Apsaugos signalizacija butui

        Buto saugumas mūsų pačių rankose. Kartais net nesusimąstome apie buto saugumą ne todėl, kad mums nerūpi, o greičiausiai todėl, kad nežinome ką pasirinkti, kur kreiptis, galvojame, kad įsirengti signalizaciją brangu. Tiesa ta, kad niekas už mus nenuspręs kada pagaliau pasirūpinsime turtu, kurį turime. Panagrinėkime kokia apsaugos signalizacija tinka butui, iš kokių komponentų ji sudaryta, kokia investicija reikalinga. 

Darbas, kurį turėtumėte atlikti pirmiausiai, tai pasikonsultuoti su specialistais, kurie prekiauja apsaugos priemonėmis, o dar geriau rasti tokių, kurie jas ir montuoja. Iš prekybininko gausite informaciją kokia reikalinga įranga. Kaip ją teisingai sukomplektuoti konkrečiai jūsų butui ir kaip sumontuoti, geriausiai patars patyrę profesionalai, kurie atlieka montavimo darbus. Labai gerai, jeigu apie saugumą pagalvojate prieš buto remontą, tuomet  paprasčiau sumontuoti jums tinkamiausią buto signalizaciją. Žinoma galima rinktis belaidę signalizaciją, tuomet darbų bus mažiau, tačiau turite išsiaiškinti visus belaidės signalizacijos ypatumus. Taigi, kokia signalizacija butui  tinkama ir kas ją sudaro? 

  • Buto signalizacija gali būti vietinė;
  • GSM signalizacija;
  • Vietinė signalizacija dar prijungta prie apsaugos tarnybos.

Pagrindinis įrenginys  - centralė, tai elektonikos komponentų plokštė. Dažniausiai centralė montuojama rakinamoje dėžutėje, kuri turi būti patalpinta viešai nematomoje vietoje. Centralė veikia kaip smegenys, gavusi signalą iš kažkurio jutiklio siunčia signalą sirenai, kad ji suveiktų pranešdama, jog kažkas negerai. 

Kita labai svarbi sudedamoji dalis judesio jutikliai, kurie reaguodami į šilumos pokytį fiksuoja tam tikroje zonoje esančių objektų judesį. Kiek jų reikės priklauso nuo bute esančių kambarių skaičiaus. Dviejų kambarių butui pakanka dviejų judesio jutiklių. Taip pat pagal poreikius dar galite pasirinkti dūmų, dujų nuotekio, temperatūros, vandens ir kombinuotus judesio jutiklius. Kombinuoti judesio jutikliai papildomai reaguoja į stiklo dūžius, smūgius ir gali turėti antimasking funkciją.  

Klaviatūra reikalinga valdyti centralę, įjungti, išjungti signalizaciją. Klavaitūros skiriasi ne tik dizainu, bet ir galimybėmis. Kuo didesnis butas ir daugiau zonų stebime, aitinkamai pasirenkame ir tinkamą klaviatūrą. Klaviatūros būna su arba be LCD ekrano. 

Kiti reikalingi įrenginiai tai sirenos gali būti vidaus ir lauko. Bute paprastai naudojamos tik vidaus sirenos, kurios suveikia atidarius duris, langą ar gavus signalą iš kitų esamų daviklių. Kad apsaugos signalizacija būtų pilnai sukomplektuota jums dar reikės įsigyti korpusą centralei, spynelę korpusui, transformatorių, akumuliatorių, ir bent vieną magnetinį kontaktą. 

        Turėdamį šią įrangą, pasikonsultavę su specialistais apsaugos signalizaciją sumontuoti galite ir patys. Tačiau, jei neturite pakankamai įgūdžių ar laiko kreipkitės į specialistus, kurie ne tik profesionaliai sumontuos, bet dar ir suteiks garantiją atliktiems darbams. 

Kaip jau supratote apsaugos signalizacija padės apsaugoti jūsų butą ne tik nuo vagių, bet ir nuo gaisro, dujų nuotekio ar vandens užliejimo. Signalizacija butui tai ne prabanga, o būtinybė, kad būtumėte ramūs išvykę iš namų. Priklausomai nuo saugomo buto dydžio signalizacija be montavimo darbų gali kainuoti nuo 90 iki 150  eurų. Kaip sakoma kas saugosi pats, tą ir dievas saugoja. 

Sertifikatai

Šioje svetainėje talpinami sertifikatai. Paspauskite žemiau esančią nuorodą norėdami parsisiųsti infomaciją.

Parsisiųsti sertifikatus

Naujienlaiškis

X INFO
Pranešti
apie klaidą