Meniu
Krepšelis

Žiūronai

Žiūronai - tai optinis prietaisas, su kuriuo galime stebėti įvairius reiškinius ar tolimus objektus.  Stebėjimo kokybei turi įtakos: žiūronų konstrukciją, objektyvo skersmuo, didinimo galimybės, regėjimo lauko plotis ir kiti parametrai. Su šiais prietaisais galėsite vykti į medžioklę, stebėti įvairius gamtos reiškinius arba tiesiog tyrinėti naktinį dangų.

Šiuos aukštos kokybės žiūronus naudoja kariškiai, gelbėtojai, saugos darbuotojai, medžiotojai, žvejai ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjai. Išsirinkus patikimus žiūronus būsite užtikrinti maksimaliu tikslumu, patogiu naudojimu bei ilgaamže eksploatacija.

Šie matymo prietaisai gali būti naudojami tiek stacionarių, tiek judančių objektų stebėjimui, viskas priklauso nuo konkrečių Jūsų pageidavimų. Pasitelkiant šiuolaikines technologijas, žiūronai užtikrina aiškų vaizdą, sklandų optinį priartinimą ir platų matymo kampą.

Būsite ramūs dėl dulkių ir drėgmės patekimo, nes žiūronų korpusas yra hermetiškas.

Jūsų regėjimo lauką tiesiogiai veikia didinimo galia (mažesnis padidinimas jį išplečia, didesnis – susiaurina).

Rasti mažus ir (arba) judančius objektus (pvz., paukščius) gali būti sunkiau dėl siauresnio matymo lauko. Siauresnis matymo laukas taip pat praleidžia mažiau šviesos, todėl vaizdai bus šiek tiek tamsesni negu įprastai.

Kaip pasirinkti žiūronus konkrečiai veiklai?

Jeigu norite žiūronų konkrečiai veiklai, pvz., paukščių stebėjimui, banginių stebėjimui ar medžioklei, toliau pateikti pagrindiniai kriterijai gali palengvinti Jūsų pasirinkimą. Pagrindinis atskaitos taškas yra padidinimas ir dydis.

Žiūronai medžioklei.

Medžioklei skirti žiūronai, kurie pasižymi puikiomis savybėmis. Jie ne tik priartina objektą daugybę kartų, bet ir suteikia puikų regėjimo lauką, užtikrina gerą kontrastą. 
Medžioklei skirti žiūornai, turėtų būti:
  • Kokybiškos optinės sistemos su aukštos raiškos lęšiais užtikrins aiškų, ryškų ir aukštą kontrastą turintį vaizdą. Tai ypač svarbu medžiotojams, kurie medžiojasi prastomis apšvietimo sąlygomis arba žemos apšvietimo sąlygomis. 
  • Žiūronai turi būti atsparūs drėgmei, dulkių įsiskverbimui ir šalčiui, kad būtų patvarūs ir patikimi net ir ekstremaliomis sąlygomis. Vandeniui atsparūs ir su apsauginiais dangčiais žiūronai bus naudingi medžioklei visose oro sąlygose.
  • Geri žiūronai turėtų būti patogūs rankai laikyti ir naudoti ilgą laiką be nuovargio. Patogūs akių įtaisai ir reguliuojami okuliarai suteiks jums patogumą ir lengvumą stebint.
  • Nepaisant to, kad norite aukštos optinės kokybės, medžioklei geriau pasirinkti lengvus ir kompaktiškus žiūronus, kad jie nepridėtų per daug svorio jūsų įrangai ir nevaržytų judėjimo lauke.


Žiūronai turistams ir žygiams.

Kadangi pagrindiniai rūpesčiai yra pakuotės dydis ir svoris, jums reikės kompaktiškų žiūronų, kurių padidinimas yra 8 arba 10, o objektyvo skersmuo mažesnis nei maždaug 28. Puikus pasirinkimas būtų šie žiūronai: 8x25, 10x25, 8x28 ir 10x28. Vandeniui atsparūs modeliai padės išvengti elementų poveikio. 

Žiūronai paukščių stebėjimui.

Šiai veiklai jums mažiau turėtų rūpėti dydis ir svoris, todėl galite žiūrėti į vidutinio ir viso dydžio modelius. 8x32 ir 8x42 žiūronai yra gan populiarūs tarp žmonių, kurie stebi paukščius. Žiūrint į mažą gyvūną naudingas gali būti 10 galių padidinimas, o identiški žiūronai, kurių padidinimas yra 8, turės platesnį matymo lauką, o tai turi įtakos nustatant paukščių vietą. Taip pat gera savybė yra atsparumas vandeniui, kaip ir modeliai, kurie nerasoja, kai iš šiltos transporto priemonės važiuoja į vėsesnę temperatūrą lauke. 

