Meniu
Krepšelis

PROTINGAS NAMAS

Protingo namo sistema - kas tai?
Protingo namo sistema – kompiuterinė technologija, leidžianti į visumą sujungti ir patogiai valdyti visus įrengimus. Ši naujovė diegiama ir gyvenamosios, ir komercinės, visuomeninės, pramoninės paskirties pastatuose. Protingo namo sistema optimaliai suderina šildymo, kondicionavimo, apšvietimo, apsaugos įrengimų veiklą. Ją galite valdyti jums patogiu būdu:
tiesiogiai, pastato viduje (per valdymo blokus, nuotolinio valdymo pulteliais),
netiesiogiai (internetu, mobiliuoju bei laidiniu telefonais).
Gamintojas: Philips
HUE led juostas naudokite paslėptam apšvietimui. Galima prijungti iki 50 lempų. Galite išsirinkti iš 16 milijonų spalvų. Lempos gali šviesti šiltai balta spalva, šaltai balta spalva ir spalvotai. Prijunkite LED juostą prie Philips HUE valdiklio ir kontroliuokite apšvietimą su išmaniuoju tele..
72.73€
Su PVM 88.00€
Kitas lygmens saugumas ir patogumas, kuris veikia bet kuriuose namuose. Yra įkraunama baterija ir dvi plokštės. Techninė specifikacija:PowerBatteryHardwired(8-24 VAC)Connectivity802.11 b/g/n Wi-Fi connection @ 2.4GHzWi-Fi SpeedsRequires a minimum upload speed of 1Mbps, but 2Mbps is recommen..
139.00€
Su PVM 168.19€
Gamintojas: ERNEST
ErnestApp Garažo ir vartų valdymas su "Bluetooth" signaluSaugus ir patogus naudojimas namuose ar darbeNaudokite ir valdykite per neribotą įrenginių skaičiųPrijunkite visus ERNEST įrenginius naudodami vieną programą..
158.00€
Su PVM 191.18€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO CO Jutiklis“ yra ypač lengvas, kompaktiškas, akumuliatoriais maitinamas anglies monoksido detektorius, skirtas montuoti ant sienos. Didelis jo jautrumas leidžia aptikti anglies monoksido (CO) dujas ankstyvoje stadijoje, kad būtų išvengta anglies susidarymo ir apsinuodijimo monoksidu. Įsp..
0.00€
Su PVM 0.00€
Gamintojas: FIBARO
Fibaro Z-Wave apšvietimo valdymo modulis montuojamas į jau egzistuojantį apšvietimo jungiklį ir suteikia jums galimybę bevieliu būdu valdyti apšvietimą. Dimmer 2 yra išties universalus apšvietimo valdymo modulis - automatiškai parenka tinkamiausią pritemdymą (taikant trukmės arba vėlinimo..
49.58€
Su PVM 59.99€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO CO“ jutiklis yra anglies monoksido detektorius, įgalinantis „HomeKit“, naudojant „Bluetooth®“ mažai energijos naudojančią belaidę technologiją. Didelis jo jautrumas leidžia aptikti anglies monoksido (CO) dujas ankstyvoje stadijoje, kad būtų išvengta apsinuodijimo anglies monoksidu. S..
86.77€
Su PVM 104.99€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO“ durų / langų jutiklis yra „HomeKit“ palaikantis kontaktinis jutiklis, naudojantis „Bluetooth®“ mažai energijos naudojančią belaidę technologiją. Aptikdamas atidarymą ir uždarymą, priedas matuoja aplinkos temperatūrą. Atidarymas aptinkamas atskiriant jutiklio kūną nuo magneto. Suklast..
53.71€
Su PVM 64.99€
Gamintojas: FIBARO
Radijo bangomis valdomas FIBARO dvigubas įjungimo/išjungimo relinis jungiklis yra skirtas montuoti standartinėse sieninėse jungiklių dėžutėse arba bet kur, kur būtina valdyti du nepriklausomus bendros 1500W galios prietaisus. FIBARO įjungimo/išjungimo relinis jungiklis gali įjungti arba išju..
