Meniu
Krepšelis

Korenix JetNet3705f-s

Korenix JetNet3705f-s
Korenix JetNet3705f-s
Apdovanojimai
388.41€
Be PVM: 321.00€
  • Sandėlyje: Yra
  • Prekės kodas: JetNet3705f-s
Modelis JetNet3705f-s
Standartas IEEE 802.3 10Base-T Ethernet IEEE 802.3u 100Base-TX Fast Ethernet IEEE802.3x Flow Control and Back-pressure IEEE 802.3af Power Over Ethernet
Komunikavimo technilogija Store and Forward technology with 32Gpbs Switch Fabric
Konfiguracija 5 x RJ-45 for 10/100 Base-TX, Auto MDI/MDI-X
Kabeliavimas 10Base-T: 4-pair UTP/STP Cat. 3, 4, 5 cable, EIA/TIA-568 100-ohm(100m) 100Base-TX: 4-pair UTP/STP Cat. 5 cable, EIA/TIA-568 100-ohm(100m)
Optinis kabelis 9/125um
Bangos ilgis 1310nm
Atstumas 30km
Min. TX galia -15 dBm
Max. TX galia -8 dBm
Jautrumas -34 dBm
Siuntimo greitis 14,880 pps for Ethernet 148,800 pps for Fast Ethernet
Paketo dydis Nuo 64 baitu iki 1522 baitu (su VLAN tagú)
Maitinimas Įėjimo įtampa: 48VDC ar -48VDC, dvigubi įėjimai AC /DC Power Adapter 48VDC/ 1.6A (option)
Po E portai Port 1~4 Per port 15.4W ability. RJ-45 pin assignment: TX (3,6), RX (1,2), V+ (4,5), V-(7,8)
Matmenys 33.8 mm (H) x 164.8 mm(W) x 108 mm (D)

 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras