Meniu
Krepšelis

Armytek

Gamintojas: Armytek
Prekės aprašymas:18650 ličio jonų baterijos paprastai naudojamos profesionaliuose aukštos kokybės žibintuvėliuose, nes jos suteikia didžiausią pajėgumą daugeliui energiją vartojančių gaminių.Apsaugotoje ličio jonų baterijoje integruota speciali elektroninė grandinė, apsauganti ją nuo visiško išsikro..
14.88€
Su PVM 18.00€
Gamintojas: Armytek
Prekės aprašymas:Gelio jungiklis taktiniams žibintuvėliams iš „Armytek“, naudojamas žibintuvėliui, pritvirtintam prie ginklo, valdyti. Suaktyvinamas slėgiu, jis atjungiamas iškart po to, kai jis atlaisvinamas. Leidžia lengvai ir greitai įjungti ir išjungti reikiamą taktinį apšvietimą.Jungiklyje yra ..
12.40€
Su PVM 15.00€
Gamintojas: Armytek
Prekės aprašymas:Tinka prožektoriams kurių korpuso skersmuo 25,4 mm, o galvutė iki  64 mmTinka ginklams, kurių skersmuo 8-30 mmPagaminta iš šalčiui atsparių ir patikimų medžiagųPatvarūs ir ilgaamžiaiApsaugoti nuo ginklų įbrėžimų ir šviesos išblukinimo.Ypač stiprūs dvigubi magnetai iki 8,1kgDydi..
20.25€
Su PVM 24.50€
Gamintojas: Armytek
Prekės aprašymas:Lengvas, patikimas, tolimojo veikimo žibintuvėlis, skirtas paieškos operacijoms atlikti. Papildomi priedai, kuriuos žymi ginklų laikikliai ir originalūs nuotoliniai jungikliai, yra skirti patogiam žibintuvėlio naudojimui skirtingomis sąlygomis.Techninė specifikacija:Ryškumas iki 135..
90.08€
Su PVM 109.00€
Gamintojas: Armytek
Prekės aprašymas:Lengvas, patikimas, didelio nuotolio žibintuvėlis su šilta šviesa, skirtas paieškos operacijoms atlikti. Papildomi priedai, kuriuos žymi ginklų laikikliai ir originalūs nuotoliniai jungikliai, yra skirti patogiam žibintuvėlio naudojimui skirtingomis sąlygomis.Techninės specifikacijo..
90.08€
Su PVM 109.00€
Gamintojas: Armytek
Prekės aprašymas:Lengvas, patikimas, tolimojo veikimo žibintuvėlis, skirtas paieškos operacijoms atlikti. Papildomi priedai, kuriuos žymi ginklų laikikliai ir originalūs nuotoliniai jungikliai, yra skirti patogiam žibintuvėlio naudojimui skirtingomis sąlygomis.Techninės specifikacijos:Ryškumas iki 1..
108.26€
Su PVM 130.99€
Gamintojas: Armytek
Prekės aprašymas:Lengvas, patikimas, didelio nuotolio žibintuvėlis su šilta šviesa, skirtas paieškos operacijoms atlikti. Papildomi priedai, kuriuos žymi ginklų laikikliai ir originalūs nuotoliniai jungikliai, yra skirti patogiam žibintuvėlio naudojimui skirtingomis sąlygomis.    Ryškumas ..
108.26€
Su PVM 130.99€
Gamintojas: Armytek
Prekės aprašymas:„Uni C4“ yra universalus įkroviklis su išmaniu automatiniu akumuliatoriaus tipo, įkrovos lygio ir optimalios srovės nustatymu. Tuo pačiu metu įkraunama iki 4 skirtingų tipų baterijų, kurių srovė yra iki 2A. Kiekvienam kanalui skirtas atskiras mygtukas suteikia paprastą rankinį valdy..
24.75€
Su PVM 29.95€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)