0.00€
Su PVM 0.00€
Gamintojas: FIBARO
Home Center Lite, tai miniatiūrinės FIBARO sistemos smegenys, naudojančios patikrintus sprendimus su Home Center. 2. Centrinis punktas leidžia valdyti įvairius multimedijų įrenginius ir išmaniojo namo sistemas. Suteikia galimybę saugoti duomenis debesyje bei turi recovery sistemą, kuri paded..
231.40€
Su PVM 279.99€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO Single Switch“ yra skirtas montuoti į standartines sieninių jungiklių dėžutes arba bet kur kitur, kur būtina valdyti elektrinius prietaisus. Vienintelis „FIBARO“ jungiklis leidžia valdyti prijungtus įrenginius naudojant „HomeKit“ technologiją (naudojant mažai energijos naudojančią ..
51.23€
Su PVM 61.99€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO“ judesio jutiklis yra „HomeKit“ palaikantis daugia jutiklis, naudojantis „Bluetooth®“ mažai energijos naudojančią belaidę technologiją. Aptikdamas judesį, priedas matuoja temperatūrą ir šviesos intensyvumą. Integruotas akselerometras nustato suklastoto priedo pažeidimą. Kiekvieną kart..
57.84€
Su PVM 69.99€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO“ potvynių jutiklis yra universalus, suderinamas su „Z-Wave“ potvynių ir temperatūros jutikliais. Įrenginys gali būti maitinamas iš akumuliatoriaus arba VDC. Potvynių aliarmas siunčiamas į „Z-Wave“ tinklo įrenginius arba papildomai į bet kurį aliarmo sistemos valdiklį, atidarius NC ko..
49.58€
Su PVM 59.99€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO“ potvynių jutiklis yra „HomeKit“ palaikantis vandens detektorius, naudojantis „Bluetooth®“ mažai energijos naudojančią belaidę technologiją. Aksesuarai įspėja apie potvynį, kai tarp jo zondų aptinkamas vanduo. Aptikdamas potvynį, priedas matuoja aplinkos temperatūrą. Suklastotas aptin..
57.84€
Su PVM 69.99€
Gamintojas: FIBARO
Gausite valdiklį ir 5 populiariausius „Fibaro“ A klasės gaminius.Kas yra komplekte: „Home Center Lite“ Judesio jutiklis Dūmų jutiklis Potvynių jutiklis Durų / langų jutiklis Sieninis kištukasTechninė specifikacija:Produkto spalva           &n..
413.21€
Su PVM 499.99€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO RGBW“ valdiklis yra universalus, „Z-Wave“ suderinamas RGB / RGBW valdiklis. „FIBARO RGBW“ valdiklis naudoja PWM išėjimo signalą, kuris leidžia valdyti šviesos diodų, RGB, RGBW juosteles, halogenines lemputes ir ventiliatorius. Valdomi įrenginiai gali būti maitinami 12 arba 24 VDC. Be..
49.58€
Su PVM 59.99€
Gamintojas: FIBARO
Termostatinė galvutė:Power supply:                                             &..
74.37€
Su PVM 89.99€
Gamintojas: FIBARO
Termostatinė galvutė:Power supply:                                             &..
66.11€
Su PVM 79.99€
Gamintojas: FIBARO
Temperatūros jutiklis:Power supply:    3.0V CR2032 battery (included)Radio frequency band:    2402-2480 MHzMax. transmit power:    1dBmOperating temperature:    0-40°CDimensions (diameter x height):    38 x 12 mmEU directives..
16.52€
Su PVM 19.99€
Gamintojas: FIBARO
FIBARO telefonspynė gali parodyti visus, pasiekusius jūsų duris, su 180 laipsnių aukštos raiškos vaizdu ir naktiniu matymu. Šį šiuolaikiškai atrodantį, blizgantį prietaisą galima pastatyti šalia priekinių durų ar vartų, kad pasirūpintumėte savo saugumu.Telefonspynė leidžia valdyti du vartus, ku..
743.79€
Su PVM 899.99€
Gamintojas: FIBARO
DS18B20 temperatūros jutiklį galima montuoti bet kurioje vietoje, kur būtini temperatūros rodmenys. Jei DS18B20 jutiklis yra tinkamai apsaugotas, jį galima įrengti drėgnomis sąlygomis, po vandeniu, uždengti betonu arba pakišti po grindimis.1. Nuimkite dangtelį.2. Prijunkite temperatūros jutiklį, kai..
