Meniu
Krepšelis

Netatmo

Prekės aprašymas:Gaukite pranešimą apie judėjimąAnt langų, dūrų ar važiuojamosios dalies vartų uždėkite pasveikinimo žymas, kad gautumėte pranešimą, kai jos atidaromosŽymos gali net signalizuoti, kai pasibeldžiaDėl ypač ilgo pasiekiamumo „Welcome Tags“ galima įdėti iki 80 m atstumu nuo fotoaparatoJi..
Kaina: Be PVM
81.74€
Kaina: Su PVM 98.90€
Prekės aprašymas:Išmaniųjų įrenginių gamintojas „Netatmo“ pristato dar vieną revoliucinį produktą - išmaniąją stebėjimo kamerą „Presence“. Ant išorinės sienos pritvirtina „Presence“ kamera realiu laiku gali nustatyti, ar šalia namo nėra pašalinių asmenų bei kitų veiksnių. Įrenginys atpažįsta tai, ką..
Kaina: Be PVM
247.50€
Kaina: Su PVM 299.48€
Techninės specifikacijos:Prekės aprašymas„Smart Video Doorbell“ su vaizdo skambučiais ir žmonių perspėjimais išmaniajame telefoneKamera: 2 megapikselių, 5x skaitmeninis priartinimasVaizdo įrašas: „Full HD“ 1080p, H.264 kodavimas, HDRMatymo laukas: 140 ° įstrižainėGarsas: aukštos kokybės garsiakalbis..
Kaina: Be PVM
247.93€
Kaina: Su PVM 299.99€
Prekės aprašymas:Gamintojas „Netatmo“ pristato atnaujintą, saugumą užtikrinantį produktą - išmaniąją stebėjimo kamerą „Presence with Siren“. Ant išorinės sienos pritvirtina „Presence“ kamera realiu laiku gali nustatyti prie  namo esančius pašalinius asmenis bei kitus veiksnius. Įrenginys atpažį..
Kaina: Be PVM
287.60€
Kaina: Su PVM 348.00€
Prekės aprašymas:„Netatmo Welcome“ išmanioji vaizdo stebėjimo kamera turi įdiegtą pažangią veidų atpažinimo technologiją. Kamera puikiai atpažįsta žmonių veidus ir nedelsiant praneša naudotojui apie atpažintus šeimos narius arba neatpažintą pašalinį asmenį. „Netatmo Welcome“ taip pat leidžia vartoto..
Kaina: Be PVM
155.37€
Kaina: Su PVM 188.00€
Prekės aprašymas:- Valdykite centrinį savo buto šildymą išmaniojo telefono pagalba. Keiskite ir reguliuokite temperatūrą kambariuose. Tai galima daryti tiek būnant namuose, tiek ir kelionių metu. Grįžkite iš atostogų ir sužinokite, kokia yra dabartinė namų temperatūrą. Sukurkite planą, pagrįstą Jūsų..
Kaina: Be PVM
66.00€
Kaina: Su PVM 79.86€
Prekės aprašymas:„Netatmo Thermostat“ yra modernus išmanusis termostatas, kurį galima valdyti naudojant išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar kompiuterį. Būdingas prietaiso bruožas yra galimybė stebėti vartotojo įpročius ir taip tinkamai sureguliuoti esamą kambario temperatūrą. „Netatmo“ termo..
Kaina: Be PVM
148.50€
Kaina: Su PVM 179.69€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)