Meniu
Krepšelis

DJI Mavic 2 Pro dronas

DJI Mavic 2 Pro dronas
DJI Mavic 2 Pro dronas
1,238.84€
Su PVM: 1,499.00€
 • Sandėlyje: Yra
 • Prekės kodas: DJI Mavic 2 Pro

Prekės aprašymas:

DJI Mavic 2 Pro - vienas iš dviejų, ilgai lauktų, populiariosios Mavic serijos dronų.

 • Iki 8 km atstumo perduodamas 1080p vaizdas2
 • Skrydžio laikas iki 31 minutės3
 • Įvairiakryptis kliūčių vengimas
 • Hyperlapse‘
 • Aktyvus sekimas 2.0
 • Suderinami su DJI Goggles akinių serija

Sulankstomas ir kompaktiškas

Kurkite betkur, kur keliausite.

Gainga skraidanti platforma


OcuSync 2.0 Skaitmeninė vaizdo perdavimo sistema

Sklandžiai ir saugiai pamatykite dar daugiau pasaulio.

 • 8 km 1080p tiesioginis vaizdo perdavimas2
 • 2.4/5.8 GHz automatinis perjungimas realiu laiku5
 • 40 Mbps persiunčiamas duomenų srautas.
 • 120 ms latentinis laikas

Skriskite greičiau, ilgiau ir tyliau

31 min3 – Šiuo metu ilgiausias skrydžio laikas ne komerciniuose dronuose.

72 km/val. Maksimalus greitis sportiniame rėžime (be vėjo)

Naudoja DJI tyliojo skrydžio technologiją.

Įvairiapusis kliūčių fiksavimas

 • Kliūčių vengimo jutikliai visose orlaivio pusėse
 • Pažangi piloto asistavimo sistema (APAS) leidžia orlaiviui veiksmingai išvengti kliūčių atsirandančių jo kelyje skrendant į priekį ir atgal.
 • Papildomas pagalbinis apšvietimas drono apačioje, veiksmingas skraidant prasto apšvietimo sąlygomis ir padeda dugne esantiems jutikliams

*Į įvairiapusį kliūčių fiksavimą įeina kairys/dešinys, priekiniai/galiniai bei apatiniai ir viršutiniai, kliūčių atpažinimo jutikliai. Kliūčių jutimas kairėje ir dešinėje pusėse veikia tik aktyvaus sekimo (ActiveTrack) ir trikojo (Tripod) rėžimuose. Įvairiapusio kliūčių fiksavimo sistema neapima viso 360o apskritimo. Kairės ir dešinės pusės jutikliai veikia tik specifiniuose rėžimuose ir esant tinkamoms aplinkos sąlygoms. DJI Garantija nepadengs žalos patirtos dėl avarijos skrendant į šonus, net jei aktyvaus sekimo arba trikojo rėžimai buvo įjungti. Prašome, kad būtumėte atidūs, ir apžvelgtumėte aplinką ir kreiptumėte dėmesį į pranešimus aplikacijoje, kai pilotuosite DJI Mavic 2 bepiločius orlaivius, kad užtikrintumėte savo, aplinkinių, bei drono saugumą.

3 Ašių stabilizatorius

DJI Mavic 2 turi 3 ašių stabilizatorių, kuris užtikrina sklandžią ir stabilią vaizdo medžiagą, bet kokioje situacijoje.

Aukštos kokybės filmavimo sistema


Mavic 2 Pro | Hasselblad kamera

Pagamintos Švedijoje, Hasselblad kameros yra žinomos dėl savo ikoniškai ergonominio dizaino, nepriekaištingos vaizdo kokybės, ir Švediško meistriškumo. Nuo 1941 metų, Hasselblad kameros užfiksavo nemažą dalį ikoniškiausių pasaulio kadrų – įskaitant ir pirmąjį nusileidimą mėnulyje.


Bendrai suprojektuota, bendradarbiaujant su Hasselblad po dviejų metų nenuilstamų bandymų, DJI Mavic 2 Pro atvyksta su visiškai nauja Hasselblad L1D-20c kamera, kuri turi unikalią Hasselblad Natural Colour Solution (HNCS) sistemą, padedančia naudotojams užfiksuoti neįtikėtinas 20 megapikselių kadrus iš oro su stulbinančiu spalvų detalumu.

1 colio CMOS jutiklis

Visiškai naujas 1 colio CMOS jutiklis turi keturis kartus didesnę aktyvaus jutimo zoną, nei originalus DJI Mavic Pro dronas, tai jam leidžia užfiksuoti daugiau informacijos kiekviename pikselyje dar geresniam dinaminiam diapazonui, perdavimo signalo – vizualinio triukšmo santykiui ir veikimui prasto apšvietimo sąlygomis.


10-bit Dlog-M Spalvų profilis
DJI Mavic 2 pro palaiko 10 bitų Dlog-M spalvų profilį kuris suteikia platesnį dinaminį diapazoną, didesniam lankstumui programiškai apdorojant vaizdo medžiagą.

