Meniu
Krepšelis

Žiūronai

Žiūronai - tai optinis prietaisas, su kuriuo galime stebėti įvairius reiškinius ar tolimus objektus.  Stebėjimo kokybei turi įtakos: žiūronų konstrukciją, objektyvo skersmuo, didinimo galimybės, regėjimo lauko plotis ir kiti parametrai. Su šiais prietaisais galėsite vykti į medžioklę, stebėti įvairius gamtos reiškinius arba tiesiog tyrinėti naktinį dangų.

Šiuos aukštos kokybės žiūronus naudoja kariškiai, gelbėtojai, saugos darbuotojai, medžiotojai, žvejai ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjai. Išsirinkus patikimus žiūronus būsite užtikrinti maksimaliu tikslumu, patogiu naudojimu bei ilgaamže eksploatacija.

Šie matymo prietaisai gali būti naudojami tiek stacionarių, tiek judančių objektų stebėjimui, viskas priklauso nuo konkrečių Jūsų pageidavimų. Pasitelkiant šiuolaikines technologijas, žiūronai užtikrina aiškų vaizdą, sklandų optinį priartinimą ir platų matymo kampą.

Būsite ramūs dėl dulkių ir drėgmės patekimo, nes žiūronų korpusas yra hermetiškas.

Jūsų regėjimo lauką tiesiogiai veikia didinimo galia (mažesnis padidinimas jį išplečia, didesnis – susiaurina).

Rasti mažus ir (arba) judančius objektus (pvz., paukščius) gali būti sunkiau dėl siauresnio matymo lauko. Siauresnis matymo laukas taip pat praleidžia mažiau šviesos, todėl vaizdai bus šiek tiek tamsesni negu įprastai.

Kaip pasirinkti žiūronus konkrečiai veiklai?

Jeigu norite žiūronų konkrečiai veiklai, pvz., paukščių stebėjimui, banginių stebėjimui ar medžioklei, toliau pateikti pagrindiniai kriterijai gali palengvinti Jūsų pasirinkimą. Pagrindinis atskaitos taškas yra padidinimas ir dydis.

Žiūronai turistams ir žygiams.

Kadangi pagrindiniai rūpesčiai yra pakuotės dydis ir svoris, jums reikės kompaktiškų žiūronų, kurių padidinimas yra 8 arba 10, o objektyvo skersmuo mažesnis nei maždaug 28. Puikus pasirinkimas būtų šie žiūronai: 8x25, 10x25, 8x28 ir 10x28. Vandeniui atsparūs modeliai padės išvengti elementų poveikio. 

Žiūronai paukščių stebėjimui.

Šiai veiklai jums mažiau turėtų rūpėti dydis ir svoris, todėl galite žiūrėti į vidutinio ir viso dydžio modelius. 8x32 ir 8x42 žiūronai yra gan populiarūs tarp žmonių, kurie stebi paukščius. Žiūrint į mažą gyvūną naudingas gali būti 10 galių padidinimas, o identiški žiūronai, kurių padidinimas yra 8, turės platesnį matymo lauką, o tai turi įtakos nustatant paukščių vietą. Taip pat gera savybė yra atsparumas vandeniui, kaip ir modeliai, kurie nerasoja, kai iš šiltos transporto priemonės važiuoja į vėsesnę temperatūrą lauke. 

Žiūronai banginių stebėjimui.

Šiai ar panašiai veiklai opuliarūs modeliai yra 8x32, 8x42, 10x32 ir 10x42. Jeigu yra tikėtina, kad galite būti toli nuo gyvūnų, tuomet naudokite didesnį padidinimą (10, o ne 8). Jeigu norite kažko praktiškesnio, tuomet rinkitės vidutinio dydžio (32 mm objektyvą), o ne viso dydžio (42 mm objektyvą). Planuojant tokią veiklą, labai svarbu rinktis iš vandeniui atsparių modelių, jeigu norėsite stebėti iš valties, one nuo kranto.

Irklavimo žiūronai.

