Meniu
Krepšelis

Reolink RLC-423 5MP PTZ (valdoma) kamera 360 °

Reolink RLC-423 5MP PTZ  (valdoma) kamera 360 °
Naujiena Klauskite
Reolink RLC-423 5MP PTZ (valdoma) kamera 360 °
0.00€
Su PVM: 0.00€
  • Sandėlyje: Klauskite
  • Prekės kodas: RLC-423

5 megapikselių „Super HD“

5MP RLC-423 pikselių skiriamoji geba yra 2560x1920, tai yra, 2,4x 1080p „Full HD“ raiška ir net 1,3X 1440p „Super HD“ raiška. Jūs tikrai turėsite geriausią galimybę pamatyti kiekvieną vaizdo detalę taip, kaip norite.

Neįtikėtinas naktinis matymas - iki 58 metrų

Ši puiki naktinio matymo apsaugos kamera RLC-423 užtikrina nuolatinį stebėjimą 24 valandas per parą. 6 vnt. Infraraudonųjų spindulių šviesos diodų įgalina itin tolimą naktinį matymą - iki 58 metrų esant prastam apšvietimui, kai neveikia įprastos apsaugos sistemos.

Įspūdingas 4X optinis priartinimas

„Motorolized zoom“ objektyvas su automatinio fokusavimo funkcija „Reolink RLC-423 4X“ optinio priartinimo IP kameroje įgalina platų žiūrėjimo kampą (31 ° ~ 87 °). Priartinkite, kad gautumėte platesnį ir didesnį vaizdą.

360 ° 

Naudodama „Pan“ funkciją, „Reolink RLC-423 PTZ“  kamera gali pasisukti net 360 ° kampu horizontaliai ir dideliu greičiu.

90 ° pakreipimas

90 ° kampo pasukimas leidžia patikimai stebėti namus ir verslą be apribojimų.

360 laipsnių horizontaliai ir 90 ° vertikaliai besisukantis, 4 kartus priartinamas ir nutolinamas RLC-423 HD 4X optinio priartinimo IP apsauginis fotoaparatas suteikia vientisą tiesioginį vaizdą, nepalikdamas „negyvos zonos“.

Judesio aptikimas - protingiausias būdas įspėjimams

Kai tik nustatomas pavojus, RLC-423 kamera akimirksniu jus įspės. Pakartokite vaizdo įrašus „micro SD“ kortelėje arba FTP serveryje, kad sužinotumėte, kas nutiko dabar.

● Taip pat galite pritaikyti konkrečias judesio zonas ar aptikimo jautrumą, kad gautumėte norimus įspėjimus ir išvengtumėte nepageidaujamų.

Nuotolinė prieiga dar nebuvo tokia lengva

Kad ir kur būtumėte, galite nuotoliniu būdu pasiekti „RLC-423 PTZ“ tinklo kamerą, kad galėtumėte tiesiogiai transliuoti, ir savo namais bei verslu susipažinkite trimis būdais: nemokama „Reolink“ programa mobiliajame įrenginyje, nemokama „Reolink“ kliento programa savo kompiuteryje ar interneto naršyklėse (IE) , „Google Chrome“, „Microsoft Edge“, „Safari“, „Firefox“ ir kt.).

Neperšlampamas dizainas, užtikrinantis puikų lauko stebėjimą

Aliuminio lydinio korpusas ir korpusas daro PTZ IP kamerą atspariu vandeniui IP 66. Taigi lauko stebėjimo kamera RLC-423 PTZ puikiai veikia lauke net ir atšiauriomis oro sąlygomis.

 IP66 sertifikuotas atsparus oro sąlygoms

24/7 arba judesio įrašymas, jūs nuspręsite

Ši IP kamera palaiko tiek judesio aktyvavimą, tiek nuolatinį įrašymą. 24/7 įrašymas idealiai tinka intensyvaus eismo vietose, tokiose kaip įėjimai į parduotuves, o mažesnio aktyvumo regionuose, pavyzdžiui, sandėliuose ar naktį, judesio įrašymas gali padėti sutaupyti vietos.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
reCAPTCHA patikrinimas nepavyko! Bandykite dar kartą.