Žiūronai banginių stebėjimui.

Šiai ar panašiai veiklai opuliarūs modeliai yra 8x32, 8x42, 10x32 ir 10x42. Jeigu yra tikėtina, kad galite būti toli nuo gyvūnų, tuomet naudokite didesnį padidinimą (10, o ne 8). Jeigu norite kažko praktiškesnio, tuomet rinkitės vidutinio dydžio (32 mm objektyvą), o ne viso dydžio (42 mm objektyvą). Planuojant tokią veiklą, labai svarbu rinktis iš vandeniui atsparių modelių, jeigu norėsite stebėti iš valties, one nuo kranto.

Irklavimo žiūronai.

Jeigu planuojate plaukti ant vandens baidare ar banginių stebėjimo valtimi, tuomet tikriausiai norėsite naudoti mažesnį padidinimą, pvz., 8 ar mažiau, nes didesnis (10 galių)  padidinimas gali apsunkinti nuolatinį stebėjimą Šiuo atveju akivaizdu, jog taip pat reikėtų rinktis iš vandeniui atsparių modelių. Populiariausias dydis 8x32. 

Žvaigždžių stebėjimo žiūronai.

Užsiimant šia veikla norėsite maksimaliai padidinti didinimą ir viso dydžio žiūronų šviesos surinkimo galimybę. Geriausias tam pasirinkimas yra 10x42 arba 10x50. Jeigu naudojate didesnį padidinimą, jums reikės trikojo, kad žiūronai turėtų stabilumą.

Jeigu norite pajusti, kaip fokusuojasi, kaip patogiai jaučiasi žiūronai rankose ir kaip jaučiasi optinis skaidrumas bei ryškumas, turite apsilankyti mūsų fizinėje parduotuvėje Kaune arba Vilniuje, kurioje galėsite pasibandyti kelis svarstomus modelius.


