Meniu
Krepšelis

Korenix JetCon1302-s

Korenix JetCon1302-s
Korenix JetCon1302-s
212.00€
Be PVM: 175.21€
  • Sandėlyje: Yra
  • Prekės kodas: JetCon1302-s

Modelis    JetCon1302-s

Standartai    IEEE802.3 10Base-T,IEEE802.3u 100Base-TX IEEE802.3u 100Base-FX,IEEE802.3x flow control
Portų skaičius    2 x 10/100 TX with Auto MDI/MDI-X, Auto-Negotiation functions 1 x 100Base-FX
Atstumas    2KM
Bangos ilgis    1310nm
Min Tx galia    -19dBm
Max Tx galia    -14dBm
Min jautrumas    -30dBm
Palaikomos OS    Windows NT/2000/2003/XP, Linux 2.4.x/Linux 2.6.x
Maitinimas    72 pinų gnybtų blokas DC 24V(18~32V), AC 18~27V, 47~63Hz
Galios vartojimas    4.8 vatai@ DC 24V
Matmenys    111.8mmx 30mmx 98.2mm
Darbinė temperatūra    -10 / +70°C
Garantija    5 metai

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras