Meniu
Krepšelis

Išmanusis parkavimo vietos užtvaras

IŠMANUS PARKAVIMO VIETOS UŽTVARAS PARKLIO

Parkavimo vietos užraktas, valdomas išmaniuoju telefonu. Tai inovatyvus ir efektyvus sprendimas, kada norima viena vieta dalintis keletui asmenų. Dėka išmanaus valdymo, yra galimybė vartotojams dalintis atrakinimo raktu mobilios aplikacijos pagalba.

Parkavimo vietos užtvaras montuojamas itin paprastai ir nesudėtingai.

Išmanusis parkavimo vietos užraktas Parklio - tai unikalus produktas, nereikalaujantis nuotolinio valdymo pulto ar kito papildomo įrenginio. Parklio yra vienintelis visoje Europoje, aukštos kokybės išmanusis parkavimo užtvaras, kuris Bluetooth pagalba prijungiamas prie išmaniojo telefono ir leidžiantis apsaugoti bei valdyti automobilių stovėjimo aikštelę iš išmaniojo telefono ar kito išmaniojo įrenginio, taip apsaugant stovėjimo vietą nuo neteisėto naudojimo.

Išmanusis parkavimo vietos užraktas Parklio - tai unikalus produktas, nereikalaujantis nuotolinio valdymo pulto ar kito papildomo įrenginio. Parklio yra vienintelis visoje Europoje, aukštos kokybės išmanusis parkavimo užtvaras, kuris Bluetooth pagalba prijungiamas prie išmaniojo telefono ir leidžian..
Kaina: Be PVM
800.83€
Kaina: Su PVM 969.00€
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)