Meniu
Krepšelis

PASLAUGOS

Mūsų misija užtikrinti aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę:
  • profesionaliai ir atsakingai, kiekvienam klientui individualiai, padėti priimti tinkamus sprendimus;
  • profesionaliai įrengti apsaugos sistemą ir apmokinti kaip tinkamai ir be jokių rūpesčių ja naudotis.
Mūsų kvalifikuoti specialistai yra pasiruošę jums padėti išspręsti net pačius sudėtingiausius uždavinius.
  • Apsaugos sistemų montavimas, įrengimas
  • Apsauginių signalizacijų įrengimas, montavimas
  • Priešgaisrinių signalizacijų įrengimas, montavimas
  • Vaizdo stebėjimo sistemų įrengimas, montavimas
  • Slaptų vaizdo stebėjimo sistemų įrengimas, montavimas
  • Praėjimo kontrolės įrengimas, montavimas
Gamintojas: Hikvision
Pradedame teikti papildomą paslaugą - apsaugos sistemų įrangos dažymas. Netinka esama įrangos spalva, norite ryškumo arba tiesiog suderinti spalvas su interjeru ar eksterjeru? Nuo šiol apsaugos įrangą ir jos priedus galėsite nusidažyti Jums priimtiniausia spalva.Dėl detalesnės informacijos krei..
Kaina: Be PVM
0.00€
Kaina: Su PVM 0.00€
Galime padaryti Jūsų turimo atstuminio pakabuko kopiją tik per 1 min...
Kaina: Be PVM
3.72€
Kaina: Su PVM 4.50€
Galime padaryti Jūsų turimo Dallas rakto kopiją tik per 1 min...
Kaina: Be PVM
4.13€
Kaina: Su PVM 5.00€
Įrenginėjame gaisro sistemas Jūsų namams, butui, ofisui ir kitoms patalpoms VISOJE LIETUVOJE Mūsų kvalifikuoti specialistai yra pasiruošę jums padėti išspręsti net pačius sudėtingiausius uždavinius.  Apsaugos sistemų montavimas, įrengimas  Apsauginių signalizacijų įrengimas, montavimas&nbs..
Kaina: Be PVM
0.00€
Kaina: Su PVM 0.00€
Norite pateikti reklamą ar kitokią informaciją savo klientams ypač moderniu būdu?Transliuokite savo reklamą ekranuose: biure, prekybos centre, kavinėse ir kt.Tai naudinga, nes:Ypač patogus informacijos perdavimo būdasGreitai atkreipia žmonių dėmesįModernuPatoguValdoma per Lan tinklą..
Kaina: Be PVM
199.00€
Kaina: Su PVM 240.79€
Matykite lankytojų srautų analizes ir įgaukite konkurencinį pranašumą į pagalbą pasitelkdami lankytojų srautų skaičiavimo paslaugą!Lankytojų srautų skaičiavimo sistema padės atsakyti į Jums svarbius klausimus: kiek žmonių perka kasdien ir kokiu laiku? Kokios akcijos veikia žmones? Ar tam tikru laik..
Kaina: Be PVM
0.00€
Kaina: Su PVM 0.00€
Pirkimas IŠSIMOKĖTINAI - patogus, saugus ir greitas būdas įsigyti norimas prekes!Norite įsigyti apsaugos sistemą jau dabar, tačiau neturite reikiamos sumos? Galvojate, ką daryti, galbūt skolintis iš draugo ar imti paskolą? Nesukite galvos, nes apsaugos sistema galite džiaugtis jau dabar.Mes sute..
Kaina: Be PVM
0.00€
Kaina: Su PVM 0.00€
Šiuo komplektu galima testuoti CO ir dūminius jutiklius, esančius iki 6m. aukštyjeKomplekte:SOLO 100 - stiklo pluošto teleskopinis laikiklis, ilgis 1,25 - 4,5m;SOLO 330 - aerozolio purškimo įrankis, CO ir dūminių jutiklių tikrinimui...
Kaina: Be PVM
20.00€
Kaina: Su PVM 24.20€
NUOMA - Dažų storio matuoklis BROSBERG P4Įrankio svoris: 0,5 kgMatuoja plieno, cinkuoto plieno ir aliuminio paviršiusMatavimo raiška: 10μmMatavimo diapazonas: nuo 0 μm iki 1990 μmMatavimo jutiklio skersmuo: 15 mmSensoriaus laido ilgis 80cmDarbinė temperatūra nuo -20 C iki 40 C14,50 €/d + PVMUžstatas..
Kaina: Be PVM
0.00€
Kaina: Su PVM 0.00€
VS sistemų specialistas nuotoliniu būdu prisijungs prie Jūsų kompiuterio ir sukonfigūruos IP kamerą bei turimą maršrutizatorių taip, kad būnant bet kurioje vietoje, galėtumėte prie jos prisijungti...
