Meniu
Krepšelis

PROTINGAS NAMAS

Protingo namo sistema - kas tai?
Protingo namo sistema – kompiuterinė technologija, leidžianti į visumą sujungti ir patogiai valdyti visus įrengimus. Ši naujovė diegiama ir gyvenamosios, ir komercinės, visuomeninės, pramoninės paskirties pastatuose. Protingo namo sistema optimaliai suderina šildymo, kondicionavimo, apšvietimo, apsaugos įrengimų veiklą. Ją galite valdyti jums patogiu būdu:
tiesiogiai, pastato viduje (per valdymo blokus, nuotolinio valdymo pulteliais),
netiesiogiai (internetu, mobiliuoju bei laidiniu telefonais).
Gamintojas: Philips
HUE led juostas naudokite paslėptam apšvietimui. Galima prijungti iki 50 lempų. Galite išsirinkti iš 16 milijonų spalvų. Lempos gali šviesti šiltai balta spalva, šaltai balta spalva ir spalvotai. Prijunkite LED juostą prie Philips HUE valdiklio ir kontroliuokite apšvietimą su išmaniuoju tele..
Be PVM
72.73€
Su PVM 88.00€
Kitas lygmens saugumas ir patogumas, kuris veikia bet kuriuose namuose. Yra įkraunama baterija ir dvi plokštės. Techninė specifikacija:PowerBatteryHardwired(8-24 VAC)Connectivity802.11 b/g/n Wi-Fi connection @ 2.4GHzWi-Fi SpeedsRequires a minimum upload speed of 1Mbps, but 2Mbps is recommen..
Be PVM
139.00€
Su PVM 168.19€
Gamintojas: ERNEST
ErnestApp Garažo ir vartų valdymas su "Bluetooth" signaluSaugus ir patogus naudojimas namuose ar darbeNaudokite ir valdykite per neribotą įrenginių skaičiųPrijunkite visus ERNEST įrenginius naudodami vieną programą..
Be PVM
158.00€
Su PVM 191.18€
Gamintojas: EZVIZ
MP (raiška): 5MPBaterijos talpa: 5200 mAhĮmontuotas mikrofonas: taipĮmontuotas mikrofonas: taipNamų apsaugos sirena: taipVairtotojo sukuriamos garso žinutės: taipVeikimo temperatūra: -20° C - +50° CTechninė specifikacija:ModelisCS-DB2-A0-2C3WPBSensoriai1/2.7" Progressive Scan CMOS (Supports low ligh..
Be PVM
132.15€
Su PVM 159.90€
Gamintojas: EZVIZ
MP (raiška): 2MP (1920 x 1080)Lęšiai: 2.2mmIR nuotolis: iki 5mWifi palaikymas: 2.4 GHzApsaugos klasė: IP20Pritaikyta naudoti: vidaus sąlygomisSD kortelė: 256GBVaizdo suspaudimas: H.264/H.265Duomenų perdavimas: Wi-Fi arba kabeliuTechninė specifikacija:YpatybėsPagrindinės funkcijosJudesio aptikimasĮmo..
Be PVM
181.74€
Su PVM 219.91€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO CO Jutiklis“ yra ypač lengvas, kompaktiškas, akumuliatoriais maitinamas anglies monoksido detektorius, skirtas montuoti ant sienos. Didelis jo jautrumas leidžia aptikti anglies monoksido (CO) dujas ankstyvoje stadijoje, kad būtų išvengta anglies susidarymo ir apsinuodijimo monoksidu. Įsp..
Be PVM
0.00€
Su PVM 0.00€
Gamintojas: FIBARO
Fibaro Z-Wave apšvietimo valdymo modulis montuojamas į jau egzistuojantį apšvietimo jungiklį ir suteikia jums galimybę bevieliu būdu valdyti apšvietimą. Dimmer 2 yra išties universalus apšvietimo valdymo modulis - automatiškai parenka tinkamiausią pritemdymą (taikant trukmės arba vėlinimo..