10 bitų HDR filmavimas

Su 4K 10-bit HDR palaikymu, DJI Mavic 2 Pro gali būti prijungtas prie 4K televizoriaus su HLG ir tuojau pat pradės rodyti nufilmuotą medžiagą su teisingais spalvų tonais, ryškesniais akcentais ir padidintu kontrastu, kas padaro HDR tokį patrauklų.

Reguliuojama diafragma

f/2.8-f/11 reguliuojama diafragma suteikia jums daugiau lankstumo, dirbant skirtingo apšvietimo sąlygomis.

Nufotografuota su DJI Mavic 2 Pro

Mavic 2 Zoom | 24-48 mm1 optiškai artinanti kamera


Remdamasis į galingą 1/2.3 colio, jutiklį, galintį pritraukti vaizdą iki 4 kartų, įskaitant du kartus vaizdą didinantį optinį pritraukimą (24mm-48mm),5 DJI Mavic 2 Zoom drono pagrindinė paskirtis suteikti kuo daugiau dinamiškų perspektyvų. Užfiksuokite viską, nuo plataus kampo iki vidutinio nuotolio kadrų dar didesnėms kūrybinėms galimybėms.

Išraiškingesni vidutinio nuotolio kadrai

Lyginant su 24mm1 plataus kampo lęšiu, 48mm1 teleobjektyvas suspaudžia jūsų perspektyvą, sustiprindamas paralakso efektą, sukurdamas klasikinį kinematinį vaizdą.

Ramus ir efektyvus filmavimas

Filmuojant Full HD video, galite priartinti vaizdą 4x (įskaitant 2x optinė priartinimą) neprarasdami vaizdo kokybės, tai suteikia galimybe aiškiai nufilmuoti toli esančius objektus, prie kurių skraidyti arti būtų tiesiog per pavojinga.

Greitas ir tikslus fokusavimas

Hibridinis auto-fokusavimas esantis DJI Mavic 2 Zoom kombinuoja kadro aspektų ir kontrasto aptikimą, kad pasiektų kuo tikslesnį fokusavimą net iki 40% greičiau nei anksčiau. Auto-fokuso sekimo sistema išlaiko objektus ryškius ir aiškius artinant ir tolinant vaizdą.

Priartinimas skrydžio metu

Dolly Zoom7 yra naujas Quishot rėžimas skirtas DJI Mavic 2 Zoom dronui, kuris suteikia neįtikėtiną perspektyvą, niekad anksčiau nematytą drone su integruota kamera. Dolly Zoom automatiškai reguliuoja fokusavimą skrydžio metu, pridėdamas intensyvų, vaizdinį efektą. Nustatykite atitinkamą fokusavimo greitį dar kūrybiškesniems vaizdams, skraidant rankiniu būdu.

48 Megapikselių super rezoliucijos fotografijos

Fotografuojant su 24 mm ekvivalento matymo lauku,1 kamera nufotografuos ir sujungs devynias fotografijas, naudodama savo teleobjektyvą, ko rezultatas yra super rezoliucijos 48 Megapikselių fotografija su itin dideliu detalumu.

DJI Mavic 2 Pro ir Zoom


Hyperlapse funkcija

Su Hyperlapse funkcija bepilotis orlaivis fotografuoja stabilius kadrus iš oro ir automatiškai juos apdoroja. JPEG ir RAW formato nuotraukos gali būti papildomai išsaugomos microSD kortelėje, taip paliekant jums dar daugiau laisvės jas apdoroti savarankiškai.

Laisvas skrydis (Free)                                                Apskritimas (Circle)

Užrakintas kursas (CourseLock)      |       Kelio taškų rėžimas (Waypoint)


Užduočių biblioteka
Užduočių biblioteka leidžia jums išsaugoti skrydžio trajektorijas, kad galėtumėte ta pačia scena nufilmuoti skirtingu metu.
HDR fotografijos
Patobulintas HDR algoritmas sujungia, kelių fotografijų seką, kad išgautų platesnį dinaminį diapazoną, ir sumažintų nenorimus nenatūralius efektus.