9.91€
Su PVM 11.99€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO“ sieninis kištukas yra „HomeKit“ palaikantis išmanusis kištukas, naudojantis „Wi-Fi®“ (2,4 GHz) ryšiu ir „Bluetooth®“ mažai energijos naudojančia belaidžia technologija. Šis nuotolinio valdymo lizdo adapteris turi energijos ir energijos matavimo funkciją. Tam, kad būtų parodyta dabarti..
60.32€
Su PVM 72.99€
Gamintojas: FIBARO
Radijo bangomis valdomas modulis, skirtas valdyti KS valdomas motorizuotas pakeliamas žaliuzes, markizes, roletus, vartus ir panašaus tipo elektros priteisus. Šiuo moduliu galima tiksliai nustatyti roletų arba pakeliamų žaliuzių plokštelių padėtį. Tikslus padėties nustatymas galimas su vari..
49.58€
Su PVM 59.99€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO“ šilumos valdiklis yra „HomeKit“ palaikoma nuotoliniu būdu valdoma termostatinė galvutė, skirta valdyti temperatūrą jūsų kambaryje, naudojant „Bluetooth®“ mažai energijos naudojančią belaidę technologiją. Jis matuoja temperatūrą ir automatiškai reguliuoja šilumos lygį. Jį galima mont..
72.72€
Su PVM 87.99€
Išmanusis durų užraktas jūsų būstui. Puikiai tiks jūsų namams, nuomojamam būstui (Airbnb) ar viešbučiui. Durų užraktų valdymui centralizuotai naudokite išmaniąją programėlę TTRenting.Spynos iNOVO komplektas ir jo privalumaiPilnas komplektas spynos valdymui nuotoliniu būdu iš bet kurios vietosTinkama..
209.92€
Su PVM 254.00€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO KeyFob“ yra su „Z-Wave Plus“ suderinamas, baterijomis maitinamas, kompaktiškas nuotolinio valdymo pultas. Šeši mygtukai leidžia valdyti kitus įrenginius per „Z-Wave“ tinklą ir paleisti įvairias scenas, apibrėžtas „FIBARO“ sistemoje. Konfigūruokite veiksmus vienam, dviem, trim paspaudimams,..
41.31€
Su PVM 49.99€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO“ dūmų jutiklis yra universalus, optinis „Z-Wave“ dūmų detektorius. Gaisro aliarmą signalizuoja garsas, mirksi vaizdo indikatorius ir siunčiamos „Z-Wave“ aliarmo ir valdymo komandos. Optinis jutiklis aptinka dūmus ankstyvoje gaisro stadijoje, dažnai prieš pasirodant liepsnai ir pradeda..
53.71€
Su PVM 64.99€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO“ judesio jutiklis yra universalus daugia jutiklis „Z-Wave“. Aptikdamas judesį, prietaisas matuoja temperatūrą ir šviesos stiprį. Jutiklis turi įmontuotą pagreičio matuoklį, skirtą aptikti bet kokį įrenginio klastojimą. „FIBARO“ judesio jutiklis yra baterijomis maitinamas prietaisas, ..
47.93€
Su PVM 57.99€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO Switch 2“ yra skirtas montuoti į standartines sieninių jungiklių dėžutes arba bet kur kitur, kur reikia valdyti elektrinius prietaisus. „FIBARO 2 jungiklis“ leidžia valdyti prijungtus įrenginius per „Z-Wave +“ tinklą arba tiesiogiai prie jo prijungtu jungikliu. Jis yra aprūpintas akt..
49.58€
Su PVM 59.99€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO Switch 2“ yra skirtas montuoti į standartines sieninių jungiklių dėžutes arba bet kur kitur, kur reikia valdyti elektrinius prietaisus. „FIBARO 2 jungiklis“ leidžia valdyti prijungtus įrenginius per „Z-Wave +“ tinklą arba tiesiogiai prie jo prijungtu jungikliu. Jis yra aprūpintas akt..
49.58€
Su PVM 59.99€
Gamintojas: Sonoff
Išmanusis jungiklis SONOFF ZBMINI, 2200W, 230VAC, valdomas programėle, Zigbee, galimybė valdyti balsuValdykite savo elektros prietaisus nuotoliniu būdu su „eWeLink“ aplikacijaSusiekite įrenginį su „SONOFF ZBBridge“ vienu palietimuNaudokite patinkančio dizaino išorinį jungiklįSuderinamas su „SONOFF Z..