Be PVM
49.58€
Su PVM 59.99€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO CO“ jutiklis yra anglies monoksido detektorius, įgalinantis „HomeKit“, naudojant „Bluetooth®“ mažai energijos naudojančią belaidę technologiją. Didelis jo jautrumas leidžia aptikti anglies monoksido (CO) dujas ankstyvoje stadijoje, kad būtų išvengta apsinuodijimo anglies monoksidu. S..
Be PVM
86.77€
Su PVM 104.99€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO“ durų / langų jutiklis yra „HomeKit“ palaikantis kontaktinis jutiklis, naudojantis „Bluetooth®“ mažai energijos naudojančią belaidę technologiją. Aptikdamas atidarymą ir uždarymą, priedas matuoja aplinkos temperatūrą. Atidarymas aptinkamas atskiriant jutiklio kūną nuo magneto. Suklast..
Be PVM
53.71€
Su PVM 64.99€
Gamintojas: FIBARO
Radijo bangomis valdomas FIBARO dvigubas įjungimo/išjungimo relinis jungiklis yra skirtas montuoti standartinėse sieninėse jungiklių dėžutėse arba bet kur, kur būtina valdyti du nepriklausomus bendros 1500W galios prietaisus. FIBARO įjungimo/išjungimo relinis jungiklis gali įjungti arba išju..
Be PVM
0.00€
Su PVM 0.00€
Gamintojas: FIBARO
Home Center Lite, tai miniatiūrinės FIBARO sistemos smegenys, naudojančios patikrintus sprendimus su Home Center. 2. Centrinis punktas leidžia valdyti įvairius multimedijų įrenginius ir išmaniojo namo sistemas. Suteikia galimybę saugoti duomenis debesyje bei turi recovery sistemą, kuri paded..
Be PVM
231.40€
Su PVM 279.99€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO Single Switch“ yra skirtas montuoti į standartines sieninių jungiklių dėžutes arba bet kur kitur, kur būtina valdyti elektrinius prietaisus. Vienintelis „FIBARO“ jungiklis leidžia valdyti prijungtus įrenginius naudojant „HomeKit“ technologiją (naudojant mažai energijos naudojančią ..
Be PVM
51.23€
Su PVM 61.99€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO“ judesio jutiklis yra „HomeKit“ palaikantis daugia jutiklis, naudojantis „Bluetooth®“ mažai energijos naudojančią belaidę technologiją. Aptikdamas judesį, priedas matuoja temperatūrą ir šviesos intensyvumą. Integruotas akselerometras nustato suklastoto priedo pažeidimą. Kiekvieną kart..
Be PVM
57.84€
Su PVM 69.99€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO“ potvynių jutiklis yra universalus, suderinamas su „Z-Wave“ potvynių ir temperatūros jutikliais. Įrenginys gali būti maitinamas iš akumuliatoriaus arba VDC. Potvynių aliarmas siunčiamas į „Z-Wave“ tinklo įrenginius arba papildomai į bet kurį aliarmo sistemos valdiklį, atidarius NC ko..
Be PVM
49.58€
Su PVM 59.99€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO“ potvynių jutiklis yra „HomeKit“ palaikantis vandens detektorius, naudojantis „Bluetooth®“ mažai energijos naudojančią belaidę technologiją. Aksesuarai įspėja apie potvynį, kai tarp jo zondų aptinkamas vanduo. Aptikdamas potvynį, priedas matuoja aplinkos temperatūrą. Suklastotas aptin..
Be PVM
57.84€
Su PVM 69.99€
Gamintojas: FIBARO
Gausite valdiklį ir 5 populiariausius „Fibaro“ A klasės gaminius.Kas yra komplekte: „Home Center Lite“ Judesio jutiklis Dūmų jutiklis Potvynių jutiklis Durų / langų jutiklis Sieninis kištukasTechninė specifikacija:Produkto spalva           &n..
