Meniu
Krepšelis

Hikmicro Panther LRF 2.0 PQ50L šiluminis taikiklis

Hikmicro Panther LRF 2.0 PQ50L šiluminis taikiklis
Hikmicro Panther LRF 2.0 PQ50L šiluminis taikiklis
Hikmicro Panther LRF 2.0 PQ50L šiluminis taikiklis
Hikmicro Panther LRF 2.0 PQ50L šiluminis taikiklis
Hikmicro Panther LRF 2.0 PQ50L šiluminis taikiklis
Kaina:
Be PVM
3,069.00€
Su PVM: 3,713.49€
  • Sandėlyje: Yra
  • Prekės kodas: Hikmicro Panther LRF 2.0 PQ50L šiluminis taikiklis


Jautrus termo jutiklis - įspūdingas detalumas

Taikantis yra svarbi kiekviena detalė. Mažesnė nei 20 mK NETD reikšmė padeda lengvai ir aiškiai atpažinti smulkias objektų detales, išskiriant jas iš fono, net esant sudėtingiausioms oro ir prasto apšvietimo sąlygoms.


Ryškūs, informatyvūs ir daugiasluoksniai vaizdai

Net ir medžiojant su termovizoriumi galinga PANTHER 2.0 termovizoriaus kamera užtikrina ryškiausius ir daugiasluoksnius vaizdus, kad patikimai atpažintumėte medžiojamuosius gyvūnus ir pasiektumėte didžiausią našumą medžioklėje.


Sumontuotas lazerinis nuotolio ieškiklis užtikrina tikslią medžioklę

Norint užtikrinti saugų šūvį, būtina kuo geriau žinoti atstumą iki taikinio. Integruotas LRF (lazerinis atstumo matuoklis) užtikrina tikslų atstumo matavimą ir leidžia nustatyti tikslų šūvio laiką bei tikslią trajektoriją.


Vidinis balistinis skaičiavimas šaudymui iš toli

PANTHER LRF 2.0 yra pirmasis HIKMICRO termovizorius su balistiniu skaičiavimu, užtikrinančiu tikslų šaudymą bet kokiu atstumu. Vidinis balistikos algoritmas apskaičiuoja siūlomą taikymosi tašką pagal tikslią atstumu, išmatuotu įmontuotu lazeriniu tolimačiu, kad būtų užtikrintas tikslus šaudymas dideliu atstumu.


Kompaktiškas dydis ir tvirta konstrukcija užtikrina aukštą patikimumą


Integruotas ir ergonomiškas dizainas užtikrina patogumą

HIKMICRO PANTHER LRF 2.0 pasižymi vientisu dizainu, kompaktiška ir "protinga" konstrukcija, todėl medžiotojams suteikia galimybę naudotis įrenginiu be rūpesčių.


Tvirtas ir patikimas sunkiausiomis sąlygomis

HIKMICRO PANTHER LRF 2.0 puikiai veikia net ekstremalioje aplinkoje, nuo -30 °C iki +55 °C temperatūroje. IP67 atsparumo drėgmei ir dulkėms klasė užtikrina, kad jis gerai veikia didelės drėgmės/dulkių ir esant stipriam lietui.

Didelis atsparumas smūgiams

Metalinis korpusas ir tvirti komponentai užtikrina HIKMICRO PANTHER 2.0 atsparumą smūgiams ir atatrankai iki 1000 g/0,4 ms didesniuose kalibruose iki 375 H&H, 12 kalibro ir 9,3 × 64.


Keičiama ir įkraunama baterija

Komplektacijoje yra dvi baterijos ir akumuliatoriaus įkroviklis, todėl HIKMICRO PANTHER LRF 2.0 galima naudoti tiek, kiek reikia.SpecifikacijosAtsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
reCAPTCHA patikrinimas nepavyko! Bandykite dar kartą.