Meniu
Krepšelis

INFIRAY FINDER FH35R termovizorius

INFIRAY FINDER FH35R termovizorius
INFIRAY FINDER FH35R termovizorius
Kaina:
Be PVM
2,061.98€
Su PVM: 2,495.00€
  • Sandėlyje: Yra
  • Prekės kodas: INFIRAY FINDER FH35R
  • Lazerinis tolimatis (LRF) iki 800m
  • 35mm objektyvas su 35 mk šiluminiu jutikliu
  • 2 x 5,5 val. keičiami akumuliatoriai komplekte
  • Aukštos raiškos FULL HD OLED ekranas


FH35R 640×512 pikselių raiška, 12 mikronų šiluminis jutiklis su 35 mm objektyvu ir <35mk šiluminiu jautrumu leidžia  aptikti objektus iki 1818m. Lazerinis tolimatis veikia iki 800m. su 1m paklaida. Vaizdo įrašymo bei fotografavimo funkcijos, ergonomiškas dizainas ir kompaktiškas dydis garantuoja lyderystę tarp visų termovizorių savo segmente. Naktį neliks nepastebėtų objektų, net jei stebėjimo zonoje yra trukdžių pvz. krūmų, aukštos žolės, rūko ar dūmų, o vaizdas bus ryškus lyg krištolo skaidrumas

Ką reiškia modelio pavadinimas ir kaip jį iššifruoti? FH35R,  F – Finder serija, reiškianti, kad tai termovizoriai su tolimačiu; H – Hight Resolution, aukščiausios raiškos 640×512 pikselių, 12 mikronų  šiluminis jutiklis  (FL versijoje L – Low resolution, vidutinės raiškos šiluminis jutiklis); 35 – tai 35mm objektyvas; R – recording, reiškia, kad turi įrašymo ir fotografavimo funkciją.

Aukščiausia vaizdo kokybė

InfiRay FH35R  termovizorius turi aukščiausią vaizdo kokybę, kurią padeda išgauti naujos kartos  640×512 pikselių, 12µm, <35mk NETD šiluminio jautrumo  VOx keraminis jutiklis, jo pagalba termovizorius išgauna detalius šiluminius vaizdus už didelių atstumų. Patobulintas InfiRay® monokuliaro jutiklis aprūpintas aukšto našumo elektronika ir optimizuota aukšto infraraudonųjų spindulių pralaidumo F1.o optika, todėl pateikiamas vaizdas itin aiškus, o objektų aptikimas tikslus tiek dieną, tiek ir naktį.

Infraraudonųjų spindulių jutiklis

Termovizorius turi prie okuliaro integruotą jutiklį.  Priglaudžiant akį prie okuliaro – jutiklis įjungia termovizoriaus ekraną, kai atsitraukiate – ekranas išsijungia. Tai padeda taupyti energiją ir prailginti įrenginio veikimo laiką.

Rankinis fokusavimas

Naudokite rankinį fokusavimą (pasukant objektyvą prieš arba palei laikrodžio rodyklę), kad vaizdas būtų kuo ryškesnis – keičiantis atstumui iki stebimo objekto, neužmirškite perfokusuoti.

Ultra-clear funkcija

Režimas skirtas pagerinti vaizdą esant blogam orui, pvz. didelis rūkas ar lietus. Režimas padidina termovizoriaus vaizdo detalumą, išryškina šilumą skleidžiančio objekto kontūrus.


12 μm šiluminio vaizdo jutiklis

Didelio našumo 12μm sensorius yra įmontuotas į kompaktišką korpusą. Galingas objektyvas kartu su 12 µm  šiluminio vaizdo jutikliu suteikia išskirtines aptikimo galimybes. 1,7 m aukščio objektą galite aptikti 1818 metrų atstumu net ir visiškoje tamsoje.

5,5 valandų veikimas x2 akumuliatoriai

Akumuliaturius yra keičiamas, o į komplektą įeina net du akumuliatoriai, tad termovizorius be rūpesčių veiks iki 11 valandų.

FULL HD OLED ekranas

1024x768 aukštos raiškos ekranas. Dabar spalvos yra ryškesnės, o vaizdas dar aiškesnis.


Lazerinis tolimatis (LRF) iki 800m

Termovizoriuje įmontuotas lazerinis tolimatis (atstumo ieškiklis), kuris padės greitai ir tiksliai užfiksuoti atstumą. Lazerinį atstumo ieškiklį galima nustatyti taip, kad nuolat rodytų kintantį atstumą iki stebimo objekto. Atstumo tikslumas yra ± 1 m.  Didžiausias atstumas – 800 m.

Įmontuotas akselerometras ir skaitmeninis kompasas

Termovizoriuje įmontuotas akselerometras ir skaitmeninis kompasas pagerina stebėjimo tikslumą, įvertinant šlaitą ir kampus.


Apsaugos klasė IPX7

Termovizorių galite drąsiai naudoti bet kokiomis oro sąlygomis. Įrenginys atsparus vandeniui ir dulkėms.

Vaizdo įrašymas ir Wi-Fi

32 GB vidinė atmintis. Įjungus „WiFi“ galėsite prisijungti prie išmaniojo telefono, planšetės, nešiojamo kompiuterio, tiesiogiai transliuoti vaizdą ar perkelti failus bei atnaujinti prietaiso operacinę sistemą.

PIP Funkcija

„Picture-in-Picture“ (Vaizdas vaizde) funkcija pagerina vaizdo aiškumą, ekrano viršuje rodomas paveikslėlis su 2x padidintu vaizdu. Tai padeda priartinti taikinį išlaikant matomumo lauką bendrame ekrane.

Atspalvių pasirinkimas

Atspalvių pasirinkimus: „šaltas“ atspalvis ir „šiltas“ atspalvis. Esant šaltam atspalviui,  vizualiai matysite aiškesnę vaizdavimo kokybę su aiškiomis detalėmis, paryškintus objektus. Esant šiltam atspalviui, galima išgauti švelnesnį akiai vaizdą, taip galėsite išvengti regėjimo nuovargio, kurį sukelia ilgas žiūrėjimas.


Pakuotę sudaro:

Termovizorius, minkštas dėklas,Type C USB laidas,HDMI laidas,maitinimo blokelis,IBP-2 akumuliatoriai 2x,IBC-2 akumuliatorių pakrovėjas, kaklo dirželis, riešo dirželis, objektyvo servetėlė, vartotojo vadovas.


Techninė specifikacija:

ModelisFH35R
Sensoriaus rezoliucija640×512
Pikselio dydis, μm12
NETD,MK35
Kadrų dažnis, Hz50
Objektyvo lęšis, mm35/1.0
Matymo laukas, °12.6x10.1
Ekrano rezoliucija, OLED 1024x768
Optinis padidinimas3.4-13.6
Skaitmeninis artinimas1x,2x,3x,4x
Apsaugos klasėIPX7
Aptikimo atstumas, m

(objektas: 1.7m×0.5m)

1818
Baterijos tipasLi-ion , keičiamos
Vidinė atmintis,GB32
Wi-fi , mobilioji aplikacijaPalaiko
Lazerinio atstumo ieškiklio diapazonas, mMax 800 ±1
Maksimalus baterijos veikimo  laikas (t=25℃) , h5.5
Dydis, mm160x90x50
Svoris, g400


Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
reCAPTCHA patikrinimas nepavyko! Bandykite dar kartą.