Meniu
Krepšelis

Netatmo išmani lauko kamera

Netatmo išmani lauko kamera
Netatmo išmani lauko kamera
Netatmo išmani lauko kamera
Netatmo išmani lauko kamera
Netatmo išmani lauko kamera
Netatmo išmani lauko kamera
Netatmo išmani lauko kamera
Kaina:
Be PVM
247.50€
Su PVM: 299.48€
  • Sandėlyje: Yra
  • Prekės kodas: NOC01-EU
Prekės aprašymas:

Išmaniųjų įrenginių gamintojas „Netatmo“ pristato dar vieną revoliucinį produktą - išmaniąją stebėjimo kamerą „Presence“. Ant išorinės sienos pritvirtina „Presence“ kamera realiu laiku gali nustatyti, ar šalia namo nėra pašalinių asmenų bei kitų veiksnių. Įrenginys atpažįsta tai, ką mato, ir praneša vartotojui, kai stebimoje srityje yra aptinkama kažkas naujo.

Ši kamera turi pažangias funkcijas:

  • Pranešimus ir įrašus galima paprastai konfigūruoti
  • Integruotas atšvaitas automatiškai įsijungia naktį. Infraraudonųjų spindulių šviesos diodai leidžia atidžiai stebėti aplinką
  • Įrenginys yra suderinamas su IFTTT („If This Then That“)
  • Vaizdo turinio saugojimas yra nemokamas

Pažangūs algoritmai buvo sukurti specialiai žmonėms, automobiliams ir gyvūnams aptikti. Kamera leidžia akimirksniu sužinoti, kas vyksta aplink namą, ir nedelsiant informuoja vartotojus: „Stebimas asmuo“, „stebimas automobilis“ arba „stebimas gyvūnas“ (pranešimai anglų kalba).


Pažintinis algoritmo gebėjimas leidžia atskirti vaizdus, ​​o tai padidina bendrą saugumą Pvz., Prietaisas gali pranešti, kai kažkas vyksta aplink vartotojo namus.

LAUKO KAMERA - 6


Ši kamera informuoja jus apie tai, kas yra iš tiesų svarbu

Vartotojas gali nuspręsti, ar įrenginys turėtų įrašyti vaizdo medžiagą, ar siųsti pranešimą, kuomet yra aptinkamas asmuo, automobilis ar gyvūnas. Be to, zonų apibrėžimo funkcija leidžia padalyti tam tikrą plotą į zonas. Sistema siunčia išsamią informaciją, kai pavojaus signalas atpažįstamas tam tikroje zonoje, pvz., Aplink įėjimo vartus, įėjimo duris arba aplink kiemą. Galite apibrėžti iki keturių skirtingų zonų.

„Time-Laps“ režimas akimirksniu įrašo paskutines 24 valandas kameros nufilmuotas valandas. Vartotojas mato pagreitintą paskutinių 24 valandų seką ir greitai atkuria tai, kas nutiko konkrečioje zonoje.

Apsauga ir dieną ir naktį

Kamera gali veikti ir naktį. Tai įmanoma dėl infraraudonųjų spindulių naudojimo. „Presence“ yra taip pat aprūpinta išmaniuoju atšvaitu, kuris įsijungia, kai yra aptinkamas judesys. Tai apšvies kelią arba atbaidys nekviestus asmenis.

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
reCAPTCHA patikrinimas nepavyko! Bandykite dar kartą.