Meniu
Krepšelis

Dronas Mavic Air 2

Dronas Mavic Air 2
Dronas Mavic Air 2
Dronas Mavic Air 2
Dronas Mavic Air 2
Dronas Mavic Air 2
Kaina:
Be PVM
701.65€
Su PVM: 849.00€
 • Sandėlyje: Yra
 • Prekės kodas: Mavic Air 2

Techninė specifikacija:

  • 48MP raiškos nuotraukos, 4K/60fps vaizdo įrašai;
  • 10 km atstumu 1080p raiškos vaizdo perdavimas;
  • Gali skristi 34 minutes, maksimaliai įkrauta baterija;
  • Valdymo pultas išlaiko iki 240 minučių;
  • Sekimo funkcija;
  • HDR nuotraukos/vaizdo įrašai, Panorama režimas;
  • 8K Hyperlapse funkcija;
  • Puikiai tinka tiek laisvalaikiui, tiek darbui;
  • Droną paprasta valdyti.

  Aukštesnio lygio turinys

  Kūrybingus kadrus iš oro tapo dar lengviau sukurti su 4K/60 kadrų per sekundę fiksuojančia kamera. D-Cinelike platus spalvų profilis išlaiko dar daugiau informacijos galutiniam vaizdų apdorojimui. HEVC (H.265) vaizdo kodekas įrašo daugiau vaizdinės informacijos, užima mažiau vietos, išsaugo dinamišką ir detalią filmuotą medžiagą, užtikrindamas aukšto lygio turinį.

  1/2 colių vaizdo jutiklis, dėl kurio drono kamera fotografuoja 48MP raiškos nuotraukas ir priartinus išryškina detales. 

  HDR vaizdo įrašai

  Nuostabių HDR vaizdo įrašų paslaptis yra didelio našumo Quad Bayer sensorius. Viename kadre atskiriami ekspozicijos lygiai skirtingose vietose, tiksliai užfiksuojant šviesias ir tamsias detales. Vaizdai yra kelių sluoksnių ir taip sukuriamas spalvingas, subalansuotas ir patrauklus vaizdas su didesniu dinaminiu diapazonu. 

  Taip pat yra keli turinio kūrimo režimai: Panorama, Kino turinys, 8K Hyperlapse, QuickShots.

  Dronas gali skristi iki 34 minučių, su maksimaliai įkrauta baterija. Taip pat puikiai išvengia kliūčių su APAS 3.0 sistema. Skriskite toliau, matykite aiškiau su „OcuSync 2.0“ 10km 1080p / 30fps vaizdo perdavimu. 

  Mavic Air 2 turi SmartPhoto, kuris sujungia vaizdo atpažinimą, Hyperlight ir HDR, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai. Vaizdo atpažinimas optimizuoja skirtingus fotoaparato parametrus ir atpažįsta įvairias kategorijas: saulėlydį, dangų, žolę, sniegą, medžius. Hyperlight optimizuoja nuotraukas, darytas esant silpnam apšvietimui, todėl nuotraukos yra ryškesnės ir aiškesnės.

  Mavic Air 2 sujungia galingą kamerą ir pažangius fotografavimo režimus, kad užtikrintų stulbinančius, kūrybiškus rezultatus. Oro fotografija dar niekada nebuvo tokia paprasta.

  Sekimo funkcija

  Į FocusTrack lengvai naudojamą intelektualių stebėjimo režimų rinkinį įeina Active Track 3.0, Spotlight 2.0 ir Interest of 3.0, leidžiantys išlaisvinti kūrybiškumą. Spotligth 2.0 režimu, dronas gali laisvai skristi, kol yra fotografuojama ar filmuojama, tiesiog reikia pasirinkti fiksuojamą objektą. ActiveTrack 3.0 funkcija seka pasirinktą objektą ir visą laiką jį išlaiko kadro centre. POI 3.0 funkcija gali sekti tokius objektus kaip automobiliai, valtys ar žmonės.