Jeigu planuojate plaukti ant vandens baidare ar banginių stebėjimo valtimi, tuomet tikriausiai norėsite naudoti mažesnį padidinimą, pvz., 8 ar mažiau, nes didesnis (10 galių)  padidinimas gali apsunkinti nuolatinį stebėjimą Šiuo atveju akivaizdu, jog taip pat reikėtų rinktis iš vandeniui atsparių modelių. Populiariausias dydis 8x32. 

Žvaigždžių stebėjimo žiūronai.

Užsiimant šia veikla norėsite maksimaliai padidinti didinimą ir viso dydžio žiūronų šviesos surinkimo galimybę. Geriausias tam pasirinkimas yra 10x42 arba 10x50. Jeigu naudojate didesnį padidinimą, jums reikės trikojo, kad žiūronai turėtų stabilumą.

Jeigu norite pajusti, kaip fokusuojasi, kaip patogiai jaučiasi žiūronai rankose ir kaip jaučiasi optinis skaidrumas bei ryškumas, turite apsilankyti mūsų fizinėje parduotuvėje Kaune arba Vilniuje, kurioje galėsite pasibandyti kelis svarstomus modelius.


Šis išmanus galvos laikiklis skirtas „Yukon“ monokuliariniams naktinio matymo žiūronams. Pagrindinis komplektas pristatomas su maišeliu iš patvarios medžiagos. Šį pagrindinį laikiklį rekomenduojame naudoti tik su mažo didinimo naktiniais žiūronais...
Kaina: Be PVM
65.29€
Kaina: Su PVM 79.00€
STEINER NAVIGATOR 7X50 žiūronai su 50 mm objektyvo skersmeniu ir 7 kartų padidinimu užtikrina stabilų vaizdą net jūroje, taip pat ryškius vaizdus su puikiu kontrastu ir detalių ryškumu tamsoje.Open-Bridge-System Naujoji Open-Bridge-System labai palengvina denio valdymą. Be to, žiūronus galima lengva..
Kaina: Be PVM
453.70€
Kaina: Su PVM 548.98€
Žiūronų „Merger LRF“ optinis dizainas tiksliai pritaikytas žmogaus regos ypatumams. Mums įprasta vizualią informaciją priimti dviem kanalais vienu metu. Stebėti aplinką abiem akimis kur kas lengviau nei viena. Tai paaiškina, kodėl binokliai geriau aptinka mažus ar blankius objektus ir yra efektyvesn..
Kaina: Be PVM
3,876.03€
Kaina: Su PVM 4,690.00€
Žiūronai Sig Sauer Buckmasters 10x42mm užtikrina puikią vaizdo kokybę ir našumą esant prastam apšvietimui.„Buckmasters“ žiūronus galima naudoti su trikoju, turi trijų padėčių reguliuojamus okuliarus.Žiūronai sukuria ryškų ir aiškų didelio kontrasto vaizdą su tikromis spalvomis visame matymo lauke.Fu..
Kaina: Be PVM
161.16€
Kaina: Su PVM 195.00€
Žiūronai Steiner BluHorizons 10x26Steiner BluHorizons su „Autobright Technology“ - tai saulės apsaugos faktorius akims.Steiner išskirtinė „Autobright Sunlight“ objektyvo technologija automatiškai sureguliuoja ryškumą, kad būtų geriausias vaizdas bet kokioje apšvietimo situacijoje.Nesvarbu, ar saulė ..
Kaina: Be PVM
189.26€
Kaina: Su PVM 229.00€
Steiner BluHorizons su „Autobright Technology“ - tai saulės apsaugos faktorius akims.Steiner išskirtinė „Autobright Sunlight“ objektyvo technologija automatiškai sureguliuoja ryškumą, kad būtų geriausias vaizdas bet kokioje apšvietimo situacijoje.Nesvarbu, ar saulė yra tiesiai po horizontu, ryškiai ..