HyperLight
HyperLight fotografijų nustatymai skirti prasto apšvietimo zonoms, jie pagerina jūsų nuotraukų kokybę, tuo pačiu metu drastiškai sumažindamos ‚triukšmą‘.
H.265 Kodavimas aukštesnės kokybės filmuotai medžiagai
Abu DJI Mavic 2 modeliai (Pro ir Zoom) palaiko aukštesnės kartos H.265/HEVC kodavimą,5 kuris išsaugo 50% daugiau informacijos nei vaizdo medžiaga koduota H.264/AVC formatu, taip išlaikydami dar daugiau detalių.
Išmanus ir lengvai valdomas
Aktyvus sekimas 2.0 (ActiveTrack)
Patobulinus ir programinę, ir techninę įrangą Aktyvus sekimas 2.0 suteiks jums fimavimo patirtį visiškai naujame lygmenyje.
  Anksčiau, kad atpažintų ir sektų objektus, aktyvaus sekimo funkcija pagrinde rėmėsi 2D vaizdais iš pagrindinės kameros. Dabar su aktyviu sekimu 2.0 DJI Mavic 2 naudoja priekinius kliūčių vengimo jutiklius ir pagrindinę kamerą, kad sukurtų sekamo objekto ir aplinkos 3D modelį, padidintam sekimo efektyvumui
   Trajektorijos nuspėjimo algoritmas padeda išlaikyti kameros judėjimą pagal spėjamą objekto buvimo vietą, net jei jo vaizdą trumpam užstoja kliūtys.
   •Sekimas dideliu greičiu.
   Atvirose vietose be kliūčių DJI Mavic 2 gali sekti greitai judančius objektus, kaip automobiliai ir valtys, net iki 72 km/val.3 greičiu.
   *Kliūčių vengimas neveikia šio rėžimo metu.

   •Kliūčių vengimas
   Sekant objektą, DJI Mavic 2 gali planuoti savo skrydžio trajektoriją sudarytame 3D žemėlapyje. Jis atpažins ir išvengs kliūčių atsirandančių prieš ir už jo, visą tai darydamas, kol filmuoja pasirinktą objektą be sustojimo.

   Panoramos
   DJI Mavic 2 dronas palaiko keturis panoraminius rėžimus įskaičiuojat Sferinę, 180o,Horizontalią ir Vertikalią panoramas.
   Fotografija iš oro tapo lengva
   •Norimo objekto apskridimas 2.0 - POI 2.0 (Point of interest)
   •Užregistruotos misijos 2.0 – Waypoint 2.08
   •Asteroidas
   •Bumerangas

   Priedai

   Skrisk daugiau‘ rinkinys
   •Dvi išmaniosios skrydžio baterijos
   •Dvi propelerių poros
   •Įkrovimo mazgas (įkrauna keturias baterijas parinkdamas įkrovimo seką pagal baterijos energijos lygį nuo aukščiausio iki žemiausio)
   •Automobilinis įkroviklis
   •Adapteris iš baterijos į USB lizdą (Leidžia įkrauti kitus įrenginius naudojant DJI Mavic 2 bateriją)
   •Transportavimo krepšys
   •DJI Goggles serija
   Naudodami OcuSync technologiją, DJI Goggles serijos4 akiniai susijungia su DJI Mavic 2 bevieliu ryšiu, suteikdami naudotojams dar labiau įtraukiančią pirmojo asmens skrydžio perspektyvą.
   •DJI ND filtrų komplektas
   ND 4 / 8 / 16 / 32 filtrai praleidžia atitinkamai 1/4, 1/8, 1/16, 1/32 ateinančios šviesos dalis, kas yra lygu 2/3/4/5-stop‘u filtrams

   Apibendrinimas

   •Puikios kokybės kameros sistemos
   Mavic 2 Pro – Hasselblad kamera su 1 colio jutikliu ir ikoniška vaizdo kokybe
   Mavic 2 Zoom – 24-48mm optinis priartinimas, maksimaliam lanstumui

   •Galinga skraidymo platforma
   72 km/val. Maksimaliu greičiu, 31 minutės maksimaliu skrydžio laiku ir sumažinto triukšmo dizainu.

   •Išmanūs ir lengvai naudojami

   Vieninteliai dronai palaikantys Hyperlapse, ActiveTrack 2.0 rėžimus ir daugiau.

    • 35 mm ekvivalento židinio nuotolis.
    • Neužstojant signalo, be trigdžių, esant FCC reglamento teritorijose
    • Pasiekiamas skrendant pastoviu 25 kmk/val. Greičiu, be vėjo. Praktikoje skrydžio laikas gali skirtis, nuo aplinkos veiksnių ir naudojamų skrydžio rėžimų
    • DJI Goggles akiniai palaiko 2.4 GHz dažnį, tuo tarpu DJI Goggles RE palaiko abu 2.4/5.8 GHz dažnius ir automatinį jų perjungimą realiu laiku geresniam veikimui.
    • Kai kurios šalys dėl savo įstatymų neleidžia 5.8 GHz dažnio naudojimo
    • HNCS buvo sukurtas tam, kad būtų galima pasiūlyti vieną spalvų profilį, kuris optimizuotų matomą vaizdą ir suteiktų platesnę spalvų paletę ir pagerintą kontrastą, daugybei objektų vienu metu. Standartinių spalvų profilių dažnai neužtenka dirbant su subtiliais natūralių spalvų aspektais, skirtingomis sąlygomis, kadangi pritaiko per daug arba per mažai norimų efektų ant esamų spalvų.
    • Ši funkcija veikia tik su DJI Mavic 2 Zoom dronu.
    • Netrukus bus rinkoje.

    Parašyti įvertinimą

    Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas Geras
    Captcha
    Žymos: dji , mavic 2 pro , dronas , mavic , dronai