Jeigu galvojate, kad Jūsų namų interjeras yra tobulas ir bet kokie ant sienų sukabinti jutikliai jį sugadins, tai ši sistema kaip tik Jums. Šiuolaikiško ir modernaus dizaino jutikliai ne tik atrodys gražiai, bet ir saugos Jūsų namus nuo tokių netikėtų dalykų kaip vandens užpylimas.


Išmanioji apsaugos sistema AJAX Jūsų telefone

Vos suveikus AJAX sistemai, gausite saugos pranešimą, SMS žinutę ar skambutį tiesiai į išmanųjį telefoną. Savo telefonu taip pat galėsite lengvai valdyti ir visas sistemos funkcijas: įjungti ir išjungti apsaugą, aktyvinti naują detektorių ar keisti jo jautrumą. AJAX sistema galės naudotis visi šeimos nariai. Visi pranešimai ir ataskaitos bus išsaugoti.  


Įsirenkite apsaugos sistemą patys ir pradėkite naudotis vos per 15 min.

Norint įsirengti AJAX apsaugos sistemą neprireiks meistro pagalbos. Visi AJAX detektoriai yra belaidžiai ir lengvai tvirtinami, o sistemos valdymas – ypač lengvai suprantamas. Tačiau jeigu vis tiek kyla neaiškumų ir reikalinga pagalba, galite drąsiai kreiptis ir mes padėsime. Dėl pagalbos spauskite čia.


Saugo nuo vagystės ir gaisro pavojaus

AJAX sistema ne tik išmaniai atpažįsta judantį žmogų, langų ar durų atidarymą, bet ir aptinka dūmus bei staigius temperatūros šuolius.

Pagrindiniai „Ajax“ įrenginiai

„Hub 2“ priėmimo stotis: tai visos sistemos centrinė dalis, prie kurios prijungti likę prietaisai. Jis prisijungia prie pagrindinio namų maršrutizatoriaus per Ethernet kabelį ir turi galimybę veikti visiškai autonomiškai dėl 16 valandų autonomijos turinčio akumuliatoriaus ir dviejų „microSIM“ kortelių lizdų, taigi, jei maitinimas išnyks, sistema ir toliau veiks be problemų .

Belaidė „KeyPad“ klaviatūra: skaitinė klaviatūra, leidžianti rankiniu būdu įjungti ir išjungti sistemą.

Kišeninis pultelis „SpaceControl“ valdyti signalizacijos sistemą ir belaidžio žadintuvo mygtuką / išmaniojo mygtuko mygtukas Jis turi panikos ir namų automatikos scenarijų valdymo režimą.

„HomeSiren“ vidaus sirena, belaidė ir įsijungia įsijungus signalui.

„DoorProtect“ langų ir durų jutiklis aptikti langų ir durų atidarymą ir uždarymą.

„MotionCam“ judesio jutiklis, kuris ne tik aptinka judėjimą, bet ir užfiksuoja įsibrovėlių vaizdus 640 × 480 raiška.

„FireProtect“ dūmų ir šilumos detektorius kad suveiks aliarmas staiga pakilus temperatūrai ar dūmams. Jis turi savo sireną, todėl gali veikti nepriklausomai nuo „Ajax“ sistemos.

„LeaksProtect“ vandens nuotėkio jutiklis pastatyti tose vietose, kur gali nutekėti vanduo (po skalbimo mašina, indaplove, vandens rezervuaru ir kt.)

Išmanusis kištukinis lizdas, su namų automatikos funkcijomis, tokiomis kaip automatika ir programos, ir kurios gali stebėti prie jo prijungto įrenginio energijos suvartojimą.