Meniu
Krepšelis

Medžiokliniai peiliai

Outdoor Edge Wild Pak - funkcionalus peilių ir įrankių rinkinys. Patogiame dėkle rasite viską ko prireiks darinėjant žvėrį. Komplekte atvėrimo, lupimo ir iškaulinimo peiliai, galąstuvas, plėstuvas krūtinės ląstai, pjūklelis kaulams/medžiui, pirštinės, standus dėklas. Peilių geležtės pagamintos iš 42..
56.16€
Su PVM 67.95€
Outdoor Edge Wild Pak - funkcionalus peilių ir įrankių rinkinys su itin patogiu nailoniniu dėklu, lengvai transformuojamu į diržą ant juosmens. Patogiame dėkle rasite viską ko prireiks darinėjant žvėrį. Komplekte atvėrimo, lupimo ir iškaulinimo peiliai, galąstuvas, plėstuvas krūtinės ląstai, pjūklel..
74.34€
Su PVM 89.95€
Outdoor Edge JAEGER PAK™​ - funkcionalus peilių ir įrankių rinkinys. Patogiame dėkle rasite viską ko prireiks darinėjant žvėrį. Komplekte atvėrimo, lupimo ir iškaulinimo peiliai, galąstuvas, plėstuvas krūtinės ląstai, pjūklelis kaulams/medžiui, pirštinės, standus dėklas. Peilių geležtės pagamintos i..
59.46€
Su PVM 71.95€
Outdoor Edge Wild Lite - funkcionalus peilių ir įrankių rinkinys. Komplekte atvėrimo, lupimo ir iškaulinimo peiliai, galąstuvas, pirštinės, standus dėklas. Peilių geležtės pagamintos iš 420J2 plieno. Ergonomiškos, neslystantčios TPR rankenos su briedžio rago inkrustacija užtikrina saugų naudojimą ir..
37.15€
Su PVM 44.95€
Medžioklės peilių rinkinys su kiekvienu būtinu įrankiu.3 peiliai - lupimo peilis, peilis su kabliu ir sulankstomas iškaulinėjimo peilis - visi su 420J2 nerūdijančio plieno ašmenimis ir neslidžiomis guminėmis oranžinėmis TPR rankenomis.1 kirvis - nerūdijančio plieno su patvaria juoda oksido danga, gu..
119.79€
Su PVM 144.95€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)