• Korenix JetCon1302-s

Korenix JetCon1302-s

  • Gamintojas: Korenix
  • Prekės kodas: JetCon1302-s
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Palaiko daugiamodį kabelį iki 2Km
Palaikomos: OS Windows NT/2000/2003/XP, Linux 2.4.x/Linux 2.6.x
Maitinimas: 72 pinų gnybtų blokas DC 24V(18~32V)
Galios vartojimas: 4.8 vatai@ DC 24V
Matmenys: 111.8mmx 30mmx 98
  • 175.21€
  • Kaina su PVM: 212.00€
Modelis JetCon1302-s
Standartai IEEE802.3 10Base-T,IEEE802.3u 100Base-TX IEEE802.3u 100Base-FX,IEEE802.3x flow control
Portų skaičius 2 x 10/100 TX with Auto MDI/MDI-X, Auto-Negotiation functions 1 x 100Base-FX
Atstumas 2KM
Bangos ilgis 1310nm
Min Tx galia -19dBm
Max Tx galia -14dBm
Min jautrumas -30dBm
Palaikomos OS Windows NT/2000/2003/XP, Linux 2.4.x/Linux 2.6.x
Maitinimas 72 pinų gnybtų blokas DC 24V(18~32V), AC 18~27V, 47~63Hz
Galios vartojimas 4.8 vatai@ DC 24V
Matmenys 111.8mmx 30mmx 98.2mm
Darbinė temperatūra -10 / +70°C
Garantija 5 metai

 


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Ewimar
SensMax
Korenix
UniPos
Paradox
HIK Vision
GeoVision
Texecom
Soyal
Commax
ACTi
Optex
Pyronix
Dahua
DSC
NUUO
Kocom
Axis Communications
Mobotix
Sony
Inim Electronics
Inner Range
D-Link
Sentek
Jablotron
Mustek
TP-Link
StarVedia
Ubiquiti
Eldes
SecoLink
Neoline
Roger
Vacron
ZyXel
Forteza
Garmin

Sertifikatai

Šioje svetainėje talpinami sertifikatai. Paspauskite žemiau esančią nuorodą norėdami parsisiųsti infomaciją.

Parsisiųsti sertifikatus

Naujienlaiškis

X INFO
Pranešti
apie klaidą