Meniu
Krepšelis

Alkotesteris su elektrocheminiu platinos jutikliu BACscan F-30 LT

Alkotesteris su elektrocheminiu platinos jutikliu BACscan F-30 LT
Naujiena
Alkotesteris su elektrocheminiu platinos jutikliu BACscan F-30 LT
Kaina:
Be PVM
57.84€
Su PVM: 69.99€
  • Sandėlyje: Yra
  • Prekės kodas: BACscan F-30 LT
Alkotesteris su elektrocheminiu platinos jutikliu BACscan F-30 LT
 
Naujos kartos, modernių technologijų ir kompaktiškas alkotesteris, kurį patogu nešiotis su savimi. Naudoja platinos elektrocheminį jutiklį, kurio paklaida tik ± 0,05 ‰. Parodymai pateikiami iki 4,00 promilių ribos, o viršijus 0,20 ‰ ribą, naudotojas informuojamas garsiniu signalu. Įmontuota pneumatinė oro srauto sistema, kuri užtikrina, kad bus paimtas pakankamas oro kiekis giliai iš plaučių. Prietaisas preciziškai išlaiko tikslumą ir stabilumą, net ir po daugelio bandymų.
 
Alkotesterio LCD ekrane yra specialus apšvietimas, kad alkotesteriu būtų patogu naudotis ir tamsiu paros metu. Turi paskutinių 10 testų atmintį, kad galėtumėte palyginti rezultatą su ankščiau atliktais bandymais. Pagamintas iš smūgiams atsparaus, naujos kartos ABS plastiko, kuris yra tvirtas ir pakrauklios išvaizdos. Prietaiso svoris vos 77 gramai, o matmenys  11,1 x 3,5 x 2,4 cm.

Alkotesteris turi klaidų aptikimo technologiją, padedančią išvengti neteisingai atliktų bandymų. Pavyzdžiui, informuojama apie nepakankamą oro slėgį, senkančią bateriją, netinkamą temperatūrą. Sistema, kiekvieną kartą prieš ir po bandymo, patikrina jutiklio būklę. Tokiu būdu, galite būti tikri, dėl prietaiso kokybiško veikimo. Alkotesteris informuoja apie poreikį atlikti kalibravimą.

Pasyvus testas: Atliekant tokį bandymą nėra būtinas antgaliukas. Šiam testui atlikti per 2-3 cm. atstumą tikrinamas asmuo pučia iškvėptą orą. Jeigu prietaisas fiksuoja alkoholį parodymui patikslinti uždedate antgaliuką. Tokiu būdu sutaupote išlaidas skirtas eksploatacijai.

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
reCAPTCHA patikrinimas nepavyko! Bandykite dar kartą.