Kaina: Be PVM
30.00€
Kaina: Su PVM 36.30€
Montuojame apsaugnių signalizacijų sistemas Jūsų namams, butui, ofisui ir kitoms patalpoms VISOJE LIETUVOJEMūsų kvalifikuoti specialistai yra pasiruošę jums padėti išspręsti net pačius sudėtingiausius uždavinius.  Apsaugos sistemų montavimas, įrengimas  Apsauginių signalizacijų įrengimas, ..
Kaina: Be PVM
0.00€
Kaina: Su PVM 0.00€
Montuojame apsaugnių signalizacijų sistemas Jūsų namams, butui, ofisui ir kitoms patalpoms VISOJE LIETUVOJE Mūsų kvalifikuoti specialistai yra pasiruošę jums padėti išspręsti net pačius sudėtingiausius uždavinius.  Apsaugos sistemų montavimas, įrengimas  Apsauginių signalizacijų įrengimas,..
Kaina: Be PVM
0.00€
Kaina: Su PVM 0.00€
Įsigijus signalizacijos sistemą, reikalingas tinkamas jos paruošimas naudojimui. Tai skirtingų elementų sujungimas, taip pat teisingas suprogramavimas, kad signalizacija tinkamai veiktų pagal paskirtį.  Siūlome Jums paruoštą produktą.  Jūsų pasirinktą signalizacijos sistemą sujungsime ir s..
Kaina: Be PVM
0.00€
Kaina: Su PVM 0.00€
Patyrusių meistrų komanda montuoja apsaugos sistemas privačiuose ar komercinės paskirties objektuose. Individualus kliento poreikių ir galimybių įvertinimas.Modernių technologijų parinkimas objektui (centralė, davikliai, klaviatūra, sirena).Kvalifikuotų technikų MONTAVIMO DARBAI.Operatyvus reag..
Kaina: Be PVM
0.00€
Kaina: Su PVM 0.00€
Tikime, jog Jūsų turima apsaugos sistema veikia gerai, bet kaip ir bet kuri elektroninė įranga laikui bėgant gali gesti. Sistemų funkcionavimą gali sutrikdyti dulkės, voratinkliai, patalpose atsiradusi drėgmė, elektros įtampos šuoliai, bevielėse sistemose – nusėdę elementai bei kiti veiksniai.Tam, k..
Kaina: Be PVM
0.00€
Kaina: Su PVM 0.00€
Patyrusių specialistų komanda atlieka šiuos darbus: Kompiuterinių tinklų projektavimas ir diegimas; Optinių tinklų projektavimas ir diegimas; Kompiuterinio tinklo elementų montavimas; Kompiuterinio tinklo konfiguravimas. ..
Kaina: Be PVM
0.00€
Kaina: Su PVM 0.00€
STEBĖJIMO TIPAINuolatinis stebėjimas:Neribota paslauga 24 valandas per parą visus metusSiūlome profesionalias vaizdo stebėjimo paslaugas (sertifikuotas pagal ISO 9001:2008 kokybės vadybos sistemos reikalavimus).  Yra įrengtas aukščiausius veiklos tęstinumo standartus atitinkantis valdymo/stebėj..
Kaina: Be PVM
0.00€
Kaina: Su PVM 0.00€
Detektorius yra patvirtintas gamintojoUltra saugus – nėra trukdančių kabeliųGreita aktyvacijaLengvas ir paprastai naudojamasUniversalus – tinka daugumai detektoriųSuprojektuotas naudoti aukštumoje ir kampuoseMaitinamas baterijomis (2 baterijos ir greitas pakrovėjas)Prisitaiko prie fiksuotos temperat..
Kaina: Be PVM
30.00€
Kaina: Su PVM 36.30€
Gamintojas: Reolink
Reolink Cloud saugykla  jau ir Lietuvoje! Nuo šiol galėsite vaizdo įrašus saugoti, peržiūrėti, parsisiųsti ir tvarkyti Reolink debesyje. Įrašai gali būti saugomi ir atminties kortelėje, ir debesyje arba naudojama vietoj atminties kortelės.Galima rinktis tiek nemokamą paslaugos planą, tiek ..
Kaina: Be PVM
0.00€
Kaina: Su PVM 0.00€
Pastebėję Jūsų aktyvumą praėjusiame pasiūlyme, nusprendėme pratęsti pasiūlymą, su dar geresnėmis dovanomis! Įsigijus pas mus prekių už tam tikrą sumą laukia šaunios DOVANOS!Perkant prekių už 4 000 eur. dovanojame vaizdo registratorių - Garmin Dash Cam mini arba belaides ausines -  Aftershokz Op..
Kaina: Be PVM
0.00€
Kaina: Su PVM 0.00€
Patyrusių specialistų komanda atlieka šiuos darbus: Bevielių tinklų projektavimas bei diegimas sujungiant nutolusius pastatus, fermas, gamybines patalpas, privačius namus; Projektavimas bei diegimas bevielių tinklų įmonių patalpose, privačiuose namuose, ūkiuose; ..
Kaina: Be PVM
0.00€
Kaina: Su PVM 0.00€
Rodoma nuo 1 iki 21 iš 21 (1 puslapių)