Kaina: Be PVM
304.96€
Kaina: Su PVM 369.00€
Steiner BluHorizons su „Autobright Technology“ - tai saulės apsaugos faktorius akims.Steiner išskirtinė „Autobright Sunlight“ objektyvo technologija automatiškai sureguliuoja ryškumą, kad būtų geriausias vaizdas bet kokioje apšvietimo situacijoje.Nesvarbu, ar saulė yra tiesiai po horizontu, ryškiai ..
Kaina: Be PVM
180.99€
Kaina: Su PVM 219.00€
Jau daugiau nei 20 metų Steiner Nighthunter koncepsija vystoma siekiant sukurti pagrindinį įrankį gyvūno identifikacijai - kai matomumas yra prastas. Steiner sukūrė novatoriškas funkcijas, kurios pagerina eksploatacines savybes, ergonomiką ir dizainą.Nighthunter 8x56 - tikroji evoliucija, Steiner at..
Kaina: Be PVM
1,073.55€
Kaina: Su PVM 1,299.00€
Vokiška kokybė už itin patrauklią kainą!Dėka ypatingo kontrasto, šie žiūronai išskiria žvėries siluetą iš gamtos fono, taip maksimaliai padidinantys galimybę medžiotojui pamatyti žvėrį pirmam. Steiner Cobra žiūronai už ypač patrauklią kainą įtiks tiek medžiotojui, tiek gamtos stebėtojui. Atsparūs va..
Kaina: Be PVM
304.96€
Kaina: Su PVM 369.00€
Universalūs žiūronai medžioklei: lengvi, ergonomiško dizaino, puikios vaizdo kokybės. Vokiška kokybė už itin patrauklią kainą. Atsparūs vandeniui.Techninė specifikacija:Didinimas: 8 kartai;Objektyvo diametras: 42 mm;Matymo laukas m/1000m: 116 m;Išėjimo vyzdžio diametras: 5,25 mm;Mažiausias fokusuoja..
Kaina: Be PVM
288.43€
Kaina: Su PVM 349.00€
Steiner pristato puikų Observer 8x56 modelį, kurio objektyvo skersmuo yra 56 mm.Steiner didelio kontrastingumo optika suteikia ryškų vaizdą, tikslią spalvą ir aiškius vaizdus, pasižyminčius dideliu kontūro ryškumu, kad užtikrintų išskirtinį našumą iki 2 m atstumo. Atsparūs vandeniui.  Lengvi ir..
Kaina: Be PVM
478.51€
Kaina: Su PVM 579.00€
RANGER LRF 10x42 apjungia tolimatį, naujovišką dizainą, tobulą ergonomiką ir didžiausią tikslumą viename gaminyje. Unikalus plonas dizainas, kuriame yra visa elektronika, leidžia patogiai  valdyti ir tiksliai matyti bet kokioje aplinkoje. Ryškus ekranas ir integruotas kampo kompensavimas leidži..
Kaina: Be PVM
1,238.84€
Kaina: Su PVM 1,499.00€
Ranger Xtreme 10x42 pasižymi 10 kartų padidinimu, kad būtų galima įvertinti taškus šaudymo atstumu.Nuostabios optinės savybės.Minimalus, laipsniškas fokusavimas.Didelis matymo laukas - kuo daugiau matysite, tuo daugiau šansų turėsite.Užpildyta azotu.92% šviesos pralaidumas.Techninė specifikacija:Obj..
Kaina: Be PVM
660.33€
Kaina: Su PVM 799.00€
Ranger Xtreme 8x42 modeliai yra universalūs, kompaktiški ir lengvai nešiojami, puikiai tinka medžioklei įvairiose aplinkose. Lengvas su puikiu matymo lauku.Nuostabios optinės savybės.Minimalus, laipsniškas fokusavimas.Didelis matymo laukas - kuo daugiau matysite, tuo daugiau šansų turėsite (125 m).T..
