Meniu
Krepšelis

GPS Mini seklys

GPS Mini seklys
GPS Mini seklys
Kaina:
Be PVM
71.00€
Su PVM: 85.91€
 • Sandėlyje: Yra
 • Prekės kodas: GPS-TR

Jei norite visuomet žinoti, kur nuklysta Jūsų augintinis, kur nuvažiuoja kitiems paskolintas automobilis, Jums gali pasitarnauti GPS mini seklys. Šis mažas įrenginys gali lengvai nustatyti objekto poziciją, gauti jo koordinates, o taupymo režimo metu žinutė bus siunčiama tik objektui pajudėjus, taip pailginant baterijos gyvavimo laiką. Naudojantis šiuo prietaisu, Jums bus nubraižytas objekto judėjimo maršrutas (su 5m paklaida), kurį galėsite stebėti gyvai internetu. Jei toks prietaisas bus išjungtas, Jūs vis tiek gausite paskutines buvimo koordinates.

Prireikus GPS mini seklio, jį galite rasti vssistemos.lt internetinėje parduotuvėje. Jei nesate tikri, ar šis prietaisas pateisins Jūsų lūkesčius, galite pasitarti su mūsų specialistais.


Modelis
STC-302
Naudojamas tinklas GSM/GPRS 850/900/1800/1900MHZ
Vartotojo informavimas SMS žinutė — internetas
Antena                                  Integruota
Baterija 3.7V, 860mAh (Integruota, Įkraunama)
Jautrumas  -159dBm
Paklaida  ~5 metrai
Matmenys 46x64x17mm
Svoris 50g
Darbinė  temperatūra -20°C - +65°C


 

GPS mini seklys yra itin naudingas tiems, kurie nori susekti, kur šiuo metu yra jų augintinis, automobilis ar kiti svarbūs daiktai. Šis įrenginys leidžia stebėti kaip objektas juda ir kokiu maršrutu vykstama: tai galima matyti realiu laiku naudojantis internetu. Nustačius kitas parinktis, prietaisas gali nusiųsti SMS žinutę su tuometinėmis buvimo vietos koordinatėmis, kurias galite patikrinti žemėlapyje.


GPS mini seklys turi skirtingas savybes, kurios leidžia jį valdyti per nuotolį arba užtikrinti jo maksimalią naudą:

 • 3 jautrumo lygių vibracijos daviklis galės nusiųsti žinutę vos atsiradus mažiausiai vibracijai, nesvarbu ar objektas pajudėjo iš savo vietos, ar ne.
 • Miego režimas – gali sustabdyti GPS veikimą ir orientuotis tik pagal vibracijos daviklio siunčiamą informaciją. Tai leidžia pailginti baterijos galiojimo laiką, sumažinti jos išsikrovimą.
 • Taupymo režimas – žinutė į serverį siunčiama tik tuomet, kai objektas pajuda – taip irgi taupoma baterija.
 • Maršruto išsaugojimas – galite pamatyti tikslų maršrutą, kaip judėjo Jūsų sekamas objektas ir kur jis vyko.
 • Jei dingo įtampa ir prietaisas išsijungė, jai atsiradus, seklys gali vėl veikti.
 • Dingus GPS ryšiui, įvestiems numeriams nusiunčiamos paskutinės turimos koordinatės.
 • Jautri antena leidžia prietaisui veikti net itin giliai paslėptam tarp drabužių ar kuprinėje.
 • Pavojaus signalas – siunčiamas SOS signalas į visus įvestus numerius (jų gali būti penki).
 • Nustatytu metu siunčiama būsenos ataskaita.
 • Galimybė prisijungti ir stebėti objekto judėjimą internetu.
 • Jo svoris nedidelis (apie 50g), todėl gali būti lengvai paslėptas.


Tokie prietaisai yra itin naudingi, siekiant surasti pradingusius daiktus, sekant transporto degalų sąnaudas ar norint užtikrinti griežtesnę kontrolę. Kadangi GPS mini seklys turi įkraunamą bateriją, jei jis nebus prijungtas pasikrauti, po tam tikro periodo baterija nebeveiks. Prie seklio būna pridėtas ir naudojimosi vadovas, todėl galėsite greitai išmokti juo tinkamai naudotis. Iškilus nesklandumams, galite kreiptis į vssistemos.lt specialistus.

GPS mini sekliu yra lengva naudotis – jį tiesiog reikia paslėpti norimoje vietoje ir palikti visą darbą sistemai. Todėl jis yra daug patogesnis nei sekamosios programėlės instaliavimas išmaniajame telefone – nereikia nuolat palaikyti mobiliojo plano tinklo, o baterija veikia ilgiau. Kai kurie mini sekliai gali įspėti ir jei buvo viršytas greitis – kas itin svarbu sekant brangų automobilį.

Jeigu norite visuomet bet kokiu metu užtikrinti savo turimų daiktų saugumą arba norite daugiau kontrolės, galite įsigyti GPS mini seklį. Jį rasite vssistemos.lt internetinėje parduotuvėje – mūsų specialistai užtikrins, kad pasirinktumėte kokybišką ir patikimą produktą. GPS mini seklys – Jūsų patogumui.

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
reCAPTCHA patikrinimas nepavyko! Bandykite dar kartą.