  Išmaniosios turinio kūrimo funkcijos

  Hypelapse 8K režimas sulieja laiką su erdve ir sukuria ypač stulbinančią medžiagą, be ypatingo papildomo apdorojimo. Pasirinkite iš Free, Circle, Course Lock, Waypoiny režimų, taip pat fotografavimo vietą, o visa kita atliks DJI Fly programėlė.

  Automatiškai užfiksuokite kino vaizdo klipus, naudodami QuickShots. Pridėkite muzikos, efektų ir filtrų, naudojant įvairius šablonus, puikiai tinkančius dienos istorijoms, socialiniams tinklams.

  „OcuSync 2.0“ vaizdo perdavimo atstumas gali būti iki 10 km. Be to, jis gali pateikti 1080p FHD skiriamąją gebą tiesiogiai iš drono. Mėgaukitės naujais potyriais ir kūrybiškais kadrais. 

  Mavic Air 2 palaiko 2,4 / 5,8 GHz dviejų dažnių ryšį ir automatiškai perjungia į geriausią kanalą, kuriame yra mažiausiai trukdžių, realiuoju laiku. Tai pagerina orlaivio atsparumą trukdžiams sudėtingose ​​aplinkos sąlygose ir padidina skrydžių saugumą.

  DJI Fly programėlė 

  DJI Fly programa leidžia patogiau nei bet kada kurti nepriekaištingus vaizdo įrašus. Jame integruotas redagavimo rinkinys iš DJI Mimo programos, suteikiant prieigą prie rankinių nustatymų, papildomų funkcijų ir intuityvių šablonų, kad per kelias sekundes būtų galima sukurti profesionalias kompozicijas.

  Valdymo pultas

  Naujai suprojektuotas nuotolinio valdymo pultas pasižymi ergonomiška konstrukcija, kad būtų patogesnis sukibimas ir išsiskiria įspūdingai ilgu akumuliatoriaus veikimo laiku - 240 minučių. Naujas spaustukas leidžia greitai ir lengvai pritvirtinti išmaniuosius telefonus, o integruotos antenos pagerina vartotojo patirtį.

  Mavic Air 2 filtrai

  Mavic Air 2 siūlo du ND filtrų rinkinius, kurie padeda kontroliuoti ekspoziciją ir suteikia daugiau kūrybinių galimybių. ND 16/64/256 rinkinys yra naudingas esant ekstremalioms apšvietimo sąlygoms, o ND 4/8/32 rinkinys įgalina ryškius vaizdus net esant žemoms ISO reikšmėms.

  Mavic Air 2 dronas yra pažangus ir kompaktiškas, turintis ištobulintas funkcijas, kamerą ir vaizdo kokybę. Šį drona galite drąsiai ir saugiai pilotuoti bei mėgautis kūrybiniu procesu, kad ir kur būtumėte!

  Papildoma informacija:

  • Naudojant SmartPhoto režimą, nuotraukų raiška yra 12MP;
  • 8K raišką galima naudoti tik Free ir Waypoint režimuose;
  • Visada turite laikytis vietinių bepiločių orlaivių pilotavimo taisyklių bei turite matyti droną regėjimo lauke, nebent yra išskirtinių sąlygų;
  • Dėl vietinių taisyklių politikos, kai kurios šalys nepalaiko 5,8 GHz perdavimo;
  • Skrydžio laikas, įgytas 9 laipsniu kampu, 5,1 m/s greičiu, be vėjo;
  • APAS ir FocusTrack negalima naudoti, kai yra įrašoma 4K raiška 60,50 48 kadrų per sekundę greičiu,  2,7K esant 60,50,48 kadrų per sekundę, o 1080p greičiui esant 120 ir 240 kadrų per sekundę;
  • Baterijos veikimo laikas buvo matuojamas naudojant Android telefoną be trikdžių;
  • ND16/64/256 filtrai yra įtraukti į Fly More Combo komplektaciją. ND4/8/32 filtrų komplektą galima įsigyti atskirai.

  Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

  Parašyti įvertinimą

  Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
  Blogas Geras
  reCAPTCHA patikrinimas nepavyko! Bandykite dar kartą.
  Žymos: dronas , mavic air 2 , mavic , dronai