Meniu
Krepšelis

Deeper / Echolotai (žvejybai)

Deeper/Echolotai - modernūs prietaisai, kurie leidžia aptikti vandenyje esančias žuvis bei kitus objektus, taip pat įgalinantys dugno struktūros bei reljefo pažinimą, gylio matavimą. Šiuolaikinės technologijos taikomos ir echolotų gamyboje – dažniausiai šie įrenginiai turi nedidelius LCD ekranėlius arba savo parodymus rodo Jūsų išmaniajame telefone ar planšetėje pasitelkiant bevielio internetinio ryšio (wi-fi) funkciją. Pirkdami naująjį įrenginį atkreipkite dėmesį į echoloto ekrano dydį, žuvies ir dugno aptikimo, skanavimo spindulių parametrus bei GPS navigacijos galimybę.

Siūlome keturis skirtingus Deeper modelius, kurių kiekvienas pasižymi specialiomis funkcijomis, aparatine įranga ir ekranu, suteikiančiu unikalių žvejybos privalumų.

Gamintojas: Deeper
Geresnis nei bet kada Wi-Fi ryšysJei ieškote puikaus žvejybos prietaiso atostogoms su šeima, iškylai su draugais savaitgalį ar žvejybos išvykoms, jums pasisekė! Užmetamas Deeper START žuvų ieškiklis kaip reikiant patobulėjo – atnaujinome programinę aparatinę įrangą ir įdiegėme spartesnį, patikimesnį..
81.00€
Su PVM 98.01€
Gamintojas: Deeper
Deeper CHIRP+ yra pirmasis pasaulyje užmetamas echolotas, kuriame naudojama CHIRP technologija bei GPS ir „Wi-Fi“ funkcijos. Trijų spindulių dažniai, nepriekaištingas ryškumas bei išskirtinis tikslumas paverčia šį sonarą puikiu įrenginiu, padedančiu greitai surasti norimų rūšių susibūrimo vietas, ap..
262.50€
Su PVM 317.63€
Gamintojas: Deeper
Pasirinkę Deeper Smart Sonar PRO, jūs galėsite plaukiodami po vandens telkinį sudaryti jo batimetrinį planą, pasižymėti pačius įdomiausius telkinio taškus, stebėti povandeninį pasaulį poledinės žūklės metu, tyrinėti dugną gaudydami nuo kranto. Šio universalaus ir galingo echoloto signalas pasiekia 8..
155.00€
Su PVM 187.55€
Gamintojas: Deeper
Patobulinkite savo žvejybos įgūdžius su Deeper PRO+ užmetamu GPS ir Wi-Fi funkciją turinčiu sonaru. Jis turi daugiau funkcijų, išskirtinį užmetimo diapazoną ir neįtikėtiną skenavimo gylį. Be to, suteikia puikią skenavimo ir žemėlapių kūrimo nuo kranto, iš valties, iš baidarės ir ant ledo galimybę.Ba..
205.50€
Su PVM 248.66€
Gamintojas: Deeper
Paverskite valtį, baidarę arba pripučiamą plaustą galinga sonaro sistema. Tiesiog pritvirtinkite Deeper sonarą (3.0, PRO, PRO+ arba CHIRP+), priveržkite lankstųjį laikiklį prie valties ir vilkite sonarą, norėdami sukurti įspūdingus žemėlapius arba tiksliai nustatyti žuvų vietą.Bangavimui pritaikytas..
55.50€
Su PVM 67.16€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)