12.45€
Su PVM 15.06€
Gamintojas: FIBARO
Home Center 2 padeda patikimai valdyti išmanųjį namą įrengtą net labai sudėtingu būdu. Home Center 2 komunikuojasi su įrenginiais iš Z-Wave protokolo, net kai interneto ryšys nuvilia. Skaičiavimai ir operacijos sistemoje atliekamos lokaliai centrinio punkto pagalba. Dėl to Home Center 2 veiki..
495.86€
Su PVM 599.99€
Gamintojas: Sonoff
Specifikacija:4 mygtukų nuotolinis pultelis Gaminio matmenys: 55*30*12 mm Svoris: 35 g RF Remote Control yra nuotolinio valdymo 4 mygtukų 433MHz pultas. RF nuotolinio valdymo pultelis tinka visiems 433 MHz dažnio pastovaus kodo įrenginiams. Pastaba: RF nuotolinio valdymo pultelyje yra bate..
6.38€
Su PVM 7.72€
Gamintojas: FIBARO
SWIPE aptinka ne tik paprastus judesius, bet taip pat jų kombinacijas. Aukštos raiškos jutiklis be klaidų interpretuoja sudėtingiausias komandas, o jūs patys esate nustebę kokia jėga slypi jūsų delne. Braukite aukštyn, žemyn, kairėn, dešinėn, atlikite gestą ir naudokite sekas, kad galėtumėte v..
123.96€
Su PVM 149.99€
Gamintojas: Netatmo
Prekės aprašymas:Gaukite pranešimą apie judėjimąAnt langų, dūrų ar važiuojamosios dalies vartų uždėkite pasveikinimo žymas, kad gautumėte pranešimą, kai jos atidaromosŽymos gali net signalizuoti, kai pasibeldžiaDėl ypač ilgo pasiekiamumo „Welcome Tags“ galima įdėti iki 80 m atstumu nuo fotoaparatoJi..
81.74€
Su PVM 98.90€
Gamintojas: Netatmo
Prekės aprašymas:Išmaniųjų įrenginių gamintojas „Netatmo“ pristato dar vieną revoliucinį produktą - išmaniąją stebėjimo kamerą „Presence“. Ant išorinės sienos pritvirtina „Presence“ kamera realiu laiku gali nustatyti, ar šalia namo nėra pašalinių asmenų bei kitų veiksnių. Įrenginys atpažįsta tai, ką..
247.50€
Su PVM 299.48€
Gamintojas: Netatmo
Prekės aprašymas:- Valdykite centrinį savo buto šildymą išmaniojo telefono pagalba. Keiskite ir reguliuokite temperatūrą kambariuose. Tai galima daryti tiek būnant namuose, tiek ir kelionių metu. Grįžkite iš atostogų ir sužinokite, kokia yra dabartinė namų temperatūrą. Sukurkite planą, pagrįstą Jūsų..
66.00€
Su PVM 79.86€
Gamintojas: Netatmo
Techninės specifikacijos:Prekės aprašymas„Smart Video Doorbell“ su vaizdo skambučiais ir žmonių perspėjimais išmaniajame telefoneKamera: 2 megapikselių, 5x skaitmeninis priartinimasVaizdo įrašas: „Full HD“ 1080p, H.264 kodavimas, HDRMatymo laukas: 140 ° įstrižainėGarsas: aukštos kokybės garsiakalbis..
247.93€
Su PVM 299.99€
Gamintojas: Netatmo
Prekės aprašymas:„Netatmo Thermostat“ yra modernus išmanusis termostatas, kurį galima valdyti naudojant išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar kompiuterį. Būdingas prietaiso bruožas yra galimybė stebėti vartotojo įpročius ir taip tinkamai sureguliuoti esamą kambario temperatūrą. „Netatmo“ termo..
148.50€
Su PVM 179.69€
Gamintojas: Netatmo
Prekės aprašymas:Gamintojas „Netatmo“ pristato atnaujintą, saugumą užtikrinantį produktą - išmaniąją stebėjimo kamerą „Presence with Siren“. Ant išorinės sienos pritvirtina „Presence“ kamera realiu laiku gali nustatyti prie  namo esančius pašalinius asmenis bei kitus veiksnius. Įrenginys atpažį..