Be PVM
413.21€
Su PVM 499.99€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO RGBW“ valdiklis yra universalus, „Z-Wave“ suderinamas RGB / RGBW valdiklis. „FIBARO RGBW“ valdiklis naudoja PWM išėjimo signalą, kuris leidžia valdyti šviesos diodų, RGB, RGBW juosteles, halogenines lemputes ir ventiliatorius. Valdomi įrenginiai gali būti maitinami 12 arba 24 VDC. Be..
Be PVM
49.58€
Su PVM 59.99€
Gamintojas: FIBARO
Termostatinė galvutė:Power supply:                                             &..
Be PVM
74.37€
Su PVM 89.99€
Gamintojas: FIBARO
Termostatinė galvutė:Power supply:                                             &..
Be PVM
66.11€
Su PVM 79.99€
Gamintojas: FIBARO
Temperatūros jutiklis:Power supply:    3.0V CR2032 battery (included)Radio frequency band:    2402-2480 MHzMax. transmit power:    1dBmOperating temperature:    0-40°CDimensions (diameter x height):    38 x 12 mmEU directives..
Be PVM
16.52€
Su PVM 19.99€
Gamintojas: FIBARO
FIBARO telefonspynė gali parodyti visus, pasiekusius jūsų duris, su 180 laipsnių aukštos raiškos vaizdu ir naktiniu matymu. Šį šiuolaikiškai atrodantį, blizgantį prietaisą galima pastatyti šalia priekinių durų ar vartų, kad pasirūpintumėte savo saugumu.Telefonspynė leidžia valdyti du vartus, ku..
Be PVM
743.79€
Su PVM 899.99€
Gamintojas: FIBARO
DS18B20 temperatūros jutiklį galima montuoti bet kurioje vietoje, kur būtini temperatūros rodmenys. Jei DS18B20 jutiklis yra tinkamai apsaugotas, jį galima įrengti drėgnomis sąlygomis, po vandeniu, uždengti betonu arba pakišti po grindimis.1. Nuimkite dangtelį.2. Prijunkite temperatūros jutiklį, kai..
Be PVM
9.91€
Su PVM 11.99€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO“ sieninis kištukas yra „HomeKit“ palaikantis išmanusis kištukas, naudojantis „Wi-Fi®“ (2,4 GHz) ryšiu ir „Bluetooth®“ mažai energijos naudojančia belaidžia technologija. Šis nuotolinio valdymo lizdo adapteris turi energijos ir energijos matavimo funkciją. Tam, kad būtų parodyta dabarti..
Be PVM
60.32€
Su PVM 72.99€
Gamintojas: FIBARO
Radijo bangomis valdomas modulis, skirtas valdyti KS valdomas motorizuotas pakeliamas žaliuzes, markizes, roletus, vartus ir panašaus tipo elektros priteisus. Šiuo moduliu galima tiksliai nustatyti roletų arba pakeliamų žaliuzių plokštelių padėtį. Tikslus padėties nustatymas galimas su vari..
Be PVM
49.58€
Su PVM 59.99€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO“ šilumos valdiklis yra „HomeKit“ palaikoma nuotoliniu būdu valdoma termostatinė galvutė, skirta valdyti temperatūrą jūsų kambaryje, naudojant „Bluetooth®“ mažai energijos naudojančią belaidę technologiją. Jis matuoja temperatūrą ir automatiškai reguliuoja šilumos lygį. Jį galima mont..
Be PVM
72.72€
Su PVM 87.99€
Išmanusis durų užraktas jūsų būstui. Puikiai tiks jūsų namams, nuomojamam būstui (Airbnb) ar viešbučiui. Durų užraktų valdymui centralizuotai naudokite išmaniąją programėlę TTRenting.Spynos iNOVO komplektas ir jo privalumaiPilnas komplektas spynos valdymui nuotoliniu būdu iš bet kurios vietosTinkama..
