Meniu
Krepšelis

Deeper

Deeper / Echolotas Fishfinder Start Deeper / Echolotas Fishfinder Start
Populiari Klauskite
Gamintojas: Deeper
Geresnis nei bet kada Wi-Fi ryšysJei ieškote puikaus žvejybos prietaiso atostogoms su šeima, iškylai su draugais savaitgalį ar žvejybos išvykoms, jums pasisekė! Užmetamas Deeper START žuvų ieškiklis kaip reikiant patobulėjo – atnaujinome programinę aparatinę įrangą ir įdiegėme spartesnį, patikimesnį..
81.00€
Su PVM 98.01€
Gamintojas: Deeper
Deeper CHIRP+ yra pirmasis pasaulyje užmetamas echolotas, kuriame naudojama CHIRP technologija bei GPS ir „Wi-Fi“ funkcijos. Trijų spindulių dažniai, nepriekaištingas ryškumas bei išskirtinis tikslumas paverčia šį sonarą puikiu įrenginiu, padedančiu greitai surasti norimų rūšių susibūrimo vietas, ap..
262.50€
Su PVM 317.63€
Gamintojas: Deeper
Pasirinkę Deeper Smart Sonar PRO, jūs galėsite plaukiodami po vandens telkinį sudaryti jo batimetrinį planą, pasižymėti pačius įdomiausius telkinio taškus, stebėti povandeninį pasaulį poledinės žūklės metu, tyrinėti dugną gaudydami nuo kranto. Šio universalaus ir galingo echoloto signalas pasiekia 8..
155.00€
Su PVM 187.55€
Deeper / echolotas Smart Sonar PRO+ Deeper / echolotas Smart Sonar PRO+
Populiari Klauskite
Gamintojas: Deeper
Patobulinkite savo žvejybos įgūdžius su Deeper PRO+ užmetamu GPS ir Wi-Fi funkciją turinčiu sonaru. Jis turi daugiau funkcijų, išskirtinį užmetimo diapazoną ir neįtikėtiną skenavimo gylį. Be to, suteikia puikią skenavimo ir žemėlapių kūrimo nuo kranto, iš valties, iš baidarės ir ant ledo galimybę.Ba..
205.50€
Su PVM 248.66€
Deeper Flexible Arm laikiklis 2.0 Deeper Flexible Arm laikiklis 2.0
Populiari Klauskite
Gamintojas: Deeper
Paverskite valtį, baidarę arba pripučiamą plaustą galinga sonaro sistema. Tiesiog pritvirtinkite Deeper sonarą (3.0, PRO, PRO+ arba CHIRP+), priveržkite lankstųjį laikiklį prie valties ir vilkite sonarą, norėdami sukurti įspūdingus žemėlapius arba tiksliai nustatyti žuvų vietą.Bangavimui pritaikytas..
55.50€
Su PVM 67.16€
Gamintojas: Deeper
NAUJIENA! Žvejok sumaniau su labai tikslius ir aiškius rodmenis pateikiančiu sonaru CHIRP+ 2 ir programėle Fish Deeper™. Planuok, registruok ir analizuok žvejybą ir kurk batimetrinius žemėlapius. Savo duomenis galėsi peržiūrėti bet kuriame įrenginyje.Puiki skiriamoji geba ir itin tikslūs rodmenys ne..
288.43€
Su PVM 349.00€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)