287.60€
Su PVM 348.00€
Gamintojas: Netatmo
Prekės aprašymas:„Netatmo Welcome“ išmanioji vaizdo stebėjimo kamera turi įdiegtą pažangią veidų atpažinimo technologiją. Kamera puikiai atpažįsta žmonių veidus ir nedelsiant praneša naudotojui apie atpažintus šeimos narius arba neatpažintą pašalinį asmenį. „Netatmo Welcome“ taip pat leidžia vartoto..
155.37€
Su PVM 188.00€
Gamintojas: Philips
Jungiklis ir šviesos reguliatorius viename. Kontroliuokite iki 10 lempų vienu metu su vienu jungikliu. Papildomai įsigiję HUE valdikį, galite reguliuoti iki 50 lempų. INFORMACIJA: Ilgis    3,5 cm Plotis    1,1 cm Aukštis    9,2 cm..
0.00€
Su PVM 0.00€
Gamintojas: Philips
Philips HUE Starter veikimo principas labai paprastas. Visos lemputės susijungia su specialiu modemu esančiu rinkinyje. Atsiuntus specialią programėlę savo telefone įrenginys susikonfiguruoja su lemputėmis ir tada galite pradėti žaisti su spalvomis. Lemputės gali šviesti šiltai balta spalva,..
181.82€
Su PVM 220.00€
Gamintojas: FIBARO
Šis modulis yra papildomas prie Fibaro Dimmer 2. Modulio instaliacija suteikia galimybę valdyti (reguliuoti šviesos intensyvumą) šviesos šaltinius su minimaliu energijos suvartojimu, tokių kaip 0.5 Watt LED. Techninė specifikacija: Power source:         ..
9.91€
Su PVM 11.99€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO Button“ yra kompaktiškas, baterijomis maitinamas, „Z-Wave Plus“ suderinamas įrenginys. Tai leidžia valdyti įrenginius per „Z-Wave“ tinklą ir vykdyti įvairias scenas, apibrėžtas „FIBARO“ sistemoje. Skirtingi veiksmai gali būti atliekami atliekant vieną – penkis paspaudimus arba laikant..
41.31€
Su PVM 49.99€
Gamintojas: Sonoff
Sonoff DS18B20 yra vandeniui nelaidus temperatūros jutiklis, tinkantis Sonoff TH10, TH16 ir Smart socket S22 prietaisams. Aukštos kokybės jutiklis turi sandarų nerūdijančio plieno korpusą, todėl taip pat yra atsparus drėgmei ir rūdims. Techninė specifikacija:Matmenys: 6 x 50 mmMaža nepavojing..
4.37€
Su PVM 5.29€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO“ sieninis kištukas yra universalus, suderinamas su „Z-Wave“ reliniu jungikliu lizdo adapterio pavidalu. Kištuką galima naudoti bet kokiam įrenginiui, kurio galia iki 2500 W, valdyti. Kištukas matuoja energijos suvartojimą ir naudoja krištolo LED žiedą, kad vizualizuotų esamą apkrovą ..
53.71€
Su PVM 64.99€
Gamintojas: Sonoff
Sonoff 4ch PRO R2 yra 4 kanalų relė valdoma WiFi ryšiu per eWeLink išmaniųjų telefonų programėlę, distanciniu pultu radijo bangomis arba ant relės esančiais mygtukais. Kiekvieną kanalą galima valdyti atskirai, o programėlėje galima jiems suteikti norimus pavadinimus, pvz. “virtuvė”, “miegama..
0.00€
Su PVM 0.00€
Gamintojas: Sonoff
Sonoff 4CH R2 yra keturių kanalų jungikliai su DIN bėgelio tvirtinimu. Sonoff 4CH R2 palaiko 4 elektros prietaisų prijungimą ir atskirą valdymą 3 būdais:mygtuko paspaudimu;EWeLink programėle, kurią galima atsisiųsti tiek iOs, tiek Android operacinėms sistemoms ir džiaugtis nuotoliniu valdymu bet kur..