InfiRay pristato naujausios kartos multispektrinius (termovizinius ir skaitmeninio naktinio matymo) žiūronus Gemini GEH50R su integruotu lazeriniu tolimačiu. Tai išskirtinai universalus prietaisas, įgalinantis jus stebėti aplinką ar laukinius žvėris ne tik termovizoriaus pagalba, bet ir pa..
Kaina: Be PVM
3,632.23€
Kaina: Su PVM 4,395.00€
SpecifikacijosJutiklis 640x480 pikselių. @ 17 µm (terminis) | CMOS 1920x1200 (skaitmeninis)        Objektyvas F50/1,0 (šiluminis) | F50/1,4 (skaitmeninis)                       Didinimas x 3-24 (šiluminis) | 2-16 (s..
Kaina: Be PVM
4,619.83€
Kaina: Su PVM 5,590.00€
Šis išmanus galvos laikiklis skirtas „Yukon“ monokuliariniams naktinio matymo žiūronams. Pagrindinis komplektas pristatomas su maišeliu iš patvarios medžiagos. Šį pagrindinį laikiklį rekomenduojame naudoti tik su mažo didinimo naktiniais žiūronais...
Kaina: Be PVM
65.29€
Kaina: Su PVM 79.00€
STEINER NAVIGATOR 7X50 žiūronai su 50 mm objektyvo skersmeniu ir 7 kartų padidinimu užtikrina stabilų vaizdą net jūroje, taip pat ryškius vaizdus su puikiu kontrastu ir detalių ryškumu tamsoje.Open-Bridge-System Naujoji Open-Bridge-System labai palengvina denio valdymą. Be to, žiūronus galima lengva..
Kaina: Be PVM
453.70€
Kaina: Su PVM 548.98€
Termovizoriniai žiūronai PULSAR MERGER LRF XL50Naršykite HD formatuDidžiausias universalumas: platus matymo laukas paieškai, išsamus vaizdas bet kokiu padidinimu, kad būtų galima patikimai identifikuoti objektą.Naujas HD 1024x768 @ 12 µm šilumos jutiklisSujungimas LRF XL50 siūlo kito lygio terminio ..
Kaina: Be PVM
4,950.41€ 5,363.64€
Kaina: Su PVM 5,990.00€
Pulsar „Merger LRF XP35“ termoviziniai žiūronai sukurti klasikinių dieninių žiūronų dizaino pagrindu. 35 mm modelis pasižymi didesniu kompaktiškumu, kad žiūronus būtų patogu laikyti rankoje, o estetinės ir ergonominės prietaiso savybės tikrai nepaliks abejingų. „Merger LRF XP35“ garan..
Kaina: Be PVM
2,966.94€
Kaina: Su PVM 3,590.00€
Žiūronų „Merger LRF“ optinis dizainas tiksliai pritaikytas žmogaus regos ypatumams. Mums įprasta vizualią informaciją priimti dviem kanalais vienu metu. Stebėti aplinką abiem akimis kur kas lengviau nei viena. Tai paaiškina, kodėl binokliai geriau aptinka mažus ar blankius objektus ir yra efektyvesn..
Kaina: Be PVM
3,876.03€
Kaina: Su PVM 4,690.00€
PagrindinisJutiklis: 384x288 pix. @ 17 µm (NETD <25 mK)Objektyvas: F35 / 1.0Didinimas, x: 3 – 12 (x4 zoom)Regėjimo laukas (HxV), laipsniai / m@100m: 10.7х8 / 18.7x14Aptikimo diapazonas, m: 1350JutiklisTipas: uncooledSkyra, pikseliai: 384x288Pikselių žingsnis, µm: 17NETD, mK: <25Kadrų da..
Kaina: Be PVM
2,479.34€ 2,727.27€
Kaina: Su PVM 3,000.00€
HQ35L/HQ35LNGalinga 640 termo jutiklio, 2560 CMOS dieninės optikos, 35mm/F1.0 objektyvo su standartiniu 3x artinimu kombinacija suteikia HABROK HQ35 modeliui didelį pranašumą ir aiškumą įvairiuose medžioklės scenarijuose.Ryškus, aiškus ir "sluoksniuotas" vaizdasDidelio jautrumo (NETD<20mK) HIKMIC..
Kaina: Be PVM
2,915.00€
Kaina: Su PVM 3,527.15€
Žiūronai Sig Sauer Buckmasters 10x42mm užtikrina puikią vaizdo kokybę ir našumą esant prastam apšvietimui.„Buckmasters“ žiūronus galima naudoti su trikoju, turi trijų padėčių reguliuojamus okuliarus.Žiūronai sukuria ryškų ir aiškų didelio kontrasto vaizdą su tikromis spalvomis visame matymo lauke.Fu..
Kaina: Be PVM
161.16€
Kaina: Su PVM 195.00€
Žiūronai Steiner BluHorizons 10x26Steiner BluHorizons su „Autobright Technology“ - tai saulės apsaugos faktorius akims.Steiner išskirtinė „Autobright Sunlight“ objektyvo technologija automatiškai sureguliuoja ryškumą, kad būtų geriausias vaizdas bet kokioje apšvietimo situacijoje.Nesvarbu, ar saulė ..
Kaina: Be PVM
189.26€
Kaina: Su PVM 229.00€
