Išmanieji telefonai tarnauja namų saugumui

Išmanieji telefonai tarnauja namų saugumui

Jau populiaru tapo namuose įsirengti apsaugos sistemą, kuri valdoma mobiliuoju įrenginiu. Nuotoliniu būdu galima įjungti arba išjungti apsaugos sistemą, atidaryti garažo vartus, valdyti apšvietimą, taip sudaromas įspūdis, kad namuose kažkas yra. Tuomet, kai namuose užfiksuojamas bet koks judėjimas, sistemos savininkas gauna pranešimą arba skambutį, taip pat informuojama ir apsaugos tarnyba, jei sistema prijungta į tarnybos stebėjimo pultą. Vienu metu tokia sistema gali paskambinti ar išsiūsti žinutes ne vienam abonentui.  Tai priklauso nuo individualių kliento poreikių. 

Tokiomis apsaugos sistemomis saugomi:

Privatūs namai;

Butai;

Kotedžai;

Sodybos;

Ūkiniai pastatai;

Biurai.

 Nuotoliniu būdu valdomos apsaugos sistemų „smegenys“, kurios valdo visus įrenginius esančius namuose ir  informuoja apie pasikeitimus aplinkoje. Vartotojai, turintys elektrotechnikos žinių tokią sistemą gali įsidiegti ir patys, tačiau tai dar gan retai pasitaiko. Patariama kreiptis į specialistus, kurie tą darbą išmano.

Lietuvoje dauguma lig šiol įrengtų apsaugos sistemų yra seno tipo, kurios išeinant įjungiamos, parėjus išjungiamos. Naujos kartos išmaniosiomis sistemomis labiau naudojasi jaunieji novatoriai, kurie nori išbandyti naujoves, po to jau rekomenduoja artimiesiems, kitiems pažįstamiems. Jaunieji vartotojai  nori valdyti, ne tik apsaugos sistemą, bet ir kitus namuose esančius įrenginius. Juk patogu, kai prieš grįžtant į namus, nuotoliniu būdu  gali įjungti šildymą ir įeiti į jau šiltus kambarius. 

Modernios apsaugos sistemos atsiperka

Dauguma vartotojų dėl nežinojimo mano, kad išmaniąją sistemą įsidiegti bus be proto brangu.  Tiesa, ji brangesnė už lig šiol plačiai naudojamas apsaugos sistemas, tačiau ne tiek, kad tai būtų prabanga, o ne patogumas. Lietuviai labiau konservatoriai ir neskuba keisti  seną sistemą, kol ši dar veikia, nauja. Vis dėlto daugėja namų ir butų savininkų, kurie domisi naujovėmis ir  ieško sprendimų, kurie suteikia daugiau naudos ir galimybių, pastarąsias išnaudojus pagerėja gyvenimo kokybė. Galime pasidžiaugti, kad  vis daugėja žmonių, kurie jau prieš ruošiantis statyti gyvenamąjį  būstą,  domisi galimybėmis įsirengti saugius ir patogius namus. 

Išmaniąsias apsaugos sistemas gamina lietuviai

Jau daugiau kaip 10 metų Lietuvos gamintojas „Eldes“ gamina modernias apsaugos sistemas. Jos montuojamos ne tik Lietuvoje, bet iškeliauja ir į kitas rinkas -  Vakarų Europą, Jungtines valstijas ir dar toliau, kur yra įvertintos ir mėgiamos. „Eldes“ sėkmės paslaptis – patikimos, pakankamai lengvai montuojamos ir valdomos apsaugos sistemos. Lietuvoje pagamintas  apsaugos sistemas paprasta valdyti mobiliuoju telefonu, jos patikimos ir nereikalauja ypatingos priežiūros. UAB VS sistemos savo klientų namuose sumontavo jau ne vieną dešimtį išmanių apsaugos sistemų ir patvirtina, kad tokia investicija atsiperka. Saugumas visų svarbiausia, o pridėjus dar ir patogumą pagerėja kiekvienos šeimos gyvenimo kokybė.  


Sertifikatai

Šioje svetainėje talpinami sertifikatai. Paspauskite žemiau esančią nuorodą norėdami parsisiųsti infomaciją.

Parsisiųsti sertifikatus

Naujienlaiškis

X INFO
Pranešti
apie klaidą