0.00€
Su PVM 0.00€
Gamintojas: Sonoff
Prekės aprašymas:LED RGB juosta, skirta prailginti LED juostos Sonoff L1 2M ar 5M grandinę. Maksimalus juostos grandinės ilgis 10m.Techninė specifikacija:LED RGB juostos specifikacijos:Ilgis: 2mŠviesos srautas: ≥ 300 lm/m;LED: 5050;Ilgaamžiškumas: >25000 Hours;Įtampa: 12V DC;Medžiaga: FPCB; FR-AB..
23.10€
Su PVM 27.95€
Gamintojas: Sonoff
Prekės aprašymas:LED RGB juosta, skirta prailginti LED juostos Sonoff L1 2M ar 5M grandinę. Maksimalus juostos grandinės ilgis 10m.Techninė specifikacija:Ilgis: 5mŠviesos srautas: ≥ 300 lm/m;LED: 5050;Ilgaamžiškumas: >25000 Hours;Įtampa: 12V DC;Medžiaga: FPCB; FR-ABS.Belaidis dažnis: WiFi IEEE 80..
29.65€
Su PVM 35.88€
Gamintojas: Sonoff
Techninė specifikacija:Kabelio ilgis: 5mMaksimalus išplečiamas ilgis: 60mNeatsparus vandeniui..
3.20€
Su PVM 3.87€
Gamintojas: Sonoff
SONOFF B02-B-A60 Išmanioji Wi-Fi LED lemputė, 2700-6500K, 9W, E27, valdoma programėle, Wi-Fi, galimybė valdyti balsuJei jūsų erdvei reikia daugiau spalvų, pasirinkite „B05-B-A60“ RGB išmaniąją LED lemputę ir mėgaukitės visų spalvų gama. Jei reikalingas 2700K - 6500K apšvietimas, išbandykite „B02-B-A..
7.30€
Su PVM 8.83€
Gamintojas: Sonoff
SONOFF B02-F-A60 išmanioji Wi-Fi LED filamentinė lemputė, 2200-6500K, 7W, E27, valdoma programėle, Wi-Fi, galimybė valdyti balsuPuikiai derės tiek vintažinės, tiek modernios stilistikos interjereKeiskite spalvos temperatūrą ir mėgaukitės tiek šiltais, tiek šaltais šviesos atspalviaisKeiskite šviesos..
12.90€
Su PVM 15.61€
Gamintojas: Sonoff
SONOFF B02-F-ST64 išmanioji Wi-Fi LED filamentinė lemputė, 1800-5000K, 7W, E27, valdoma programėle, Wi-Fi, galimybė valdyti balsuTechninė specifikacija:Modelis: B02-F-ST64;Įtampa: 220-240V AC 50Hz;Šviesos srautas: 700Lm;Spalvos spektras: 1800K-5000K;Galia: 7W;Ilgaamžiškumas: ~15000h;Lemputės li..
13.70€
Su PVM 16.58€
Gamintojas: Sonoff
Techninė specifikacija:Įtampos diapazonas: 90–250 V kintama (50/60 Hz)Maksimali srovė: 10AMaksimali galia: 2200 WMatmenys: 88 * 38 * 23 mm (L * W * H)Korpuso medžiaga: antipirenas ABS V0Drėgmė: 5% -90% santykinis drėgnumas, nekondensacinisBelaidis standartas: 802.11 b / g / nSaugumo mechanizmas: WPA..
7.81€
Su PVM 9.45€
Gamintojas: Sonoff
Techninė specifikacija:Maksimali srovė: 10A;Maksimali galia: 2200W;Maitinimas: kintama 100–240 V;Gauja: 1;Belaidis standartas: IEEE 802.11 b / g / n 2.4GHz;Korpuso medžiaga: PC V0;Gaminio matmenys: 91 * 43 * 25 (mm);..
8.26€
Su PVM 9.99€
Gamintojas: Sonoff
SONOFF BASICZBR3 yra pirmasis SONOFF ZigBee DIY išmanusis jungiklis, jungiantis SmartThings, leidžiantis valdyti visus prijungtus prietaisus naudojant SmartThing APP ar iOS/Android operacines sistemas. Sklandžiai veikia su Amazon Alexa platformomis, įskaitant ZE39KL Echo Plus, Echo Studio, DW84JL 2n..
13.60€
Su PVM 16.46€