Steiner BluHorizons su „Autobright Technology“ - tai saulės apsaugos faktorius akims.Steiner išskirtinė „Autobright Sunlight“ objektyvo technologija automatiškai sureguliuoja ryškumą, kad būtų geriausias vaizdas bet kokioje apšvietimo situacijoje.Nesvarbu, ar saulė yra tiesiai po horizontu, ryškiai ..
Kaina: Be PVM
304.96€
Kaina: Su PVM 369.00€
Steiner BluHorizons su „Autobright Technology“ - tai saulės apsaugos faktorius akims.Steiner išskirtinė „Autobright Sunlight“ objektyvo technologija automatiškai sureguliuoja ryškumą, kad būtų geriausias vaizdas bet kokioje apšvietimo situacijoje.Nesvarbu, ar saulė yra tiesiai po horizontu, ryškiai ..
Kaina: Be PVM
180.99€
Kaina: Su PVM 219.00€
Jau daugiau nei 20 metų Steiner Nighthunter koncepsija vystoma siekiant sukurti pagrindinį įrankį gyvūno identifikacijai - kai matomumas yra prastas. Steiner sukūrė novatoriškas funkcijas, kurios pagerina eksploatacines savybes, ergonomiką ir dizainą.Nighthunter 8x56 - tikroji evoliucija, Steiner at..
Kaina: Be PVM
1,073.55€
Kaina: Su PVM 1,299.00€
Vokiška kokybė už itin patrauklią kainą!Dėka ypatingo kontrasto, šie žiūronai išskiria žvėries siluetą iš gamtos fono, taip maksimaliai padidinantys galimybę medžiotojui pamatyti žvėrį pirmam. Steiner Cobra žiūronai už ypač patrauklią kainą įtiks tiek medžiotojui, tiek gamtos stebėtojui. Atsparūs va..
Kaina: Be PVM
304.96€
Kaina: Su PVM 369.00€
Universalūs žiūronai medžioklei: lengvi, ergonomiško dizaino, puikios vaizdo kokybės. Vokiška kokybė už itin patrauklią kainą. Atsparūs vandeniui.Techninė specifikacija:Didinimas: 8 kartai;Objektyvo diametras: 42 mm;Matymo laukas m/1000m: 116 m;Išėjimo vyzdžio diametras: 5,25 mm;Mažiausias fokusuoja..
Kaina: Be PVM
288.43€
Kaina: Su PVM 349.00€
Steiner pristato puikų Observer 8x56 modelį, kurio objektyvo skersmuo yra 56 mm.Steiner didelio kontrastingumo optika suteikia ryškų vaizdą, tikslią spalvą ir aiškius vaizdus, pasižyminčius dideliu kontūro ryškumu, kad užtikrintų išskirtinį našumą iki 2 m atstumo. Atsparūs vandeniui.  Lengvi ir..
Kaina: Be PVM
478.51€
Kaina: Su PVM 579.00€
RANGER LRF 10x42 apjungia tolimatį, naujovišką dizainą, tobulą ergonomiką ir didžiausią tikslumą viename gaminyje. Unikalus plonas dizainas, kuriame yra visa elektronika, leidžia patogiai  valdyti ir tiksliai matyti bet kokioje aplinkoje. Ryškus ekranas ir integruotas kampo kompensavimas leidži..
Kaina: Be PVM
1,238.84€
Kaina: Su PVM 1,499.00€
Ranger Xtreme 10x42 pasižymi 10 kartų padidinimu, kad būtų galima įvertinti taškus šaudymo atstumu.Nuostabios optinės savybės.Minimalus, laipsniškas fokusavimas.Didelis matymo laukas - kuo daugiau matysite, tuo daugiau šansų turėsite.Užpildyta azotu.92% šviesos pralaidumas.Techninė specifikacija:Obj..
Kaina: Be PVM
660.33€
Kaina: Su PVM 799.00€
Ranger Xtreme 8x42 modeliai yra universalūs, kompaktiški ir lengvai nešiojami, puikiai tinka medžioklei įvairiose aplinkose. Lengvas su puikiu matymo lauku.Nuostabios optinės savybės.Minimalus, laipsniškas fokusavimas.Didelis matymo laukas - kuo daugiau matysite, tuo daugiau šansų turėsite (125 m).T..
Kaina: Be PVM
619.01€
Kaina: Su PVM 749.00€
Steiner Ranger Xtreme 8x56 žiūronai sukurti naudoti prasto apšvietimo sąlygomis. 56 mm objektyvo diametras optimaliai paskirsto šviesą žiūronų viduje ir leidžia Jums mėgautis puikiu vaizdu iki pat tamsos. Aukšto kontrasto optikos sistema ir platus matymo laukas garantuoja ryškų, aiškų vaizdą bei nat..
Kaina: Be PVM
742.98€
Kaina: Su PVM 899.00€
Žiūronai Steiner Safari UltraSharp 10x25 ir 8x25 pasižymi tvirtumu ir neprilygstama aukšta kokybe.Dėl kompaktiško dydžio žiūronai tampa tobulais visais atvejais.Nepraleisite nieko su 10x padidinimu!Savybės:Visada ryškūs vaizdai ir nereikia fokusuotiKompaktiška ir lengva konstrukcijaPuikus optinis ef..
Kaina: Be PVM
172.73€
Kaina: Su PVM 209.00€
