Meniu
Krepšelis

YUKON

Gamintojas: YUKON
Šis išmanus galvos laikiklis skirtas „Yukon“ monokuliariniams naktinio matymo žiūronams. Pagrindinis komplektas pristatomas su maišeliu iš patvarios medžiagos. Šį pagrindinį laikiklį rekomenduojame naudoti tik su mažo didinimo naktiniais žiūronais...
Kaina: Be PVM
65.29€
Kaina: Su PVM 79.00€
Gamintojas: YUKON
Yukon Solaris 12 x 50 WP – universalūs žiūronai pasižymintys optimaliomis optinėmis savybėmis. Nepamainomi medžioklėje, žvejyboje, įvairiuose renginiuose, stebint gamtą ar vykdant paieškos bei gelbėjimo darbus. Porro lęšių sistema užtikrina aukšta vaizdo kokybę ir tikslias spalvas. Patvarus ir ilgaa..
Kaina: Be PVM
81.82€
Kaina: Su PVM 99.00€
Gamintojas: YUKON
Yukon Solaris 16 x 50 WP – universalūs žiūronai pasižymintys optimaliomis optinėmis savybėmis. Nepamainomi medžioklėje, žvejyboje, įvairiuose renginiuose, stebint gamtą ar vykdant paieškos bei gelbėjimo darbus. Porro lęšių sistema užtikrina aukšta vaizdo kokybę ir tikslias spalvas. Patvarus ir ilgaa..
Kaina: Be PVM
88.43€
Kaina: Su PVM 107.00€
Gamintojas: YUKON
Yukon Point 10 x 42 – žiūronai darbui ir laisvalaikiui. Nepamainomi medžioklėje, žvejyboje, įvairiuose renginiuose ar atliekant apsaugos funkcijas. Nedidelio svorio (640 g) dėka galima naudoti ilgam stebėjimui. Prie korpuso pritvirtinti optikos dangteliai, todėl jų nepamesite. Korpuse įmontuoti magn..
Kaina: Be PVM
131.40€
Kaina: Su PVM 159.00€
Gamintojas: YUKON
Yukon Point 8 x 42 – žiūronai darbui ir laisvalaikiui. Nepamainomi medžioklėje, žvejyboje, įvairiuose renginiuose ar atliekant apsaugos funkcijas. Nedidelio svorio (640 g) dėka galima naudoti ilgam stebėjimui. Prie korpuso pritvirtinti optikos dangteliai, todėl jų nepamesite. Korpuse įmontuoti magne..
Kaina: Be PVM
123.14€
Kaina: Su PVM 149.00€
Gamintojas: YUKON
Yukon Solaris 10 x 50 WP – universalūs žiūronai pasižymintys optimaliomis optinėmis savybėmis. Nepamainomi medžioklėje, žvejyboje, įvairiuose renginiuose, stebint gamtą ar vykdant paieškos bei gelbėjimo darbus. Porro lęšių sistema užtikrina aukšta vaizdo kokybę ir tikslias spalvas. Patvarus ir ilgaa..
Kaina: Be PVM
78.51€
Kaina: Su PVM 95.00€
Gamintojas: YUKON
Yukon Solaris 20 x 50 WP – universalūs žiūronai pasižymintys optimaliomis optinėmis savybėmis. Nepamainomi medžioklėje, žvejyboje, įvairiuose renginiuose, stebint gamtą ar vykdant paieškos bei gelbėjimo darbus. Porro lęšių sistema užtikrina aukšta vaizdo kokybę ir tikslias spalvas. Patvarus ir ilgaa..
Kaina: Be PVM
98.35€
Kaina: Su PVM 119.00€
Gamintojas: YUKON
Yukon Solaris 7 x 50 WP – universalūs žiūronai pasižymintys optimaliomis optinėmis savybėmis. Nepamainomi medžioklėje, žvejyboje, įvairiuose renginiuose, stebint gamtą ar vykdant paieškos bei gelbėjimo darbus. Porro lęšių sistema užtikrina aukšta vaizdo kokybę ir tikslias spalvas. Patvarus ir ilgaam..
Kaina: Be PVM
73.55€
Kaina: Su PVM 89.00€
Gamintojas: YUKON
Tai unikalus stipriai didinantis optinis prietaisas, kuriame aukšta kokybė ir patikimumas suderinta su šiuolaikiniu dizainu. Turizmas, medžioklė, apsauga, patruliavimas, gelbėjimo bei paieškos darbai – tai tik keletas sričių, kur būtini ir plačiai naudojami žiūronai Yukon. Naudojimo paprastumas, kom..
Kaina: Be PVM
69.42€
Kaina: Su PVM 84.00€
Gamintojas: YUKON
„Yukon IR“ apšvietėjai gali būti efektyviai naudojami su visais NV tipais, pradedant nuo vamzdžių ir baigiant skaitmeniniais.Techninė specifikacija:Nuolatinis ryškumo valdymasFokusuojamas IR spindulys805nm bangos ilgisReguliuojama IR taško padėtisMontuojamas ant „Weaver“ bėgio arba 1/4 “trikojo laik..
Kaina: Be PVM
73.55€
Kaina: Su PVM 89.00€
Gamintojas: YUKON
„Yukon 940 IR Illuminator“ yra infraraudonųjų spindulių pašvietėjas, sukuriantis papildomą infraraudonąją šviesą. Šis IR apšvietimas užtikrina, kad net ir tamsiausiomis naktimis, esant mažai šviesos arba visai be jos, galite naudoti „Yukon“ liekamosios šviesos stiprintuvą. IR šviestuvas „Yukon-940“ ..
Kaina: Be PVM
73.55€
Kaina: Su PVM 89.00€
Gamintojas: YUKON
„Yukon Scout 30x50WA Straight Spotting Scope“ suteikia unikalią, aukštos kokybės vaizdą už prieinamą kainą, suteikia 30 kartų didinimą su praktišku, patraukliu, ergonomišku dizainu. Patirkite gamtos žavesį artimiausiu metu su „Scout“ serijos žiūronais.Išskirtiniausi bruožai yra suskleidžiamas korpus..
Kaina: Be PVM
45.45€
Kaina: Su PVM 55.00€
Gamintojas: YUKON
Priartinimas: 10xObjektyvo skersmuo: 21 mmRealusis regėjimo laukas: 6.5°Dioptrinis koregavimas: +/-5Matmenys: 124 x 99 x 45 mm..
Kaina: Be PVM
40.50€
Kaina: Su PVM 49.01€
Gamintojas: YUKON
Yukon Sideview – kompaktiški žiūronai idealiai tinkami naudoti šviesiu paros metu. Patogi ergonomiška konstrukcija. Dėka nedidelio svorio (vos 190 g) juos patogu nešiotis kišenėje ar krepšyje. Dėka Porro lęšių ir atspindžius sumažinančio padengimo, Yukon Sideview suteikia aiškų ir kontrastingą vaizd..
Kaina: Be PVM
38.02€
Kaina: Su PVM 46.00€
Gamintojas: YUKON
Atsparus vandeniui korpusas Trumpas matavimo laikasMažas energijos suvartojimasAutomatinis išjungimasKompaktiški matmenysPatogi forma„Soft-Touch“ kūno dangaTechninė specifikacija:Didinimas, x 6Objektyvo skersmuo, mm 24Vaizdo laukas, laipsnis 7Minimalus fokusavimo atstumas, m 5Matavimo diapazona..
Kaina: Be PVM
239.67€
Kaina: Su PVM 290.00€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 15 (1 puslapių)