Meniu
Krepšelis

Nokta Makro

Mini ir Midi Hoard – pirmoji pasaulyje vandeniui atspari detektorių serija vaikams. Rimtas ir nežaislinis.,,Mini ir Midi Hoard" - pirmoji pasaulyje vandeniui atsparių detektorių serija pagaminta būtent mūsų mylimiausiems vaikams! Šiuolaikiniai vaikai ,,nesiskiria su išmaniaisiais telefonais" ir yra ..
Kaina: Be PVM
123.93€
Kaina: Su PVM 149.95€
Metalo detektorius NOKTA MAKRO LEGEND WHPNemokėk daugiau už tą patį - LEGEND gali tiek pat ar dar daugiau už mažiau pinigų!GARANTIJA - net 3 metai!SMF - Vienu metu dirbantis plačiame dažnių ruože2 MULTI ir 5 pavieniai dažniai (4/10/15/20/40KhZ)Negirdėtos naujos savybės! FERROCHECK - kask mažiau šiuo..
Kaina: Be PVM
619.01€
Kaina: Su PVM 749.00€
Metalo detektorius NOKTA MAKRO LEGEND WHP PRONemokėk daugiau už tą patį - LEGEND gali tiek pat ar dar daugiau už mažiau pinigų!GARANTIJA - net 3 metai!SMF - Vienu metu dirbantis plačiame dažnių ruože2 MULTI ir 5 pavieniai dažniai (4/10/15/20/40KhZ)Negirdėtos naujos savybės! FERROCHECK - kask mažiau ..
Kaina: Be PVM
701.65€
Kaina: Su PVM 849.00€
NOKTA SIMPLEX - NAUJOS KARTOS METALO DETEKTORIAI.Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar mėgėjas ir norite įperkamo, bet galingo detektoriaus, SIMPLEX jums padės!„Nokta SIMPLEX New Generation“ serija pasižymi nauja estetika, patobulintomis techninėmis charakteristikomis, visišku atsparumu vandeniui iki..
Kaina: Be PVM
271.90€
Kaina: Su PVM 329.00€
Metalo detektorius NOKTA SIMPLEX ULTRANOKTA SIMPLEX - NAUJOS KARTOS METALO DETEKTORIAI.Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar mėgėjas ir norite įperkamo, bet galingo detektoriaus, SIMPLEX jums padės!Visame pasaulyje puikiai žinomas metalo detektorius Nokta SIMPLEX tapo lengvesniu ir su daugiau funkcij..
Kaina: Be PVM
313.22€
Kaina: Su PVM 379.00€
Tai skiriantis metalus vaikams, paaugliams skirtas modelis, hermetiškas (visiškai nardinamas) nebijantis vandens iki 1 metro, dirba nuo 2AA baterijų, ekrane rodomas baterijų lygio indikatorius.Mažintas porankis, gerokai mažesnė 7 ritė nei kad standartiniuose metalo detektoriuose ( rėmas, veikimas id..
Kaina: Be PVM
123.14€
Kaina: Su PVM 149.00€
Metalo detektorius su belaidėmis ausinėmis NOKTA SIMPLEX ULTRA WHPNOKTA SIMPLEX - NAUJOS KARTOS METALO DETEKTORIAI.Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar mėgėjas ir norite įperkamo, bet galingo detektoriaus, SIMPLEX jums padės!Visame pasaulyje puikiai žinomas metalo detektorius Nokta SIMPLEX tapo leng..
Kaina: Be PVM
379.34€
Kaina: Su PVM 459.00€
Jautrus, greitas, lengvas bei ergonomiškas rankinis metalo ieškiklis apsaugai.360º aptikimo jutiklisAudio arba vibracijos,šviesos signalasReguliuojamas jautrumasTiesioginių trukdžių pašalinimasBaterijos indikatoriusDarbinis dažnis: 50 KHzGarso dažnis: 2 KHzĮtampa: 6V - 10,5 VMatmenys (L x W x CD) : ..
Kaina: Be PVM
123.14€
Kaina: Su PVM 149.00€
Jautrus, greitas, lengvas bei ergonomiškas rankinis metalo ieškiklis apsaugai.360º aptikimo jutiklisAudio arba vibracijos pavojaus signalasReguliuojamas jautrumasTiesioginių trukdžių pašalinimasBaterijos indikatoriusDarbinis dažnis: 50 KHzGarso dažnis: 2 KHzĮtampa: 6V - 10,5 VMatmenys (L x W x CD) :..
Kaina: Be PVM
98.35€
Kaina: Su PVM 119.00€
Unikalys gaminys - povandeninis metalo detektorius  ir pinpointeris vienoje pakuotėje! Kam mokėti už 2 prietaisus, kada abi funkcijas gali atlikti vienas?Nesvarbu ar esate profesionalus nardytojas ar atostogų braidytojas ar tiesiog ieškiklininkas, ieškantis tiek sausumoje, tiek vandenyje, Pulse..
