Meniu
Krepšelis

Priedai (Kapaan)

Daugiafunkcinę „Kapaan“ liemenę sudaro ergonomiška metalo detektoriaus svorio paskirstymo sistema kartu su daug skyrių; radimo krepšiu, kilpomis pinpointerio dėklui prisitvirtinti, geriamojo butelio skyrius, didelė (detektorine) kuprinė ir daugeliu kitų laikymo skyrių.Tinka visiems, bet ypatingai, t..
Kaina: Be PVM
61.98€
Kaina: Su PVM 75.00€
Daugiafunkcinis „Kapaan“ radimo šepetėlis yra būtinas kiekvienam ieškotojui!Naudodamiesi karabinu, šį įrankį galite lengvai pritvirtinti prie savo radinių krepšio, kelnių, dėklo ar diržo.Ištraukiamą trosą galima ištraukti iki 55 cm ilgio.Iškasę radinius, vienoje pusėje esančiais plastikiniais šepetė..
Kaina: Be PVM
13.22€
Kaina: Su PVM 16.00€
Patogiai prie ekrano priglundanti apsauga, apsaugo jūsų „Simplex +“ ir ,,Equinox" metalo detektoriaus ekraną ir mygtukus nuo dulkių ir purvo. Be to, tai apsaugo nuo ekrano ar mygtukų pažeidimo, kurį gali sukelti darbas nešvariomis rankomis ar pirštinėmis. Turėdami lengvai valomą, skaidrų plastikinį ..
Kaina: Be PVM
19.01€
Kaina: Su PVM 23.00€
Šis „Kapaan“ povandeninis radinių krepšys buvo sukurtas atsižvelgiant į daugelio metalo detektorių mėgėjų pageidavimus.„Kapaan“ krepšys pagamintas iš tvirto tinklelinio audinio, tad jame neliks vandens ir smėlio, todėl jis išliks itin lengvas. Taip pat idealiai tinka naudoti paplūdimyjeKadangi radin..
Kaina: Be PVM
27.27€
Kaina: Su PVM 33.00€
Norėdami pritvirtinti šį dėklą, nereikia ištraukti diržo.Paprasčiausiai atsekite „Velcro“ tvirtinimo elementą dėklo nugarinėje dalyje ir paprasčiausiai prakiškite dirželį tarp diržo ir kelnių. Tada vėl užsekite,  „Velcro“ tvirtinimo elementas užtikrina, kad tarp dėklo ir diržo nebus laisvumo. D..
Kaina: Be PVM
9.92€
Kaina: Su PVM 12.00€
Šis krepšys yra patogus ir modernus.Krepšys turi reguliuojamą dirželį, kad krepšį būtų galima nešioti aplink juosmenį arba per petį (Iki 121 cm reguliuojamas diržas).Krepšyje yra didelis skyrius ir viduje jo mažas, abu su užtrauktukais.Išsami informacija:Medžiaga: 70% poliesteris, 30% polipropileno ..
Kaina: Be PVM
12.40€
Kaina: Su PVM 15.00€
Ši „Kapaan“  sistema yra ergonomiška ir puikiai paskirsto metalo detektoriaus svorį, suteikia atramą aplink juosmenį plačiu diržu.Su ergonomiška svorio paskirstymo sistema lengvai ir greitai komplekte esančia elastine juosta prijungsite detektorių, jos pagalba nepavargsite ir jausite vos dalį&n..
Kaina: Be PVM
45.45€
Kaina: Su PVM 54.99€
„Kapaan BIG Camo deluxe“ krepšys yra 130 x 40 x 10 cm dydžio, todėl yra pakankamai didelis, kad galėtumėte gabenti ar laikyti visą jūsų metalo detektorių ir jo priedus.Visos kepšio sienelės paminkštintos,  dėka jų viskas, kas bus sudėta krepšyje yra apsaugota nuo kritimo ir smūgių.Visą kastuvą ..
Kaina: Be PVM
70.25€
Kaina: Su PVM 85.00€
Šis „Kapaan“ transportavimo krepšys yra pakankamai didelis, kad galėtumėte nešioti ar laikyti metalo detektorių.Paprasčiausiai pastumkite apatinę dalį, įdėkite metalo detektorių į krepšį ir uždarykite užtrauktuką.Tokiu būdu visi metalo detektoriai lengvai telpa į šį 127 cm ilgio nešiojimo dėklą.Dėl ..
Kaina: Be PVM
37.19€
Kaina: Su PVM 45.00€
Šį  krepšį galite laikyti namuose arba patogiai su juo keliauti į paieškas. Į jį tilps ne tik radiniai, bet ir  pirštinės, įkrovikliai, baterijos.Laikykite visus savo priedus šiame krpšelyje, kad jų nepamirštumėte ir nepamestumėte.Pečių diržą galima visiškai nuimti, kad krepšys virstų pato..
Kaina: Be PVM
24.79€
Kaina: Su PVM 30.00€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)