Meniu
Krepšelis

XP DEUS Pilnas komplektas su 28CM X35 rite, Pultu ir belaidėmis WS4 ausinėmis

XP DEUS Pilnas komplektas su 28CM X35 rite, Pultu ir belaidėmis WS4 ausinėmis
Naujiena
XP DEUS Pilnas komplektas su 28CM X35 rite, Pultu ir belaidėmis WS4 ausinėmis
966.12€
Su PVM: 1,169.01€
  • Sandėlyje: Yra
  • Prekės kodas: xp-deus-pilnas komplektas
  • DEUS 28 X35 + RC + WS4
  • Pilnoje komplektacijoje: odinis dėkliukas pultui, programinės įrangos atnaujinimo laidas, pakrovimo laidas, klipsas, ritės apsauga, LT instrukcija

Pilna DEUS komplektacija, kurioje yra valdymo pultas - vartotojas turi visas valdymo galimybes, kompaktiškos belaidės ausinės, kuriomis puikiai girdimas prietaisas ir aplinka, šios ausinės yra sulankstomos ir labai kompaktiškos ir 28cm (11") DD tipo palengvinta paieškos ritė.

Ši ritė vos sunkesnė, nei 22cm ritė, tačiau yra gerokai gilesnė, paieškos greitis taip pat išauga dėl didelio ritės diametro.

Kaip ir visose kitose DEUS komplektacijose - visi ryšiai tarp blokų yra balaidžiai, pats metalo detektorius yra ypatingai lengvas - rankoje laikomas svoris nesieka net 1kg!

Visi blokai yra aprūpinti Li-Po tipo akumuliatoriais, kuriems suteikiama 2 metų garantija, nepriklausomai nuo įkrovimų skaičiaus.

Įsigijus šią komplektaciją greitai ir nebrangiai galima susikomplektuoti antrą DEUS prietaisą. Jums tereikia papildomo DEUS rėmo ir pasirinkti vieną iš pageidaujamų DEUS ričių, jei antrąjį prietaisą naudos kitas žmogus, dar bus reikalingas buitinis, kroviklis, kuris krauna iš 220V tinklo arba automobilinis kroviklis, jei daug keliaujate automobiliu ir jūs jau turite 2 DEUS: Pirmojo ritė lieka susieta su tarkim valdymo pultu, o belaidės ausinės susiejamos su naująja rite. Ši procedūra užtruks ne ilgiau poros minučių.

XP DEUS tapo profesionalių ieškotojų svarbiausiu ir pagrindiniu paieškos įrankiu. IĮ "Tesora" - oficialus XP atstovas Lietuvoje ir vienas seniausių XP platintojų Europoje. Mūsų sandėlyje yra visi reikiami priedai ir atsarginės detalės, klientams sugedę (nors tai atsitinka itin retai) prietaiso mazgai keičiami analogiškais iš karto, vos pristačius neveikiantį mazgą į mūsų ofisą. DEUS turi iškirtinę - net 5 metų garantiją, taip pat 2 metų garantiją akumuliatoriams. To negali pasiūlyti nė vienas konkuruojantis gamintojas Lietuvoje.

XP DEUS yra lengvai pritaikomas prie ieškotojo poreikių prietaisas - akimirksniu keičiant rites, naudojant priedus galima ieškoti po vandeniu (iki 5m), įvairiai pritaikyti belaides ausines. Norėdami dirbti ekstremaliai užterštose vietose rinkitės 9" superaukštadažnę ritę, tai gylio ir greičio kompromisas, jei užterštumas dar didesnis ir pagrindinė užduotis bet kokiais kaštais surinkti spalvotus signalus, jums reikalinga elipsės formos 5x10" superaukštadažnė ritė. Paiešką itin palengvins ir pagreitins apsaugotas nuo vandens iki 6m ir susiejamas su DEUS naujas XP MI-6 pinpointeris.

Prisijunkite prie pažangiausio pasaulyje XP metalo detektoriaus naudotojų būrio!

Visada naujausia programinė versija

Jei norite, kad prietaiso meniu būtų ne lietuvių kalba - prieš darydami užsakymą susisiekite su mumis.

5 metų garantija elektronikai (įskaitant ritę) ir 2 metų garantija akumuliatoriams!Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
reCAPTCHA patikrinimas nepavyko! Bandykite dar kartą.