Meniu
Krepšelis

Prožektoriai Armytek

ArmyTek prožektoriai yra aukštos kokybės, galingi ir patikimi. Gaminami Kanadoje. Aukščiausio lygio inžinierių komanda nuo 2007 metų kuria ir tobulina žibintuvėlius kurie viršija pirkėjų lūkesčius. Kruopščiai apgalvotas, praktiškas produktų dizainas, išskirtinio patikimumo elektronika ir optika, bei patogus valdymas – savybės kurių dėka ArmyTek pelnė pirkėjų pripažinimą. ArmyTek gaminiuose naudojami naujausi LED diodai, pažangios srovės ir temperatūros valdymo technologijos.Gamintojas: Armytek
18650 ličio jonų baterijos paprastai naudojamos profesionaliuose aukštos kokybės žibintuvėliuose, nes jos suteikia didžiausią pajėgumą daugeliui energiją vartojančių gaminių.Apsaugotoje ličio jonų baterijoje integruota speciali elektroninė grandinė, apsauganti ją nuo visiško išsikrovimo, trumpojo ju..
Kaina: Be PVM
18.80€
Kaina: Su PVM 22.75€
Gamintojas: Armytek
Gelio jungiklis taktiniams žibintuvėliams iš „Armytek“, naudojamas žibintuvėliui, pritvirtintam prie ginklo, valdyti. Suaktyvinamas slėgiu, jis atjungiamas iškart po to, kai jis atlaisvinamas. Leidžia lengvai ir greitai įjungti ir išjungti reikiamą taktinį apšvietimą.Jungiklyje yra elastingas, susis..
Kaina: Be PVM
12.40€
Kaina: Su PVM 15.00€
Gamintojas: Armytek
Tinka prožektoriams kurių korpuso skersmuo 25,4 mm, o galvutė iki  64 mmTinka ginklams, kurių skersmuo 8-30 mmPagaminta iš šalčiui atsparių ir patikimų medžiagųPatvarūs ir ilgaamžiaiApsaugoti nuo ginklų įbrėžimų ir šviesos išblukinimo.Ypač stiprūs dvigubi magnetai iki 8,1kgDydis / svoris: 54x39..
Kaina: Be PVM
20.25€
Kaina: Su PVM 24.50€
Gamintojas: Armytek
Lengvas, patikimas, tolimojo veikimo žibintuvėlis, skirtas paieškos operacijoms atlikti. Papildomi priedai, kuriuos žymi ginklų laikikliai ir originalūs nuotoliniai jungikliai, yra skirti patogiam žibintuvėlio naudojimui skirtingomis sąlygomis.Techninė specifikacija:Ryškumas iki 1350 LED Lm.Sijos at..
Kaina: Be PVM
90.08€
Kaina: Su PVM 109.00€
Gamintojas: Armytek
Lengvas, patikimas, didelio nuotolio žibintuvėlis su šilta šviesa, skirtas paieškos operacijoms atlikti. Papildomi priedai, kuriuos žymi ginklų laikikliai ir originalūs nuotoliniai jungikliai, yra skirti patogiam žibintuvėlio naudojimui skirtingomis sąlygomis.Techninės specifikacijos:Ryškumas iki 12..
Kaina: Be PVM
90.08€
Kaina: Su PVM 109.00€
Gamintojas: Armytek
ARMYTEK prožektorius BARRACUDA PRO V2, šaltai baltaLengvas, patikimas, tolimojo veikimo žibintuvėlis, skirtas paieškos operacijoms atlikti. Papildomi priedai, kuriuos žymi ginklų laikikliai ir originalūs nuotoliniai jungikliai, yra skirti patogiam žibintuvėlio naudojimui skirtingomis sąlygomis.Techn..
Kaina: Be PVM
108.26€
Kaina: Su PVM 130.99€
Gamintojas: Armytek
ARMYTEK Prožektorius BARRACUDA PRO V2, šiltai baltaLengvas, patikimas, didelio nuotolio žibintuvėlis su šilta šviesa, skirtas paieškos operacijoms atlikti. Papildomi priedai, kuriuos žymi ginklų laikikliai ir originalūs nuotoliniai jungikliai, yra skirti patogiam žibintuvėlio naudojimui skirtingomis..
Kaina: Be PVM
108.26€
Kaina: Su PVM 130.99€
Gamintojas: Armytek
ARMYTEK UNI C4 universalus baterijų įkroviklis„Uni C4“ yra universalus įkroviklis su išmaniu automatiniu akumuliatoriaus tipo, įkrovos lygio ir optimalios srovės nustatymu. Tuo pačiu metu įkraunama iki 4 skirtingų tipų baterijų, kurių srovė yra iki 2A. Kiekvienam kanalui skirtas atskiras mygtukas su..
Kaina: Be PVM
24.75€
Kaina: Su PVM 29.95€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)