Kaina: Be PVM
172.73€
Kaina: Su PVM 209.00€
Prekės aprašymas:Unikalys gaminys - povandeninis metalo detektorius  ir pinpointeris vienoje pakuotėje! Kam mokėti už 2 prietaisus, kada abi funkcijas gali atlikti vienas?Nesvarbu ar esate profesionalus nardytojas ar atostogų braidytojas ar tiesiog ieškiklininkas, ieškantis tiek sausumoje, tiek..
Kaina: Be PVM
172.73€
Kaina: Su PVM 209.00€
IP68 apsauga nuo vandens iki 60mImpulsinė technologija užtikrina labai stabilų prietaiso darbą sūriame vandenyje ir bet kokiomis grunto sąlygomiIntegruotas belaidžių ausinių modulis suderinamas su  Nokta Makro 2.4 GHz Green Edition belaidėmis ausinėmis.Detekcijos režimai ir indikacija:1. Tik ga..
Kaina: Be PVM
106.61€
Kaina: Su PVM 129.00€
Komplektacijoje:DD tipo ritė SC30 ir ritės apsaugaĮkrovimui kabelisNovatoriškoji NOKTA SCORE serija - tikras "žaidimo" keitimas lobių paieškoje su vienu metu veikiančia kelių dažnių (SMF) technologija.Šis tvirtas, vandeniui atsparus prietaisas apjungia patogias, ergonomiškas konstrukcijos savybes.Pa..
Kaina: Be PVM
412.39€
Kaina: Su PVM 498.99€
Komplektacijoje:DD tipo ritė SC30 ir ritės apsauga;Įkrovimui kabelis.Novatoriškoji NOKTA SCORE serija - tikras "žaidimo" keitimas lobių paieškoje su vienu metu veikiančia kelių dažnių (SMF) technologija.Šis tvirtas, vandeniui atsparus prietaisas apjungia patogias, ergonomiškas konstrukcijos savybes...
Kaina: Be PVM
371.00€
Kaina: Su PVM 448.91€
Daugelį metų naujokai buvo priversti pirkti senamadiškus, klibančius, keistų spalvų metalo detektorius, iš kurių juokėsi bent kiek prakutę ieškotojai. Pradedantieji su pavydu galėjo stebėti, kaip kolegos braido vandenyje ir renka įvairiausius papuošalus, tarp kurių dažnai sublizgą ir aukso dirbiniai..
Kaina: Be PVM
271.90€
Kaina: Su PVM 329.00€
Perkate Simplex WHP ir gaunate dovanų - PINPOINTERĮ "NOKTA".Daugelį metų naujokai buvo priversti pirkti senamadiškus, klibančius, keistų spalvų metalo detektorius, iš kurių juokėsi bent kiek prakutę ieškotojai. Pradedantieji su pavydu galėjo stebėti, kaip kolegos braido vandenyje ir renka įvair..
Kaina: Be PVM
362.81€
Kaina: Su PVM 439.00€
Mini ir Midi Hoard – pirmoji pasaulyje vandeniui atsparių detektorių serija vaikams. Rimtas ir nežaislinis.Pristatome ,,Mini ir Midi Hoard" - pirmąją pasaulyje vandeniui atsparių detektorių seriją pagamintų būtent mūsų mylimiausiems vaikams! Šiuolaikiniai vaikai ,,nesiskiria su išmaniaisiais telefon..
Kaina: Be PVM
107.40€
Kaina: Su PVM 129.95€
NOKTA MAKRO MINI HOARD SU EKRANO IR RĖMO LIPDUKAIS BEI KASTUVĖLIU IR INDELIU SMĖLIO SIJOJIMUI.Mini ir Midi Hoard – pirmoji pasaulyje vandeniui atspari detektorių serija vaikams. Rimtas ir nežaislinis.MINI HOARD su ekrano ir rėmo lipdukais bei kastuvėliu ir indeliu smėlio sijojimui.Pristatome Jums ,,..
Kaina: Be PVM
123.93€
Kaina: Su PVM 149.95€
AccuPOINT kruopščiai sukurtas siekiant palengvinti jūsų paieškų patirtį ir pasiūlyti sklandžią paiešką su intuityviu meniu naršymu ir nustatymų matomumu realiu laiku ryškiaspalviame ekrane.Nesvarbu, ar esate patyręs ieškotojas ar tik pradedate savo kaip ieškotojo kelionę, AccuPoint suteiks jums nepr..
Kaina: Be PVM
131.40€
Kaina: Su PVM 159.00€
Rodoma nuo 1 iki 19 iš 19 (1 puslapių)