Be PVM
209.92€
Su PVM 254.00€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO KeyFob“ yra su „Z-Wave Plus“ suderinamas, baterijomis maitinamas, kompaktiškas nuotolinio valdymo pultas. Šeši mygtukai leidžia valdyti kitus įrenginius per „Z-Wave“ tinklą ir paleisti įvairias scenas, apibrėžtas „FIBARO“ sistemoje. Konfigūruokite veiksmus vienam, dviem, trim paspaudimams,..
Be PVM
41.31€
Su PVM 49.99€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO“ judesio jutiklis yra universalus daugia jutiklis „Z-Wave“. Aptikdamas judesį, prietaisas matuoja temperatūrą ir šviesos stiprį. Jutiklis turi įmontuotą pagreičio matuoklį, skirtą aptikti bet kokį įrenginio klastojimą. „FIBARO“ judesio jutiklis yra baterijomis maitinamas prietaisas, ..
Be PVM
47.93€
Su PVM 57.99€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO Switch 2“ yra skirtas montuoti į standartines sieninių jungiklių dėžutes arba bet kur kitur, kur reikia valdyti elektrinius prietaisus. „FIBARO 2 jungiklis“ leidžia valdyti prijungtus įrenginius per „Z-Wave +“ tinklą arba tiesiogiai prie jo prijungtu jungikliu. Jis yra aprūpintas akt..
Be PVM
49.58€
Su PVM 59.99€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO Switch 2“ yra skirtas montuoti į standartines sieninių jungiklių dėžutes arba bet kur kitur, kur reikia valdyti elektrinius prietaisus. „FIBARO 2 jungiklis“ leidžia valdyti prijungtus įrenginius per „Z-Wave +“ tinklą arba tiesiogiai prie jo prijungtu jungikliu. Jis yra aprūpintas akt..
Be PVM
49.58€
Su PVM 59.99€
Gamintojas: Sonoff
Išmanusis jungiklis SONOFF ZBMINI, 2200W, 230VAC, valdomas programėle, Zigbee, galimybė valdyti balsuValdykite savo elektros prietaisus nuotoliniu būdu su „eWeLink“ aplikacijaSusiekite įrenginį su „SONOFF ZBBridge“ vienu palietimuNaudokite patinkančio dizaino išorinį jungiklįSuderinamas su „SONOFF Z..
Be PVM
12.45€
Su PVM 15.06€
Gamintojas: FIBARO
Home Center 2 padeda patikimai valdyti išmanųjį namą įrengtą net labai sudėtingu būdu. Home Center 2 komunikuojasi su įrenginiais iš Z-Wave protokolo, net kai interneto ryšys nuvilia. Skaičiavimai ir operacijos sistemoje atliekamos lokaliai centrinio punkto pagalba. Dėl to Home Center 2 veiki..
Be PVM
495.86€
Su PVM 599.99€
Gamintojas: FIBARO
SWIPE aptinka ne tik paprastus judesius, bet taip pat jų kombinacijas. Aukštos raiškos jutiklis be klaidų interpretuoja sudėtingiausias komandas, o jūs patys esate nustebę kokia jėga slypi jūsų delne. Braukite aukštyn, žemyn, kairėn, dešinėn, atlikite gestą ir naudokite sekas, kad galėtumėte v..
Be PVM
123.96€
Su PVM 149.99€
Gamintojas: Netatmo
Prekės aprašymas:Gaukite pranešimą apie judėjimąAnt langų, dūrų ar važiuojamosios dalies vartų uždėkite pasveikinimo žymas, kad gautumėte pranešimą, kai jos atidaromosŽymos gali net signalizuoti, kai pasibeldžiaDėl ypač ilgo pasiekiamumo „Welcome Tags“ galima įdėti iki 80 m atstumu nuo fotoaparatoJi..
