Kontaktai

Kaunas

Adresas
Chemijos g. 4D,
LT-51344

Telefono numeris
8 687 57379

El. pašto adresas
kaunas@vssistemos.lt

Darbo laikas
I-V 08:00 - 18:00

Vilnius

Adresas
Žemaitės g. 21,
LT-03118

Telefono numeris
8 602 00363

El. pašto adresas
vilnius@vssistemos.lt

Darbo laikas
I-V 08:00 - 17:00

Rekvizitai
UAB VS sistemos
Į.k.: 301571649
PVM k.: LT100003845414
Adresas: Chemijos g. 4D, LT-51344, Kaunas
Banko sąskaita: LT657300010106370929 , AB "Swedbank"
Banko kodas: 73000
SWIFT kodas: HABALT22
Paysera sąskaita: LT463500010001068630

Kontaktai


Andrius Stankus

Pardavimai (Kaunas)

Tel.: 8 687 57379

El. paštas: andrius@vssistemos.lt

Edas Stočkus

Komercijos direktorius

Tel.: 8 672 97419

El. paštas: edas@vssistemos.lt

Modestas Bajoriūnas

Vilniaus padalinio vadovas

Tel.: 8 674 64685

El. paštas: vilnius@vssistemos.lt


Ernestas Mikšta

inžinierius

Tel.: 8 682 52277

El. paštas: ernestas@vssistemos.lt


Buhalterija

Tel.: 8 615 64118

El. paštas: buhalterija@vssistemos.lt

Paulius Baradinskas

Pardavimai (Vilnius)

Tel.: 8 602 00363

El. paštas: paulius@vssistemos.lt

Montavimo darbai, įrengimas, projektai

Tel.: 8 616 24660

El. paštas: projektai@vssistemos.lt



Ewimar
SensMax
Korenix
UniPos
Paradox
HIK Vision
GeoVision
Texecom
Soyal
Commax
ACTi
Optex
Pyronix
Dahua
DSC
NUUO
Kocom
Axis Communications
Mobotix
Sony
Inim Electronics
Inner Range
D-Link
Sentek
Jablotron
Mustek
TP-Link
StarVedia
Ubiquiti
Eldes
SecoLink
Neoline
Roger
Vacron
ZyXel
Forteza
Garmin

Sertifikatai

Šioje svetainėje talpinami sertifikatai. Paspauskite žemiau esančią nuorodą norėdami parsisiųsti infomaciją.

Parsisiųsti sertifikatus

Naujienlaiškis

X INFO
Pranešti
apie klaidą