Kas yra AX PRO belaidė apsaugos sistema?

 AX PRO - tai neįtikėtinas naujas dizainas, kuris sujungia galingas ir patikimas praeities apsaugos sistemas su geriausių rytojaus technologijų paprastumu.

AX PRO sistema yra ir įprasta, ir revoliucinė, užtikrinanti įrodytą belaidžio ryšio stabilumą, platų pasaulinės klasės gaminių asortimentą ir paprastą naudojimą tiek montuotojams, tiek galutiniams vartotojams. Paprasta sąranka, galinga apsauga – suteikia ramybę visiems kiekvieną dieną ir visą dieną.

Kaip veikia AX PRO sistema?Pagrindiniai privalumai

Užkirsti kelią įsibrovimui, kol tai neįvyko
Padėkite aplink langus, duris ir kitas vietas, kur galima įsibrauti, kad užtikrintumėte patikimą saugumą. AX PRO detektoriai užtikrina tikslų patalpų ir lauko aptikimą bei visa apimančią apsaugą dieną ir naktį.

Pastebėkite rizikas iš anksto
AX PRO sistema taip pat padeda padaryti namus saugesnius šeimoms. Jis užtikrina gaisro ir vandens nuotėkio aptikimą prieš ištinkant nelaimei, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas kiekviename kampe.

Būkite informuoti naudodami vaizdo įrašus realiuoju laiku
Naudodami Hikvision IVaaS technologiją, galite patikrinti pavojaus signalus žiūrėdami vaizdo įrašus arba GIF vaizdus, ​​kai esate toli nuo nuosavybės. Būkite pasitikintys savimi ir informuoti.

Išmanus valdymas su keičiamo dydžio sistema
Nustatykite išmanųjį valdymą savo namuose naudodami daugybę išmaniųjų valdymo įrenginių, relių, lizdų ir kt. Be to, AX PRO sistema yra lanksti ir gali būti susieta su kitais Hikvision įrenginiais, suteikiant dar daugiau lankstumo.

Paprastas AX PRO sistemos paleidimas
AX PRO sistema sukurta taip, kad ją būtų lengva įdiegti, naudoti ir prižiūrėti. Pailgėjęs komponentų tarnavimo laikas ir ilgesnis akumuliatoriaus veikimo laikas užtikrina geriausią patirtį tiek montuotojams, tiek galutiniams vartotojams.

*Pastaba:
• Atnaujinkite programinę-aparatinę įrangą į naujausią versiją
• Montuotojams rekomenduojama įrenginius montuoti ir prižiūrėti per Hik-ProConnect

Greitas diegimas
Jokių laidų, jokių rūpesčių. AX PRO sistema yra lanksti ir lengvai montuojama be laidų, ribojančių sąranką. Tiesiog sumontuokite stebulę, PIRCAM, vidaus ir lauko detektorius bei kitus išorinius įrenginius varžtais arba klijais, priklausomai nuo tvirtinimo paviršių.


Lengvas valdymas naudojant mobiliąją programėlę
Su AX PRO galia yra jūsų rankose. Galite lengvai valdyti visą signalizacijos sistemą naudodami „Hik-Connect“ ir „Hik-ProConnect“ programas. Patogi, patogi sąsaja padidina efektyvumą su galimybe gauti pranešimus, kai įvyksta incidentas. Greitas montuotojų atsakymas ir 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę veikianti debesies paslauga sukuria profesionaliausią patirtį.


Paprastu būdu prižiūrėkite signalizacijos sistemą
„AX PRO“ sistemą galima patogiai valdyti ir prižiūrėti naudojant „Hik Pro-Connect“ programėlę arba montuotojams skirtą žiniatinklio portalą. Montuotojai ir stebėjimo stotys gali prižiūrėti signalizacijos sistemos būseną bet kuriuo metu ir bet kur, gavę galutinio vartotojo leidimą. Be to, sveikatos būklės ataskaita yra puikus įrankis montuotojo priežiūros paslaugų atnaujinimams.


Pramonėje pirmaujančios įsilaužimo signalizacijos technologijos
Inovatyvios technologijos yra AX PRO sistemos pagrindas. Naudodama pažangiausias tikrinimo, belaidžio perdavimo ir aptikimo technologijas, Hikvision demonstruoja savo atsidavimą užtikrinti stabilų ir patikimą saugumą mūsų klientams šiandien ir rytoj.