Meniu
Krepšelis

GPS įranga

GPS tai globali padėties nustatymo sistema leidžianti nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje visomis oro sąlygomis.
GPS įranga leidžia nesunkiai sekti transporto buvimo vietą realiu laiku. Ši sistema susideda iš GPS įrenginio, įdiegto transporto priemonėje, kartu su programine įranga, renkančia automobilio buvimo vietą ir atvaizduojančia ją ekrane.

Vienas didžiausių GPS įrangos privalumų – išaugęs produktyvumas įvairiose su transportu susijusiose verslo srityse.

Galimybė sekti komercinius automobilius leidžia tiksliai suplanuoti pristatymo laiką, iš anksto informuoti klientus apie vėlavimus, pasikeitusį laiką ar datą. Kuro sąnaudų sekimas leidžia tiksliai apskaičiuoti kelionės išlaidas, įspėti vairuotoją apie jo vairavimo stilių ar pasirinktus maršrutus.
Jei norite visuomet žinoti, kur nuklysta Jūsų augintinis, kur nuvažiuoja kitiems paskolintas automobilis, Jums gali pasitarnauti GPS mini seklys. Šis mažas įrenginys gali lengvai nustatyti objekto poziciją, gauti jo koordinates, o taupymo režimo metu žinutė bus siunčiama tik objektui pajudėjus, taip..
Kaina: Be PVM
71.00€
Kaina: Su PVM 85.91€
Profesionalus transporto kontrolės įrenginys. Naudojamas laivuose, sunkvežimiuose, lengvuosiuose automobiliuose ir kitose transporto priemonėse. diMag DM-11 turi galimybę perduoti ne tik savo koordinates, bet ir informaciją apie automobilio variklį (užvestas, neužvestas), durų atidarymą/uždary..
Kaina: Be PVM
98.00€
Kaina: Su PVM 118.58€
Prekės aprašymas:Tinkamas daugelyje transporto priemonių: motociklams, motoroleriams, keturračiams elektriniams dviračiams ir paspirtukams lengviesiems automobiliams valtims, kateriams, vandens motociklamsNaudodamas GPRS ryšį (SIM kortelės pagalba), GPS seklys siunčia informaciją apie buvimo v..
Kaina: Be PVM
97.36€
Kaina: Su PVM 117.81€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)