Meniu
Krepšelis

Kontaktai

Kaunas

Adresas: Chemijos g. 4D,
LT-51344, Kaunas

Telefono numeris: 8 671 43936

El. pašto adresas kaunas@vssistemos.lt

Darbo laikas: I-V 08:00 - 18:00

Vilnius

Adresas: Savanorių pr. 137,
LT-03150, Vilnius

Telefono numeris: 8 602 00363

El. pašto adresas vilnius@vssistemos.lt

Darbo laikas: I-V 08:00 - 17:00

Rekvizitai

UAB VS sistemos
Į.k.: 301571649
PVM k.: LT100003845414
Adresas: Chemijos g. 4D, LT-51344, Kaunas
Banko sąskaita: LT657300010106370929 , AB "Swedbank"
Banko kodas: 73000
SWIFT kodas: HABALT22
Paysera sąskaita: LT463500010001068630


Darbuotojai

Andrius Stankus
Pardavimai (Kaunas)
Tel.: 8 687 57379
El. paštas: andrius@vssistemos.lt

Edas Stočkus
Komercijos direktorius
Tel.: 8 672 97419
El. paštas: edas@vssistemos.lt

Kostas Jagminas
Pardavimai (Vilnius)
Tel.: 8 635 11112
El. paštas: kostas@vssistemos.lt

Ernestas Mikšta
Inžinierius
Tel.: 8 682 52277
El. paštas: ernestas@vssistemos.lt

Lukas Urbonas
Pardavimai (Kaunas)
Tel.: 8 671 43936
El. paštas: kaunas@vssistemos.lt

Modestas Bajoriūnas
Vilniaus padalinio vadovas
Tel.: 8 674 64685
El. paštas: vilnius@vssistemos.lt

Kostas Balandis
Montavimo darbai, įrengimas, projektai
Tel.: 8 616 24660
El. paštas: projektai@vssistemos.lt

Buhalterija
Tel.: 8 610 82192
El. paštas: buhalterija@vssistemos.lt





Turite klausimų? Susisiekite!

Užpildžiusiems formą atsakome darbo dienomis 8:00-18:00 val. bėgyje dažniausiai per 1 val. po paklausimo gavimo.

Kad gauti greitesnį atsakymą dėl prekės užsakymo ir galimų pristatymo terminų kviečiame susisiekti su vadybininku telefonu 8 671 43936.
reCAPTCHA patikrinimas nepavyko! Bandykite dar kartą.

Susisiekite su mumis

Mūsų adresas

VS SISTEMOS
Chemijos g. 4D-7, Kaunas LT-51344
Žiūrėti Google žemėlapį
Telefono nr.
8 671 43936

Darbo laikas
I-V 08:00 - 18:00