Meniu
Krepšelis

Medžiokliniai peiliai

Kiekvienam medžiotojui būtinas aksesuaras - geras peilis. Patikimas, tvirtas ir ilgaamžis, kad visą medžioklėje sumedžiotą laimikį būtų lengva ir patogu apdoroti.

Išsirinkite Jums labiau patinkantį medžioklinį peilį. 

Kai renkatės medžioklinį peilį, būtinai atkreipkite dėmesį į šias svarbias gaires:

1. Medžioklinio peilio konstrukcija

Kokybiškas medžioklinis peilis turėtų būti pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip nerūdijantis plienas arba aukštos kokybės anglies plienas. Šios medžiagos užtikrina peilio ilgaamžiškumą ir išlaiko aštrų galą ilgą laiką.

2. Peilio aštrumas ir ilgis

Medžioklinis peilis turi būti labai aštrus, kad būtų galima lengvai ir saugiai atlikti įvairius darbus medžioklės metu, tokie kaip pjovimas, nupjovimas ar dirbtinių medžioklių kūrimas. Be to, ilgis taip pat yra svarbus veiksnys. Peilis turėtų būti pakankamai ilgas, kad būtų galima jį efektyviai naudoti, tačiau ne per ilgas, kad netrukdytų judėjimui arba naudojimui.

3. Rankenos dizainas

Patogus ir saugus rankenos dizainas yra būtinas norint užtikrinti tinkamą rankos laikymąsi ir naudojimąsi peiliu. Rankena turi būti pagaminta iš nelūžtančios medžiagos, kuri nekliudytų rankai prilipus prakaitui arba kraujui.

4. Medžioklinio peilio saugumas

Svarbu, kad medžioklinis peilis būtų saugiai laikomas ir nešiojamas. Dauguma medžioklinių peilių parduodami su specialiais dėklais arba dangteliais, kurie apsaugo peilio galą ir neleidžia jo netikėtai nukritus.

5. Priežiūra ir ilgaamžiškumas

Kaip ir bet kuris įrankis, medžioklinis peilis reikalauja reguliarios priežiūros. Po kiekvienos medžioklės sesijos peilio galą reikia išvalyti nuo purvo ir kraujo bei užtepti lengvo alyvos sluoksnio, kad išlaikytų aštrumą ir apsaugotų nuo rūdijimo.

6. Kokybė

Nepaisykite kainos, geriau investuokite į aukštos kokybės peilį, kuris tarnaus jums ilgą laiką.

Medžioklinis peilis yra neatsiejama dalis išteklių, kurie reikalingi sėkmingai medžioklei. Pasirinkdami tinkamą medžioklinį peilį, galėsite būti pasiruošę įveikti bet kokius iššūkius medžioklės metu ir mėgautis savo laiko praleidimu gamtoje.

„Razor“ serija iš „Outdoor Edge“ jau įtikino daugelį medžiotojų savo naudingumu ir daugiafunkciškumu. Greitas ir lengvas ašmenų pakeitimas be įrankių ir praktiškas dizainas užtikrina maksimalų naudingumą. Ašmenų aštrumas prilygsta chirurgo skalperio aštrumui. Skrodimo peilis pjauna po oda nenupjauda..
Kaina: Be PVM
82.60€
Kaina: Su PVM 99.95€
Amerikiečių įmonė WORK SHARP kartu su garsiu peilių gamintoju Ken Onion, sukūrė peilių galąstuvą naudojama tiek namuose, tiek dirbtuvėse. Work Sharp Knife & Tool Sharpener - Ken Onion linijos galąstuvai skirti įvairiems peiliams (medžiokliniai, virtuviniai ir t.t.), taip pat kirviams ir žirklėms..
Kaina: Be PVM
198.35€
Kaina: Su PVM 240.00€
Naujasis Work Sharp Knife & Tool Sharpener Mk.2  galąstuvas turi naujas bei patobulintas funkcijas, kad galandimas būtų dar greitesnis ir lengvesnis. Galąskite kiekvieną peilį pasirinkdami įvairaus grubumo abrazyvinius dirželius ir atitinkamus galandimo kampus. Su šiuo galąstuvu galite pasi..
Kaina: Be PVM
119.83€
Kaina: Su PVM 145.00€
Outdoor Edge Wild Pak - funkcionalus peilių ir įrankių rinkinys su itin patogiu nailoniniu dėklu, lengvai transformuojamu į diržą ant juosmens. Patogiame dėkle rasite viską ko prireiks darinėjant žvėrį. Komplekte atvėrimo, lupimo ir iškaulinimo peiliai, galąstuvas, plėstuvas krūtinės ląstai, pjūklel..
Kaina: Be PVM
74.34€
Kaina: Su PVM 89.95€
Outdoor Edge JAEGER PAK™​ - funkcionalus peilių ir įrankių rinkinys. Patogiame dėkle rasite viską ko prireiks darinėjant žvėrį. Komplekte atvėrimo, lupimo ir iškaulinimo peiliai, galąstuvas, plėstuvas krūtinės ląstai, pjūklelis kaulams/medžiui, pirštinės, standus dėklas. Peilių geležtės pagamintos i..
Kaina: Be PVM
77.31€
Kaina: Su PVM 93.55€
Outdoor Edge Wild Lite - funkcionalus peilių ir įrankių rinkinys. Komplekte atvėrimo, lupimo ir iškaulinimo peiliai, galąstuvas, pirštinės, standus dėklas. Peilių geležtės pagamintos iš 420J2 plieno. Ergonomiškos, neslystantčios TPR rankenos su briedžio rago inkrustacija užtikrina saugų naudojimą ir..
Kaina: Be PVM
45.41€
Kaina: Su PVM 54.95€
Medžioklės peilių rinkinys su kiekvienu būtinu įrankiu.3 peiliai - lupimo peilis, peilis su kabliu ir sulankstomas iškaulinėjimo peilis - visi su 420J2 nerūdijančio plieno ašmenimis ir neslidžiomis guminėmis oranžinėmis TPR rankenomis.1 kirvis - nerūdijančio plieno su patvaria juoda oksido danga, gu..
Kaina: Be PVM
119.79€
Kaina: Su PVM 144.95€
Outdoor Edge Wild Pak - funkcionalus peilių ir įrankių rinkinys. Patogiame dėkle rasite viską ko prireiks darinėjant žvėrį. Komplekte atvėrimo, lupimo ir iškaulinimo peiliai, galąstuvas, plėstuvas krūtinės ląstai, pjūklelis kaulams/medžiui, pirštinės, standus dėklas. Peilių geležtės pagamintos iš 42..
Kaina: Be PVM
56.16€
Kaina: Su PVM 67.95€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)