Namų apsaugos sprendimai

Namų apsaugos sprendimai

Nesenai atliktos apklausos duomenimis tik apie 29% gyventojų turi įsirengę apsaugos sistemą. Vieniems tai atrodo per brangu, kiti tam neskiria pakankamai dėmesio manydami, kad pakankamai gerai namus saugo kaimynas ar šuo.Tačiau nusikaltimų prieš svetimą turtą statistika visgi parodo, kad apiplėšimai įvyksta dažniau nei galime įsivaizduoti. Ir nukenčia tie namai ar butai, kuriuose nėra jokios apsaugos sistemos. Turto praradimas - tai ne tik finansiniai nuostoliai, skaudu netekti šeimos relikvijų, kurios perduodamos iš kartos į kartą, rasti suniokotus ilgą laiką puoselėtus namus.

7%  apklausoje dalyvavusių gyventojų teigia, kad apsaugos sistemą įsirengė po apiplėšimo. 

Sprendimų yra, belieka išsirinkti tinkamą

Pastaruoju metu rinkoje yra daugybė patikimų sprendimų kaip maksimaliai pasirūpinti savo turtu. Galima vos per keletą valandų įsirengti belaidę apsaugos signalizaciją ir būti informuotiems kas vyksta jūsų namuose, kad ir kur bebūtumėt. 

Jeigu norite stebėti namus ir matyti, kas juose vyksta, siūlome analogišku principu įsirengti belaidę vaizdo stebėjimo kamerą Starvedia. IP kamera fiksuoja vaizdo įrašą realiu laiku, ji nesulaikys plėšikų, bet padės juos identifikuoti. Pasirinkus kokią patalpą norite stebėti, tereikia norimoje vietoje pritvirtinti kamerą, atlikti keletą nesudėtingų nustatymų ir kamera bus paruošta aplinkos stebėjimui. Būtina sąlyga - namuose turi veikti belaidis internetas. „Vaizdą galima stebėti realiu laiku iš bet kurios pasaulio vietos, bet kuriame išmaniajame telefone, kompiuteryje ar planšetėje  bei peržiūrėti vaizdo įrašą"

Vaizdo stebėjimo kamera ne tik įsibrovėlius užfiksuos, bet leis matyti kaip sekasi namuose esantiems vaikams ar viskas gerai su senyvo amžiaus tėvais, taip pat kuo užsiima jūsų augintinis. Šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę matyti bei valdyti sistemą savo mobiliąja programėle, nuotoliniu būdu įjungti arba išjungti apsaugos sistemą. Kai esate išvykę ir namuose užfiksuojamas koks nors judėjimas, iš karto gausite pranešimą su visa informacija, kuriame kambaryje tai įvyko.

Priimtiniausia apsaugos signalizacija

72% respondentų teigia, kad priimtiniausia jiems būtų įsirengti apsaugos signalizaciją ir dar pajungti ją prie stebėjimo pulto, kad įvykus įvykiui į pagalbą atskubėtų apsaugos tarnyba. 

Esant galimybei namų apsaugos sistemai skirti daugiau laiko, rekomenduojamos kompleksinės apsaugos sistemos, kurios nustatys įsilaužimo, gaisro, stiklo dūžio, vandens nutekėjimo atvejus.  Tokios apsaugos sistemos apie įvykį saugomose patalpose informuos ne tik jus, bet ir saugos tarnybas bei atkreips aplinkinių dėmesį. Nusprendus įsirengti kompleksinę namų apsaugos sistemą, pirmiausia reikėtų kreiptis į mūsų specialistus, kurie ras individualų namų apsaugos sprendimą, atitinkantį jūsų poreikius ir per kelias dienas sumontuos įrangą jūsų namuose.  Specialistai įvertins patalpas, atliks skaičiavimus ir patars, kiek ir kokių komponentų reikia apsaugos sistemai.

Sertifikatai

Šioje svetainėje talpinami sertifikatai. Paspauskite žemiau esančią nuorodą norėdami parsisiųsti infomaciją.

Parsisiųsti sertifikatus

Naujienlaiškis

X INFO
Pranešti
apie klaidą