spektre. Lietuvoje buvo mėgiami VFLEX technologijos pagrindu dirbantys X Terra metalo detektoriai . Tačiau šiX Terra serija buvo pakeista Vanquish serija. Populiariausius Minelab detektorius laikome sandėlyje, mažiau naudojamus galime parvežti per 1-3 darbo dienas.

Dar vienas gamintojas - Nokta/Makro, kuris vyrauja beveik 20 metų rinkoje.  Šis gamintojas gamina metalo detektorius, kurių asortimente rasite nuo pinpointerių iki giluminių prietaisų su duomenų analize. Nuo 2014 metų  susijungus 2 įmonėms, junginys tapo Nokta/Makro, ir nuo tada progresas dar labiau pasididėjo.

Kokio gamintojo prietaisą geriausia rinktis? 

Yra keletas gamintojų, kurie nuo seno sėkmingai dirba daug metų ir pastoviai nenustoja tobulėja, yra gerai išvystytas prekybos ir servisų tinklas. Sąrašas nėra labai ilgas: XP, Minelab, Nokta/Makro ir dar keli. Rekomenduojame venkite "vokiškų" ir kinietiškų detektorių, nes surinkimas jų yra ten pat, jų darbas tikrai apgailėtinas, o vėliau negalėsite parduoti net naudoto metalo detektoriaus.

Ritės dydis. 

Dažnai girdime nuomonę, jog kuo didesnė ritė, tuo ji geresnė. Tačiau tai yra klaidinga nuomonė. Paprastai gamyklinės ritės būna 8-12" (1" = 2,54cm) ir tai yra dydis, kuris tinka daugiau mažiau visoms situacijoms. Naudojant didele ritę yra tikimasi rasti radinius giliau, tačiau suprastėja diskriminacija, didėja svoris, tokios ritės užterštose vietose beveik neberodo smulkesnių vertingų radinių. Kalbant apie mažas rites, jos yra lengvos, tikslios, tačiau paieška su jomis užtrunka kur kas ilgiau dėl mažo padengiamo ploto, taip pat jų gylis yra mažesnis. Mes rekomenduojame ritės pirkimą geriau nukelti vėlesniam laikui, kuomet jau žinosite savo paieškos vietas ir poreikius.

Metalo detektoriaus dažnis. 

Vieni detektoriai dirba vienu fiksuotu dažniu, o kiti dirba keletu dažnių, jie vadinami daugiadažniais. Taip pat dar kiti gali dirbti plačiu dažnių spektru vienu metu, tokie detektoriai vadinami multidažniais. Kiekvienas dažnis duoda prietaisui tam tikrą charakterį, pavyzdžiui, varinės monetos geriausiai yra matomos 7-8kHz dažniu, o stambesni daiktai, didelės sidabrinės monetos geriausiai yra matomos kai dažnis yra ~ 4kHz, na o ieškant plonų, smulkių daiktų geriausiai sureguoja į didesnį nei 15kHz dažnį. Taip pat didėjant dažniui, blogėja signalo skvarba į gruntą. Taigi jeigu Jūsų biudžetas, geriau nesirinkti vieno fiksuoto dažnio, o idealiausiu atveju geriausias variantas būtų Multidažnis, kuris gali dirbti ir pavieniais dažniais, vienas iš modelių, pavyzdžiui, Minelab Equinox serija. Taigi multidažnių metalo detektorių lyderis yra Minelab gamintojas. 

Metalo detektoriaus svoris. 

Svoris yra kritinis faktorius, kuomet praleidžiate daug laiko laukuose, todėl į tai reikia  nepamiršti atkreipti dėmesį. Daugumos prietaisų svoris yra 1-1,5kg ribose, čia labiausiai išsiskiria XP prietaisai, nes jų svoris prasideda vos nuo 770g. Yra prietaisų, kurie ir gerai subalansuoti, ir sveria daugiau yra patogūs, bet tai yra labai individualu, todėl geriausia tai išbandyti atvykus į mūsų parduotuvę Kaune arba Vilniuje. 

Metalo detektoriaus ausinės. 

Rekomenduojame įsigyti prietaisą, kuris turėtų bent siųstuvą belaidėms ausinėms (ausines galima įsigyti ir vėliau), nes naudojant ausines dirbama tyliai, netrukdoma kolegoms, neatkreipiamas bereikalingas dėmesys. Naudojant ausines, nei vėjas nei automobilių triukšmas neužgoš signalų, bus galima  lengviau suprasti radinio dydį, gylį bei poziciją. Belaidės ausinės visiškai netrukdo judėti, pasidėti prietaiso, kol vyksta kasimo darbai, nėra jokių šansų nulaužti ar nukasti ausinių kabelio, nes jos yra belaidės.

Metalo detektoriaus apsaugos. 

Kadangi metalo detektoriai būna naudojami ir gana sudėtingomis sąlygomis, todėl reikėtų pasirūpinti ir ritės, pulto, o kartais ir atskiro baterijų skyriaus apsaugomis. Kitu atveju, jeigu nenaudosite šių apsaugų, metalo detektorius dėvėsis greičiau ir praras savo likutinę vertę, o neapsaugoti nuo lietaus pultai gali būti pažeisti ir vandens. Yra tam tikrų modelių, kuriuose ričių ir pultų apsaugos jau būna komplekte, todėl prieš perkant reikėtų pasidomėti. 

Laidinis ar belaidis metalo detektorius?

Rinkoje galite rasti prietaisų kurie yra laidiniai arba belaidžiai. Visiškai belaidžiai metalo detektoriai yra tie, kur kabelių nėra ne tik tarp valdymo pulto ir ausinių, bet ir tarp ritės ir pulto. Belaidžio metalo detektoriaus privalumas  - itin greitas detektoriaus išrinkimas ir surinkimas (kabelis apsunkina tai padaryti), taip pat nereikia rūpintis, kad kabelis būtų teisingai apvyniotas. Būna atvejų, kuomet klientai dėl apdairumo pakeičia ritės adresą ir valdymo blokas „nebemato“ ritės.

Skiriama pinigų suma. 

Jau nuo seno visi sakome, kad brangesnis daiktas yra geresnis už pigesnį, tačiau šiuo atveju, šis posakis galioja tik iš dalies – brangus prietaisas, kuris turi daugiau nustatymų bus geresnis už pigų, dirbant su automatiniais nustatymais, jeigu naudotojas mokės teisingai jį sureguliuoti. Jeigu manote, kad metalo detektorių naudosite retai, tuomet jums turėtų užtekti ir pigesnio varianto. Orientacinės kainos: vaikiški metalo detektorai  100-150Eur ribose, pradedančiojo - 250-500Eur, vidutinės klasės - 500-700Eur ir profesionalūs 700-2000Eur. Jeigu pardavime matote ir dar brangesnius metalo detektorius, tuomet jie bus specializuoti arba nori Jus apgauti.