Kontaktai

Kaunas

Adresas
V. Krėvės pr. 53,
LT-50358

Telefono numeris
8 687 57379

El. pašto adresas
kaunas@vssistemos.lt

Darbo laikas
I-V 08:00 - 18:00

Vilnius

Adresas
Žemaitės g. 21,
LT-03118

Telefono numeris
8 674 64685

El. pašto adresas
vilnius@vssistemos.lt

Darbo laikas
I-V 08:00 - 17:00

Rekvizitai
UAB VS sistemos
Į.k.: 301571649
PVM k.: LT100003845414
Adresas: V. Krėvės pr. 53, LT-50358, Kaunas
Banko sąskaita: LT657300010106370929 , AB "Swedbank"
Banko kodas: 73000
SWIFT kodas: HABALT22
Paysera sąskaita: LT463500010001068630

Andrius Stankus

Pardavimai (Kaunas)

Tel.: 8 687 57379

El. paštas: andrius@vssistemos.lt

Vadim Sirotenko

Pardavimai (Vilnius)

Tel.: 8 671 43936

El. paštas: vadim@vssistemos.lt

Gleb Krestnikov

Vilniaus padalinio vadovas

Tel. : 8 674 64685

El. paštas: vilnius@vssistemos.lt


Paulius Šmila

Montavimo darbai, įrengimas

Tel.: 8 616 24660

El. paštas: projektai@vssistemos.lt

Edas Stočkus

Komercijos direktorius

Tel.: 8 672 97419

El. paštas: edas@vssistemos.lt

Buhalterija

Tel.: 8 615 64118

El. paštas: buhalterija@vssistemos.lt




Korenix
UniPos
Paradox
HIK Vision
Vacron
Roger
Ubiquiti
Eldes
SecoLink
GeoVision
StarVedia
Texecom
Soyal
Commax
Optex
ACTi
Pyronix
Dahua
DSC
Kocom
NUUO
Axis Communications
Mobotix
Sony
Inim Electronics
Inner Range
Sentek
D-Link
Jablotron
TP-Link
Mustek
Neoline
ZyXel
Forteza
Garmin

Sertifikatai

Šioje svetainėje talpinami sertifikatai. Paspauskite žemiau esančią nuorodą norėdami parsisiųsti infomaciją.

Parsisiųsti sertifikatus

Naujienlaiškis

X INFO
Pranešti
apie klaidą