Meniu
Krepšelis

Netatmo lauko kamera + išmani vidaus signalizacija

Netatmo lauko kamera + išmani vidaus signalizacija
Netatmo lauko kamera + išmani vidaus signalizacija
Kaina:
Be PVM
287.60€
Su PVM: 348.00€
  • Sandėlyje: Yra
  • Prekės kodas: kamera+signalizacija

Prekės aprašymas:

Gamintojas „Netatmo“ pristato atnaujintą, saugumą užtikrinantį produktą - išmaniąją stebėjimo kamerą „Presence with Siren“. Ant išorinės sienos pritvirtina „Presence“ kamera realiu laiku gali nustatyti prie  namo esančius pašalinius asmenis bei kitus veiksnius. Įrenginys atpažįsta tai, ką mato, ir praneša vartotojui į įšmanųjį įrenginį, kai stebimoje srityje yra aptinkama kažkas naujo. Šis produktas įgavo naują funkciją – atbaidyti potencialiai pašalinius asmenis net 105 dB garsumo garso signalu. 

Ši kamera turi pažangias funkcijas:

Pranešimus galima paprastai konfigūruoti bei gauti juos realiu laiku

Integruotas atšvaitas automatiškai įsijungia tada, kai stebimoje zonoje yra tamsu. Infraraudonųjų spindulių šviesos diodai leidžia atidžiai stebėti aplinką net ir tamsoje.

Įrenginys yra suderinamas su IFTTT („If This Then That“)

Netatmo Presence with Siren

Vaizdo turinio kaupimas yra visiškai nemokamas

Pažangūs algoritmai buvo kuriami žmonėms, automobiliams ir gyvūnams aptikti bei atpažinti. Kamera suteikia galimybę akimirksniu sužinoti tai, kas vyksta aplink namą, ir nedelsiant informuoja vartotojus: „Stebimas asmuo“, „stebimas automobilis“ arba „stebimas gyvūnas“ (pranešimai yra gaunami anglų kalba).

Pagrindinis algoritmo gebėjimas leidžia atpažinti stebimą vaizdą, ​​o tai padidina bendrą saugumą. Pvz., Prietaisas gali pranešti apie tai, kai kažkas vyksta aplink šios sistemos vartotojo namus.

Netatmo Presence with Siren

Ši kamera informuoja jus apie tai, kas yra be galo svarbu

Vartotojas gali priimti sprendimus, ar įrenginys turėtų įrašyti vaizdo medžiagą, ar siųsti pranešimą, kuomet yra aptinkamas asmuo, automobilis ar gyvūnas. Be to, zonų apibrėžimo funkcija leidžia padalyti tam tikrą plotą į skirtingas zonas. „Netatmo Presence with Siren“ siunčia išsamią informaciją, kai pavojaus signalas atpažįstamas tam tikroje zonoje, pvz., Aplink įėjimo vartus, įėjimo duris arba aplink kiemą. Galite apibrėžti iki keturių skirtingų zonų.

„Time-Laps“ režimas akimirksniu įrašo paskutines 24 valandas kameros nufilmuotas valandas. Vartotojas mato pagreitintą paskutinių 24 valandų seką ir gali greitai nustatyti tai, kas nutiko konkrečioje zonoje.

Apsauga ir dieną ir naktį

Kamera gali veikti net ir nakties metu. Šią galimybę suteikia infraraudonieji spinduliai. „Presence“ yra taip pat aprūpinta išmaniuoju atšvaitu, kuris įsijungia, kai yra aptinkamas judesys. Tai apšvies kelią arba atbaidys nekviestus asmenis.

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
reCAPTCHA patikrinimas nepavyko! Bandykite dar kartą.