Hikvision įrenginių slaptažodžio atstatymas

Hikvision kompanija stiprindama savo įrenginių saugumą, slaptažodžio atstatymą padarė gan sudėtinga procedūra, kurioje be gamintojo pagalbos nebeišsiversi. Tačiau vienas iš vaizdo įrašymo įrenginių atnaujinimų šią problemą supaprastino, pridedant papildomą funkciją – saugumo klausimus (security questions). Tai veikia tik su F/W atnaujinimu 3.4.90. Tačiau šią funkciją reikėtų įsijungti iš karto prieš pradedant naudotis įrenginiu, kol dar pamenate pagrindinį slaptažodį. 

Šią funkciją kol kas galima įjungti tik per web naršyklę:

1.      Prisijungę prie įrenginio per web naršyklę kaip administratorius  nueiname į įrenginio konfigūravimą spausdami Configuration

2.      Spaudžiame System

3.      User management

4.      Galiausiai spaudžiame Security QuestionPo šių žingsnių jus paprašys įvesti administratoriaus slaptažodį.


 


                Paspaudus OK, jums pasirodys lentelė su saugumo klausimais.


                Reikės pasirinkti 3 norimus klausimus ir užpildyti atsakymus. Galite pildyti ir lietuvių kalba, svarbu, kad slaptažodžio atstatymo atveju atsakymai būtų suvedami     taip pat. Viską užpildę spaudžiame OK ir funkciją – įjungta.
Taigi pamiršus slaptažodį, atsidarę naršyklę einame į įrenginio prisijungimo langą ir spaudžiame mygtuką – Forget password?Jį paspaudę būsite nukreipti į saugumo klausimus, kur užpildome teisingus atsakymus ir spaudžiame – Next.


Naujame lange suvedame naują norimą slaptažodį ir vėl spaudžiame NEXT.Paskutinis langas patvirtina kad naujas slaptažodis sukurtas ir automatiškai po kelių sekundžių nukreips į pradinį prisijungimo prie įrenginio langą.Sertifikatai

Šioje svetainėje talpinami sertifikatai. Paspauskite žemiau esančią nuorodą norėdami parsisiųsti infomaciją.

Parsisiųsti sertifikatus

Naujienlaiškis

X INFO
Pranešti
apie klaidą