Meniu
Krepšelis

Belaidės spynos viešbučiams

Prekės aprašymas:Elegantiškas ir modernus dizainas ir net penki atrakinimo būdai!Puikiai tiks jūsų namams, nuomojamam būstui ar Airbnb viešbučiui. Durų užraktų valdymui centralizuotai naudokite išmaniąją programėlę LoRa(dėmesio šios spynos valdymui yra aplikacijos tik Android telefonams, iPhone tele..
117.85€
Su PVM 142.60€
Prekės aprašymas:Aukštos kokybės išmanioji durų spyna jūsų būstui. Puikiai tiks jūsų namams, nuomojamam būstui ar Airbnb viešbučiui. Durų užraktų valdymui centralizuotai naudokite išmaniąją programėlę TTLock. Elegantiškas ir modernus dizainas, patogi perbraukimo kortelė, greito atpažinimo piršto ant..
124.96€
Su PVM 151.20€
Prekės aprašymas:LoRa Wi-Fi valdiklis nuotoliniam spynos valdymui, priedėlis spynoms pajungti prie interneto.Šio valdiklio pagalba galėsite prijungti spyną prie interneto Wi-Fi būdu ir ją. Tai reiškia, kad Jums būnant bet kurioje pasaulio vietoje, galite sugeneruoti spynos atrakinimo kodą, kurį suve..
115.62€
Su PVM 139.90€
Prekės aprašymas:Rankinis programuotojas su LCD ekranu yra išmanus įrenginys, skirtas valdyti visą sistemą, įskaitant informacijos apie kambarį konfigūravimą, laiko nustatymą, avarinį laiką (pvz., Nutrūkus elektros tiekimui), svečio registraciją ir išsiregistravimą (neatsisiunčiant informacijos į du..
99.92€
Su PVM 120.90€
Prekės aprašymas:Wi-Fi valdiklis nuotoliniam spynos valdymui, priedėlis spynoms pajungti prie interneto.Šio valdiklio pagalba galėsite prijungti spyną prie interneto Wi-Fi būdu ir ją. Tai reiškia, kad Jums būnant bet kurioje pasaulio vietoje, galite sugeneruoti spynos atrakinimo kodą, kurį suvedęs s..
61.90€
Su PVM 74.90€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)