Meniu
Krepšelis

Vaizdo stebėjimas patalpose


    Sparčiai besivystant technologijoms galime be didelių investicijų stebėti savo aplinką. Sakysite, kad tai mados reikalas, anaiptol. Tam tikrų patalpų stebėjimas dažnais atvejais informuoja apie įvykius ir dažnai atsako į iškilusius klausimus. Žinoma būtina žinoti stebėjimą reglamentuojančius teisės aktus ir jais vadovautis. Norint protingai “įdarbinti” vaizdo stebėjimo kameras reikia atsakyti į keletą klausimu. Turite nuspręsti kokia tiesioginė stebėjimo kameros užduotis. Būtina aiškiai žinoti kokiu tikslu įrengiama
vaizdo stebėjimo kamera

Kalbant apie vaizdo stebėjimą komerciniuose objektuose, išskiriamos pagrindinės užduotys:

Efektyvi kontrolė;

Informacijos pasiekiamumas;

Procesų stebėjimas;

Nepageidaujamų įvykių prevencija.

Patogu, kad šiuos procesus atlikti šiuolaikinės elektroninės priemonės nereikalauja didelių žmogiškųjų resursų. Sumontavus vaizdo stebėjimo kameras pakaks apmokyti vieną darbuotoją, kuris gebės tinkamai apdoroti gaunamą informaciją, ją sisteminti ir pateikti reikalingas ataskaitas. Privalumas, kad nėra būtina nuolat žiūrėti į monitorius, su vaizdo įrašymo įrenginiu reikalingą informaciją galima pasiekti bet kuriuo, jums tinkamu metu.  Šiuolaikinės vaizdo stebėjimo sistemos turi daug galimybių, kurias pagal individualius poreikius turite pasirinkti patys. Patartina pasikonsultuoti su kvalifikuotais specialistais. 

Turite nuspręsti kurios iš išvardintų funkcijų jums reikalingos:

1. Stebimo vaizdo įrašymas į kompiuterį;

2. Vaizdo įrašymas į stacionarų įrenginį;

3. Įrašų peržiūra mobiliuosiuose įrenginiuose – telefone, planšetėje;

4. Galimybė fiksuoti tik judančius objektus.

5. Vaizdo įrašymas tamsoje. 

Panašūs sprendimai turi būti aptarti ir kai įrengiamos vaizdo stebėjimo kameros individualiuose namuose ar butuose. Žinoma stebėjimo paskirtis gali skirtis. Prie vaizdo stebėjimo namų saugumui užtikrinti dar galime pridėti informacijos gavimą kai namuose dirba auklės, namų tvarkytojos ar kiti samdyti asmenys. 

Kokia vaizdo stebėjimo kamera jums tinkamiausia? Atlikite aukščiau išvardintų poreikių analizę, įvertinkite saugomo/stebimo objekto vertę, pasikonsultuokite su specialistais, kurie tiksliai apskaičiuos ir pritaikys jums tinkamiausią įrangą ir esant reikalui sumontuos. Patartina rinktis žinomų gamintojų sertifikuotas stebėjimo kameras.