Kaina: Be PVM
619.01€
Kaina: Su PVM 749.00€
Steiner Ranger Xtreme 8x56 žiūronai sukurti naudoti prasto apšvietimo sąlygomis. 56 mm objektyvo diametras optimaliai paskirsto šviesą žiūronų viduje ir leidžia Jums mėgautis puikiu vaizdu iki pat tamsos. Aukšto kontrasto optikos sistema ir platus matymo laukas garantuoja ryškų, aiškų vaizdą bei nat..
Kaina: Be PVM
742.98€
Kaina: Su PVM 899.00€
Žiūronai Steiner Safari UltraSharp 10x25 ir 8x25 pasižymi tvirtumu ir neprilygstama aukšta kokybe.Dėl kompaktiško dydžio žiūronai tampa tobulais visais atvejais.Nepraleisite nieko su 10x padidinimu!Savybės:Visada ryškūs vaizdai ir nereikia fokusuotiKompaktiška ir lengva konstrukcijaPuikus optinis ef..
Kaina: Be PVM
172.73€
Kaina: Su PVM 209.00€
Safari UltraSharp 10x26 10 kartų padidinimas rodo išsamesnę informaciją iš tolo, puikiai tinka sporto renginiams ir laukinės gamtos stebėjimui. Kompaktiškas, lengvas ir daugiafunkcinis.Kompaktiškas dydis ir ergonomiškas valdymas.Greitas fokusavimo valdymas net iš arti.Techninė specifikacija:Objektyv..
Kaina: Be PVM
131.40€
Kaina: Su PVM 159.00€
Safari UltraSharp 8x22 yra lengvi, kompaktiški žiūronai su 8x padidinimu, kurie puikiai atrodo. Lengvai tilps į jūsų kuprinę, kišenę ar rankinę, tai yra puikus jūsų kompanionas greitam naudojimui.Kompaktiškas dydis ir ergonomiškas valdymasPuikus optinis efektyvumas kompaktiškoje klasėjeGreitas fokus..
Kaina: Be PVM
114.88€
Kaina: Su PVM 139.00€
Žiūronai Steiner Safari UltraSharp 8x25 pasižymi tvirtumu ir neprilygstama aukšta kokybe.Dėl kompaktiško dydžio žiūronai tampa tobulais visais atvejais.Nepraleisite nieko su 8x padidinimu ir plataus matymo lauku (120m).Savybės:Visada ryškūs vaizdai ir nereikia fokusuotiKompaktiška ir lengva konstruk..
Kaina: Be PVM
156.20€
Kaina: Su PVM 189.00€
Yukon Solaris 12 x 50 WP – universalūs žiūronai pasižymintys optimaliomis optinėmis savybėmis. Nepamainomi medžioklėje, žvejyboje, įvairiuose renginiuose, stebint gamtą ar vykdant paieškos bei gelbėjimo darbus. Porro lęšių sistema užtikrina aukšta vaizdo kokybę ir tikslias spalvas. Patvarus ir ilgaa..
Kaina: Be PVM
81.82€
Kaina: Su PVM 99.00€
Yukon Solaris 16 x 50 WP – universalūs žiūronai pasižymintys optimaliomis optinėmis savybėmis. Nepamainomi medžioklėje, žvejyboje, įvairiuose renginiuose, stebint gamtą ar vykdant paieškos bei gelbėjimo darbus. Porro lęšių sistema užtikrina aukšta vaizdo kokybę ir tikslias spalvas. Patvarus ir ilgaa..
Kaina: Be PVM
88.43€
Kaina: Su PVM 107.00€
Yukon Point 10 x 42 – žiūronai darbui ir laisvalaikiui. Nepamainomi medžioklėje, žvejyboje, įvairiuose renginiuose ar atliekant apsaugos funkcijas. Nedidelio svorio (640 g) dėka galima naudoti ilgam stebėjimui. Prie korpuso pritvirtinti optikos dangteliai, todėl jų nepamesite. Korpuse įmontuoti magn..
Kaina: Be PVM
131.40€
