• Korenix JetNet4706f-s

Korenix JetNet4706f-s

  • Gamintojas: Korenix
  • Prekės kodas: JetNet4706f-s
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Keturi 10/100 TX PoE portai + du dubliuoti 10/100FX uplink portai
Matmenys: 46.5x147.8x136
Atstumas: 30KM
Bangos ilgis: 1310nm
  • 662.00€
  • Kaina su PVM: 801.02€

Techninė specifikacija:

Modelis             JetNet4706f-s
Standartas    IEEE 802.3 10Base-T IEEE 802.3u 100Base-T IEEE 802.1p Class of Service IEEE 802.3af Power Over Ethernet(PoE) IEEE 802.3at High Power PoE IEEE 802.3 Flow Control and Back-pressure IEEE 802.1D Spanning Tree IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree
Komunikavimo technilogija    Store and Forward Technology with 3.2Gbps wire-speed non-blocking Switch Fabric
Perdavimo veikimas    14,880pps for Ethernet and 148,800 for Fast Ethernet and transfer packet size from 64 to 1522Bytes
Kabeliavimas    10Base-T: 4-pair UTP/STP Cat. 3, 4, 5 cable, EIA/TIA-568 100-ohm(100m) 100Base-TX: 4-pair UTP/STP Cat. 5 cable, EIA/TIA-568 100-ohm(100m) 100Base-FX: 8~10/125um
Portų skaičius    4 x 10/100Base-TX with PoE Injector 2 x 10/100Base-TX ports 1 x RS-232 Console
Atstumas            30KM
Bangos ilgis        1310nm
Max Tx Power    -8dBm
Min Tx Power    -15dBm
Jautrumas          -34 dBm

Matmenys          46.5 mm (H) x 147.8 mm (W) x 136 mm (D) be DIN bėgelio 


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
SensMax
Ewimar
Korenix
UniPos
Paradox
HIK Vision
Forteza
Vacron
ZyXel
Neoline
Roger
SecoLink
Eldes
Ubiquiti
GeoVision
Texecom
Commax
Mustek
StarVedia
TP-Link
Sentek
Jablotron
D-Link
Inner Range
Inim Electronics
Mobotix
Sony
Axis Communications
Kocom
NUUO
Pyronix
Dahua
DSC
Optex
ACTi
Soyal
Garmin
Fibaro

Sertifikatai

Šioje svetainėje talpinami sertifikatai. Paspauskite žemiau esančią nuorodą norėdami parsisiųsti infomaciją.

Parsisiųsti sertifikatus

Naujienlaiškis

X INFO
Pranešti
apie klaidą