Be PVM
81.74€
Su PVM 98.90€
Gamintojas: Netatmo
Prekės aprašymas:Išmaniųjų įrenginių gamintojas „Netatmo“ pristato dar vieną revoliucinį produktą - išmaniąją stebėjimo kamerą „Presence“. Ant išorinės sienos pritvirtina „Presence“ kamera realiu laiku gali nustatyti, ar šalia namo nėra pašalinių asmenų bei kitų veiksnių. Įrenginys atpažįsta tai, ką..
Be PVM
247.50€
Su PVM 299.48€
Gamintojas: Netatmo
Prekės aprašymas:- Valdykite centrinį savo buto šildymą išmaniojo telefono pagalba. Keiskite ir reguliuokite temperatūrą kambariuose. Tai galima daryti tiek būnant namuose, tiek ir kelionių metu. Grįžkite iš atostogų ir sužinokite, kokia yra dabartinė namų temperatūrą. Sukurkite planą, pagrįstą Jūsų..
Be PVM
66.00€
Su PVM 79.86€
Gamintojas: Netatmo
Techninės specifikacijos:Prekės aprašymas„Smart Video Doorbell“ su vaizdo skambučiais ir žmonių perspėjimais išmaniajame telefoneKamera: 2 megapikselių, 5x skaitmeninis priartinimasVaizdo įrašas: „Full HD“ 1080p, H.264 kodavimas, HDRMatymo laukas: 140 ° įstrižainėGarsas: aukštos kokybės garsiakalbis..
Be PVM
247.93€
Su PVM 299.99€
Gamintojas: Netatmo
Prekės aprašymas:„Netatmo Thermostat“ yra modernus išmanusis termostatas, kurį galima valdyti naudojant išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar kompiuterį. Būdingas prietaiso bruožas yra galimybė stebėti vartotojo įpročius ir taip tinkamai sureguliuoti esamą kambario temperatūrą. „Netatmo“ termo..
Be PVM
148.50€
Su PVM 179.69€
Gamintojas: Netatmo
Prekės aprašymas:Gamintojas „Netatmo“ pristato atnaujintą, saugumą užtikrinantį produktą - išmaniąją stebėjimo kamerą „Presence with Siren“. Ant išorinės sienos pritvirtina „Presence“ kamera realiu laiku gali nustatyti prie  namo esančius pašalinius asmenis bei kitus veiksnius. Įrenginys atpažį..
Be PVM
287.60€
Su PVM 348.00€
Gamintojas: Netatmo
Prekės aprašymas:„Netatmo Welcome“ išmanioji vaizdo stebėjimo kamera turi įdiegtą pažangią veidų atpažinimo technologiją. Kamera puikiai atpažįsta žmonių veidus ir nedelsiant praneša naudotojui apie atpažintus šeimos narius arba neatpažintą pašalinį asmenį. „Netatmo Welcome“ taip pat leidžia vartoto..
Be PVM
155.37€
Su PVM 188.00€
Gamintojas: Philips
Jungiklis ir šviesos reguliatorius viename. Kontroliuokite iki 10 lempų vienu metu su vienu jungikliu. Papildomai įsigiję HUE valdikį, galite reguliuoti iki 50 lempų. INFORMACIJA: Ilgis    3,5 cm Plotis    1,1 cm Aukštis    9,2 cm..
Be PVM
0.00€
Su PVM 0.00€
Gamintojas: Philips
Philips HUE Starter veikimo principas labai paprastas. Visos lemputės susijungia su specialiu modemu esančiu rinkinyje. Atsiuntus specialią programėlę savo telefone įrenginys susikonfiguruoja su lemputėmis ir tada galite pradėti žaisti su spalvomis. Lemputės gali šviesti šiltai balta spalva,..