Safari UltraSharp 10x26 10 kartų padidinimas rodo išsamesnę informaciją iš tolo, puikiai tinka sporto renginiams ir laukinės gamtos stebėjimui. Kompaktiškas, lengvas ir daugiafunkcinis.Kompaktiškas dydis ir ergonomiškas valdymas.Greitas fokusavimo valdymas net iš arti.Techninė specifikacija:Objektyv..
Kaina: Be PVM
131.40€
Kaina: Su PVM 159.00€
Safari UltraSharp 8x22 yra lengvi, kompaktiški žiūronai su 8x padidinimu, kurie puikiai atrodo. Lengvai tilps į jūsų kuprinę, kišenę ar rankinę, tai yra puikus jūsų kompanionas greitam naudojimui.Kompaktiškas dydis ir ergonomiškas valdymasPuikus optinis efektyvumas kompaktiškoje klasėjeGreitas fokus..
Kaina: Be PVM
114.88€
Kaina: Su PVM 139.00€
Žiūronai Steiner Safari UltraSharp 8x25 pasižymi tvirtumu ir neprilygstama aukšta kokybe.Dėl kompaktiško dydžio žiūronai tampa tobulais visais atvejais.Nepraleisite nieko su 8x padidinimu ir plataus matymo lauku (120m).Savybės:Visada ryškūs vaizdai ir nereikia fokusuotiKompaktiška ir lengva konstruk..
Kaina: Be PVM
156.20€
Kaina: Su PVM 189.00€
Yukon Solaris 12 x 50 WP – universalūs žiūronai pasižymintys optimaliomis optinėmis savybėmis. Nepamainomi medžioklėje, žvejyboje, įvairiuose renginiuose, stebint gamtą ar vykdant paieškos bei gelbėjimo darbus. Porro lęšių sistema užtikrina aukšta vaizdo kokybę ir tikslias spalvas. Patvarus ir ilgaa..
Kaina: Be PVM
81.82€
Kaina: Su PVM 99.00€
Hikmicro termovizoriniai žiūronai Raptor PRO RQ50L / RQ50LN„Viskas viename“ sprendimasKartu su terminiu fotoaparatu, skaitmenine dienos ir nakties kamera bei lazeriniu nuotolio ieškikliu, išskirtinis naujoviškas RAPTOR serijos žiūronas suteikia precedento neturinčią galimybę stebėti šilumines arba t..
Kaina: Be PVM
4,300.00€
Kaina: Su PVM 5,203.00€
HH35L/HH35LNŠis modelis siūlo tobulą „viskas viename” variantą medžiotojams. Su 384 raiškos termo jutikliu ir įspūdingu 4x priartinimu nepraleisite nei vienos detalės. Atstumas – ne problema, su LRF tolimačiu tiksliai nustatysite atstumą iki stebimo objekto.Ryškus, aiškus ir "sluoksniuotas" vaizdas..
Kaina: Be PVM
2,249.00€
Kaina: Su PVM 2,721.29€
Yukon Point 10 x 42 – žiūronai darbui ir laisvalaikiui. Nepamainomi medžioklėje, žvejyboje, įvairiuose renginiuose ar atliekant apsaugos funkcijas. Nedidelio svorio (640 g) dėka galima naudoti ilgam stebėjimui. Prie korpuso pritvirtinti optikos dangteliai, todėl jų nepamesite. Korpuse įmontuoti magn..
Kaina: Be PVM
131.40€
Kaina: Su PVM 159.00€
Yukon Point 8 x 42 – žiūronai darbui ir laisvalaikiui. Nepamainomi medžioklėje, žvejyboje, įvairiuose renginiuose ar atliekant apsaugos funkcijas. Nedidelio svorio (640 g) dėka galima naudoti ilgam stebėjimui. Prie korpuso pritvirtinti optikos dangteliai, todėl jų nepamesite. Korpuse įmontuoti magne..
Kaina: Be PVM
123.14€
Kaina: Su PVM 149.00€
Rodoma nuo 1 iki 30 iš 41 (2 puslapių)


Kur įsigyti žiūronus?
Įsigyti įvairių žiūronus galite įsigyti tiek mūsų fiziniuose parduotuvėse Kaune (Chemijos g. 4D-7) ir Vilniuje (Savanorių pr. 137), tiek ir internetinėje svetainėje (www.vssistemos.lt). Apsilankę mūsų parduotuvėse, galėsite išbandyti žiūronus, o mūsų vadybininkai padės jums pasirinkti tinkamiausią modelį pagal jūsų poreikius. Taip pat galite apsilankyti mūsų internetinėje svetainėje, kur pateikta išsami informacija apie kiekvieną produktą, įskaitant technines specifikacijas, vartotojų atsiliepimus ir panaudojimo pavyzdžius.

Jei turite klausimų susisiekite su mumis:
• El. paštu: info@hikmicrotech.lt | kaunas@hikmicrotech.lt
• Telefonu: +370 635 11112
• Mus rasite: Chemijos g. 4D-7, Kaunas Savanorių pr. 137, Vilnius

Kodėl verta rinktis mūsų parduotuvę?
Pasirinkdami VS sistemas, įsigysite tik kokybiškus produktus. Mes siūlome tik patikrintus prekių gamintojus ir užtikriname geriausią kainos bei kokybės santykį.