• Korenix JetCon2301-s

Korenix JetCon2301-s

  • Gamintojas: Korenix
  • Prekės kodas: JetCon2301-s
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Paiko daugiamodi optinį kabelį iki 2 km
Paketo ilgis 64~1600Baitų @ “Pure Converter” režime
Maitinimas: DC 10~60V
Galios vartojimas: 5 Vatai @ DC 48V (maksimalus)
Matmenys: 55 mm (W) x 120 mm (H) x 99mm (D)
  • 190.00€
  • Kaina su PVM: 229.90€
Modelis JetCon2301-s
Standartai EEE 802.3 10Base-T IEEE 802.3u 100Base-TX IEEE 802.3u 100Base-FX IEEE 802.3x Flow Control and Back Pressure
Portų skaičius 1 x 10/100/1000 Base-TX su Auto MDI/ MDI-X funkcija, Auto-Negotiation 1 x 100 FX
Optiniai portai 2KM (Max.)
Bangos ilgis 1310nm Min
Min TX galia -19dBm
Max TX galia -14dBm
Min RX jautrumas -14dBm
Max RX jautrumas -31dBm
Sujungimo biudžetas 12dBm
Paketo ilgis 64~1600Baitų @ “Pure Converter” režime
Maitinimas DC 10~60V
Galios vartojimas 5 Vatai @ DC 48V (maksimalus)
Matmenys 55 mm (W) x 120 mm (H) x 99mm (D)
Darbinė temperatūra -25 / +70°C
Garantija 3 metai

 


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Ewimar
SensMax
Korenix
UniPos
Paradox
HIK Vision
GeoVision
Texecom
Soyal
Commax
ACTi
Optex
Pyronix
Dahua
DSC
NUUO
Kocom
Axis Communications
Mobotix
Sony
Inim Electronics
Inner Range
D-Link
Sentek
Jablotron
Mustek
TP-Link
StarVedia
Ubiquiti
Eldes
SecoLink
Neoline
Roger
Vacron
ZyXel
Forteza
Garmin

Sertifikatai

Šioje svetainėje talpinami sertifikatai. Paspauskite žemiau esančią nuorodą norėdami parsisiųsti infomaciją.

Parsisiųsti sertifikatus

Naujienlaiškis

X INFO
Pranešti
apie klaidą