Be PVM
181.82€
Su PVM 220.00€
Gamintojas: FIBARO
Šis modulis yra papildomas prie Fibaro Dimmer 2. Modulio instaliacija suteikia galimybę valdyti (reguliuoti šviesos intensyvumą) šviesos šaltinius su minimaliu energijos suvartojimu, tokių kaip 0.5 Watt LED. Techninė specifikacija: Power source:         ..
Be PVM
9.91€
Su PVM 11.99€
Rankena SMART HV65B (Waterproof IP55) tinka skandinaviškam (ASSA) standartuiPrivalumai:Spyna valdoma Bluetooth per programėlę, Pirštų antspaudais, Kortelėmis, PIN kodais, raktais. (Wi-Fi nuotoliniu būdu su valdikliu*)Išmanioji rankena, kuri idealiai tinka ASSA 565/2002 korpusams.Tinkama naudoti vida..
Be PVM
235.54€
Su PVM 285.00€
Rankena SMART HV65B (Waterproof IP55) tinka skandinaviškam (ASSA) standartui JuodaPrivalumai:Spyna valdoma Bluetooth per programėlę, Pirštų antspaudais, Kortelėmis, PIN kodais, raktais. (Wi-Fi nuotoliniu būdu su valdikliu*)Išmanioji rankena, kuri idealiai tinka ASSA 565/2002 korpusams.Tinkama naudot..
Be PVM
235.54€
Su PVM 285.00€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO Button“ yra kompaktiškas, baterijomis maitinamas, „Z-Wave Plus“ suderinamas įrenginys. Tai leidžia valdyti įrenginius per „Z-Wave“ tinklą ir vykdyti įvairias scenas, apibrėžtas „FIBARO“ sistemoje. Skirtingi veiksmai gali būti atliekami atliekant vieną – penkis paspaudimus arba laikant..
Be PVM
41.31€
Su PVM 49.99€
Gamintojas: FIBARO
„FIBARO“ sieninis kištukas yra universalus, suderinamas su „Z-Wave“ reliniu jungikliu lizdo adapterio pavidalu. Kištuką galima naudoti bet kokiam įrenginiui, kurio galia iki 2500 W, valdyti. Kištukas matuoja energijos suvartojimą ir naudoja krištolo LED žiedą, kad vizualizuotų esamą apkrovą ..
Be PVM
53.71€
Su PVM 64.99€
Gamintojas: Sonoff
Prekės aprašymas:LED RGB juosta, skirta prailginti LED juostos Sonoff L1 2M ar 5M grandinę. Maksimalus juostos grandinės ilgis 10m.Techninė specifikacija:LED RGB juostos specifikacijos:Ilgis: 2mŠviesos srautas: ≥ 300 lm/m;LED: 5050;Ilgaamžiškumas: >25000 Hours;Įtampa: 12V DC;Medžiaga: FPCB; FR-AB..
Be PVM
23.10€
Su PVM 27.95€
Gamintojas: Sonoff
Prekės aprašymas:LED RGB juosta, skirta prailginti LED juostos Sonoff L1 2M ar 5M grandinę. Maksimalus juostos grandinės ilgis 10m.Techninė specifikacija:Ilgis: 5mŠviesos srautas: ≥ 300 lm/m;LED: 5050;Ilgaamžiškumas: >25000 Hours;Įtampa: 12V DC;Medžiaga: FPCB; FR-ABS.Belaidis dažnis: WiFi IEEE 80..
Be PVM
29.65€
Su PVM 35.88€
Gamintojas: Sonoff
Sonoff AM2301 temperatūros ir drėgmės daviklisTemperatūros jutiklis sukurtas darbui su išmaniuoju „WiFi“ valdikliu - „Sonoff TH16“. Tai leidžia jums įjungti ir išjungti prietaisus stebint temperatūros ar drėgmės indikacijas...
Be PVM
8.60€
Su PVM 10.41€
Rodoma nuo 1 iki 50 iš 110 (3 puslapių)