Kontaktai

Kaunas

Adresas
Chemijos g. 4D,
LT-51344

Telefono numeris
8 687 57379

El. pašto adresas
kaunas@vssistemos.lt

Darbo laikas
I-V 08:00 - 18:00

Vilnius

Adresas
Žemaitės g. 21,
LT-03118

Telefono numeris
8 602 00363

El. pašto adresas
vilnius@vssistemos.lt

Darbo laikas
I-V 08:00 - 17:00

Rekvizitai
UAB VS sistemos
Į.k.: 301571649
PVM k.: LT100003845414
Adresas: Chemijos g. 4D, LT-51344, Kaunas
Banko sąskaita: LT657300010106370929 , AB "Swedbank"
Banko kodas: 73000
SWIFT kodas: HABALT22
Paysera sąskaita: LT463500010001068630

Kontaktai | VS sistemos


Andrius Stankus

Pardavimai (Kaunas)

Tel.: 8 687 57379

El. paštas: andrius@vssistemos.lt

Edas Stočkus

Komercijos direktorius

Tel.: 8 672 97419

El. paštas: edas@vssistemos.lt

Modestas Bajoriūnas

Vilniaus padalinio vadovas

Tel.: 8 674 64685

El. paštas: vilnius@vssistemos.lt


Ernestas Mikšta

Inžinierius

Tel.: 8 682 52277

El. paštas: ernestas@vssistemos.lt


Buhalterija

Tel.: 8 615 64118

El. paštas: buhalterija@vssistemos.lt

Paulius Baradinskas

Pardavimai (Vilnius)

Tel.: 8 602 00363

El. paštas: paulius@vssistemos.lt

Montavimo darbai, įrengimas, projektai

Tel.: 8 616 24660

El. paštas: projektai@vssistemos.lt



SensMax
Ewimar
Korenix
UniPos
Paradox
HIK Vision
Forteza
Vacron
ZyXel
Neoline
Roger
SecoLink
Eldes
Ubiquiti
GeoVision
Texecom
Commax
Mustek
StarVedia
TP-Link
Sentek
Jablotron
D-Link
Inner Range
Inim Electronics
Mobotix
Sony
Axis Communications
Kocom
NUUO
Pyronix
Dahua
DSC
Optex
ACTi
Soyal
Garmin
Fibaro

Sertifikatai

Šioje svetainėje talpinami sertifikatai. Paspauskite žemiau esančią nuorodą norėdami parsisiųsti infomaciją.

Parsisiųsti sertifikatus

Naujienlaiškis

X INFO
Pranešti
apie klaidą