Meniu
Krepšelis

Namų automatika

Ideali patalpos temperatūra labai priklauso nuo asmeninių pojūčių, nes Jums tinkanti temperatūra sukuria jaukumo pojūtį. Be to, lankstus šildymo, vėdinimo ir vėsinimo reguliavimas užtikrina sveiką klimatą patalpoje, o ir energijos taupymo aspektu su šildymo ir klimato reguliavimu pagal poreikius galite tik laimėti!

„Smart Outdoor Camera“ sistema aptinka žmones, automobilius ir gyvūnus bei praneša realiu laiku, jei kas nors slampinėja aplink Jūsų namus, į Jūsų kiemą įvažiuoja automobilis, ar Jūsų kieme yra gyvūnas.

Išmanųjį šviestuvą galima užprogramuoti taip, kad jis įsijungtų tada, kai aptinkamas žmogus, automobilis ar gyvūnas. Jis apšvies Jums kelią ir atbaidys nepageidaujamus lankytojus.
ErnestApp Garažo ir vartų valdymas su "Bluetooth" signaluSaugus ir patogus naudojimas namuose ar darbeNaudokite ir valdykite per neribotą įrenginių skaičiųPrijunkite visus ERNEST įrenginius naudodami vieną programą..
Kaina: Be PVM
158.00€
Kaina: Su PVM 191.18€
Prekės aprašymas:Gaukite pranešimą apie judėjimąAnt langų, dūrų ar važiuojamosios dalies vartų uždėkite pasveikinimo žymas, kad gautumėte pranešimą, kai jos atidaromosŽymos gali net signalizuoti, kai pasibeldžiaDėl ypač ilgo pasiekiamumo „Welcome Tags“ galima įdėti iki 80 m atstumu nuo fotoaparatoJi..
Kaina: Be PVM
81.74€
Kaina: Su PVM 98.90€
Prekės aprašymas:Išmaniųjų įrenginių gamintojas „Netatmo“ pristato dar vieną revoliucinį produktą - išmaniąją stebėjimo kamerą „Presence“. Ant išorinės sienos pritvirtina „Presence“ kamera realiu laiku gali nustatyti, ar šalia namo nėra pašalinių asmenų bei kitų veiksnių. Įrenginys atpažįsta tai, ką..
Kaina: Be PVM
247.50€
Kaina: Su PVM 299.48€
Prekės aprašymas:Gamintojas „Netatmo“ pristato atnaujintą, saugumą užtikrinantį produktą - išmaniąją stebėjimo kamerą „Presence with Siren“. Ant išorinės sienos pritvirtina „Presence“ kamera realiu laiku gali nustatyti prie  namo esančius pašalinius asmenis bei kitus veiksnius. Įrenginys atpažį..
Kaina: Be PVM
287.60€
Kaina: Su PVM 348.00€
Radijo bangomis valdomas modulis, skirtas valdyti KS valdomas motorizuotas pakeliamas žaliuzes, markizes, roletus, vartus ir panašaus tipo elektros priteisus. Šiuo moduliu galima tiksliai nustatyti roletų arba pakeliamų žaliuzių plokštelių padėtį. Tikslus padėties nustatymas galimas su vari..
Kaina: Be PVM
49.58€
Kaina: Su PVM 59.99€
Prekės aprašymas:- Valdykite centrinį savo buto šildymą išmaniojo telefono pagalba. Keiskite ir reguliuokite temperatūrą kambariuose. Tai galima daryti tiek būnant namuose, tiek ir kelionių metu. Grįžkite iš atostogų ir sužinokite, kokia yra dabartinė namų temperatūrą. Sukurkite planą, pagrįstą Jūsų..
Kaina: Be PVM
66.00€
Kaina: Su PVM 79.86€
Prekės aprašymas:„Netatmo Thermostat“ yra modernus išmanusis termostatas, kurį galima valdyti naudojant išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar kompiuterį. Būdingas prietaiso bruožas yra galimybė stebėti vartotojo įpročius ir taip tinkamai sureguliuoti esamą kambario temperatūrą. „Netatmo“ termo..
Kaina: Be PVM
148.50€
Kaina: Su PVM 179.69€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)