Meniu
Krepšelis

Medžiokliniai peiliai

Kiekvienam medžiotojui būtinas aksesuaras - geras peilis. Patikimas, tvirtas ir ilgaamžis, kad visą medžioklėje sumedžiotą laimikį būtų lengva ir patogu apdoroti.

Išsirinkite Jums labiau patinkantį medžioklinį peilį. 


Vaizdo rodymasIšeinantis vyzdys: 6 mmAkių laisvumas: 15 mmDioptrija (diapazonas):  Nuo -5 D iki 5 DBendraSvoris: 97,7 gMatmenys: 57,1 mm × 57,1 mm × 42,3 mmSkirta:  THUNDER 2.0Sriegis: M52*0,75 mm..
Kaina: Be PVM
119.00€
Kaina: Su PVM 143.99€
„Razor“ serija iš „Outdoor Edge“ jau įtikino daugelį medžiotojų savo naudingumu ir daugiafunkciškumu. Greitas ir lengvas ašmenų pakeitimas be įrankių ir praktiškas dizainas užtikrina maksimalų naudingumą. Ašmenų aštrumas prilygsta chirurgo skalperio aštrumui. Skrodimo peilis pjauna po oda nenupjauda..
Kaina: Be PVM
82.60€
Kaina: Su PVM 99.95€
Outdoor Edge Wild Pak - funkcionalus peilių ir įrankių rinkinys su itin patogiu nailoniniu dėklu, lengvai transformuojamu į diržą ant juosmens. Patogiame dėkle rasite viską ko prireiks darinėjant žvėrį. Komplekte atvėrimo, lupimo ir iškaulinimo peiliai, galąstuvas, plėstuvas krūtinės ląstai, pjūklel..
Kaina: Be PVM
74.34€
Kaina: Su PVM 89.95€
Outdoor Edge JAEGER PAK™​ - funkcionalus peilių ir įrankių rinkinys. Patogiame dėkle rasite viską ko prireiks darinėjant žvėrį. Komplekte atvėrimo, lupimo ir iškaulinimo peiliai, galąstuvas, plėstuvas krūtinės ląstai, pjūklelis kaulams/medžiui, pirštinės, standus dėklas. Peilių geležtės pagamintos i..
Kaina: Be PVM
77.31€
Kaina: Su PVM 93.55€
Outdoor Edge Wild Lite - funkcionalus peilių ir įrankių rinkinys. Komplekte atvėrimo, lupimo ir iškaulinimo peiliai, galąstuvas, pirštinės, standus dėklas. Peilių geležtės pagamintos iš 420J2 plieno. Ergonomiškos, neslystantčios TPR rankenos su briedžio rago inkrustacija užtikrina saugų naudojimą ir..
Kaina: Be PVM
45.41€
Kaina: Su PVM 54.95€
Medžioklės peilių rinkinys su kiekvienu būtinu įrankiu.3 peiliai - lupimo peilis, peilis su kabliu ir sulankstomas iškaulinėjimo peilis - visi su 420J2 nerūdijančio plieno ašmenimis ir neslidžiomis guminėmis oranžinėmis TPR rankenomis.1 kirvis - nerūdijančio plieno su patvaria juoda oksido danga, gu..
Kaina: Be PVM
119.79€
Kaina: Su PVM 144.95€
Outdoor Edge Wild Pak - funkcionalus peilių ir įrankių rinkinys. Patogiame dėkle rasite viską ko prireiks darinėjant žvėrį. Komplekte atvėrimo, lupimo ir iškaulinimo peiliai, galąstuvas, plėstuvas krūtinės ląstai, pjūklelis kaulams/medžiui, pirštinės, standus dėklas. Peilių geležtės pagamintos iš 42..
Kaina: Be PVM
56.16€
Kaina: Su PVM 67.95€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)