Kaina: Su PVM 159.00€
Yukon Point 8 x 42 – žiūronai darbui ir laisvalaikiui. Nepamainomi medžioklėje, žvejyboje, įvairiuose renginiuose ar atliekant apsaugos funkcijas. Nedidelio svorio (640 g) dėka galima naudoti ilgam stebėjimui. Prie korpuso pritvirtinti optikos dangteliai, todėl jų nepamesite. Korpuse įmontuoti magne..
Kaina: Be PVM
123.14€
Kaina: Su PVM 149.00€
Yukon Solaris 10 x 50 WP – universalūs žiūronai pasižymintys optimaliomis optinėmis savybėmis. Nepamainomi medžioklėje, žvejyboje, įvairiuose renginiuose, stebint gamtą ar vykdant paieškos bei gelbėjimo darbus. Porro lęšių sistema užtikrina aukšta vaizdo kokybę ir tikslias spalvas. Patvarus ir ilgaa..
Kaina: Be PVM
78.51€
Kaina: Su PVM 95.00€
Yukon Solaris 20 x 50 WP – universalūs žiūronai pasižymintys optimaliomis optinėmis savybėmis. Nepamainomi medžioklėje, žvejyboje, įvairiuose renginiuose, stebint gamtą ar vykdant paieškos bei gelbėjimo darbus. Porro lęšių sistema užtikrina aukšta vaizdo kokybę ir tikslias spalvas. Patvarus ir ilgaa..
Kaina: Be PVM
98.35€
Kaina: Su PVM 119.00€
Yukon Solaris 7 x 50 WP – universalūs žiūronai pasižymintys optimaliomis optinėmis savybėmis. Nepamainomi medžioklėje, žvejyboje, įvairiuose renginiuose, stebint gamtą ar vykdant paieškos bei gelbėjimo darbus. Porro lęšių sistema užtikrina aukšta vaizdo kokybę ir tikslias spalvas. Patvarus ir ilgaam..
Kaina: Be PVM
73.55€
Kaina: Su PVM 89.00€
Tai unikalus stipriai didinantis optinis prietaisas, kuriame aukšta kokybė ir patikimumas suderinta su šiuolaikiniu dizainu. Turizmas, medžioklė, apsauga, patruliavimas, gelbėjimo bei paieškos darbai – tai tik keletas sričių, kur būtini ir plačiai naudojami žiūronai Yukon. Naudojimo paprastumas, kom..
Kaina: Be PVM
69.42€
Kaina: Su PVM 84.00€
„Yukon IR“ apšvietėjai gali būti efektyviai naudojami su visais NV tipais, pradedant nuo vamzdžių ir baigiant skaitmeniniais.Techninė specifikacija:Nuolatinis ryškumo valdymasFokusuojamas IR spindulys805nm bangos ilgisReguliuojama IR taško padėtisMontuojamas ant „Weaver“ bėgio arba 1/4 “trikojo laik..
Kaina: Be PVM
73.55€
Kaina: Su PVM 89.00€
„Yukon 940 IR Illuminator“ yra infraraudonųjų spindulių pašvietėjas, sukuriantis papildomą infraraudonąją šviesą. Šis IR apšvietimas užtikrina, kad net ir tamsiausiomis naktimis, esant mažai šviesos arba visai be jos, galite naudoti „Yukon“ liekamosios šviesos stiprintuvą. IR šviestuvas „Yukon-940“ ..
Kaina: Be PVM
73.55€
Kaina: Su PVM 89.00€
„Yukon Scout 30x50WA Straight Spotting Scope“ suteikia unikalią, aukštos kokybės vaizdą už prieinamą kainą, suteikia 30 kartų didinimą su praktišku, patraukliu, ergonomišku dizainu. Patirkite gamtos žavesį artimiausiu metu su „Scout“ serijos žiūronais.Išskirtiniausi bruožai yra suskleidžiamas korpus..
Kaina: Be PVM
45.45€
Kaina: Su PVM 55.00€
Rodoma nuo 1 iki 30 iš 32 (2 puslapių)